Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted, ez is egy vélemény.
90 óta szavazok, meguntam!
Mutasd meg, hol írtam ilyent.
Nem való mindenkinek kutya, de akinek való az tudja, hogy milyen érzés mikor önzetlenül, feltétel nélkül szereti egy másfajta lény, még akkor is ha egy köcsög az illető.
Nekem is van családom és igen, szeretjük egymást, másról beszélek.
Valahol olvastam:
"Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek a kutyám tart engem!"
gyakorlatilag mindig... mert ha azt állítod, hogy neked egyik sem felel meg, akkor nincs véleményed. Mivel Mátyás, az Igazságos meghalt már, a létezőkből kell választani.
Az túl kényelmes, és egyszerű, hogy "egyik se"
a bulldog egy nagyon aranyos, és vicces jószág, csak agyilag fogyatékos
10 hónaposan még mindig olyan hülye mint 2 hónaposan volt
amúgy nekem sosem tetszettek azok a kutyák amik önálló életre képtelenek, na a bulldog ilyen
Azért bármikor felmerül a kutyatéma neked mindig csak az jut eszedbe, hogy merjen csak közeledbe menni majd jól felrúgod, meg agyoncsapod, meg buzi a ki kutyát tart.
Igen, ezt a képet alakítottad ki magadról és nem csak szerintem.
Gratulálok!
korcs
nekem az amstaff szukám megdugta egy tacskó
kibaszott egy torpedó kutyák lettek, nem volt szívem kinyírni a kicsiket mert már 1 naposan látszott hogy nem semmi egy eresztés lesz
széles mellkas, rövid lábak kicsit nyúltabb orr de nagy fej
olyanok voltak mint amikor az amstaff térdig jár az avarban
el lettek ajándékozva kettő egy tanyára(tehenészet) egy meg asszony unokatestvérének
a tanyasiak kicsit meg lettek vadítva, mindenre támadtak ami mozgott azt mondta hogy patkány hegyeket fogtak
a harmadik az anyjára ütött az egy irtó nyugis eb volt az volt a legszebb legnagyobb az alomban, ez hasonlított legkevésbé a tacskóra, brutál izmos volt
Akkor ezért nem értitek meg egymást
Hogy hova kell lőni?
Ez csak annak tükrében érdekes, hogy az ember a saját szórakoztatására beleavatkozik a természet rendjébe, gondolom nem kis pénzért, aztán ugyanez az ember hatalmas pénzeket ismét arra, hogy megvédje saját magát a saját kreatúráitól.

Azt nem értem, hogy miért okoz kielégülést neked az, ha nekem olyant tulajdonítasz, amit én soha nem mondtam, pláne nem tettem. Az okot persze ismerem, a te fajtikáidat olvasom a politikai fórumokon. Először jön az, amit te is csinálsz, nem valós cselekményekkel vádolsz, aztán majd jön a nickemmel való viccelődés, aztán az anyázás. Erre mondjuk ár láttam itt már jeleneteket.
Ez pont olyan, mint amikor meggyanúsítanálak azzal - és persze szerintem van is benne valami- hogy te mindig megkúrod az aktuális kutyádat, azért vagy velük olyan kapcsolatban amilyenben.
Gondolom neked sem tetszene, ha igaz azért, ha nem akkor meg azért. Tényleg tök nehéz neked úgy vitatkozni, hogy a másik személyét békén hagyd?
Ti basztatjátok Bonyót meg állibsi? nektek kellene inkább szégyenkezni.
De célt is ad!
Az is elvakít!
Mondtam ilyet?
Pontosan.
A Sárkány centernél elég gyakran láthatsz élőben ilyet
Az állatorvos ezt tudja igazolni.
Már amelyik.És az a probléma hogy ha te mész kutyát venni fogalmad sincs hogy mit veszel.
Kollégám mesélt,eléggé benne van ebben a dologban,látott már pár érdekes dolgot.
Pl.ott van hogy van egy tenyésztő ,kitenyészt egy igen drága nívós kutyát,elkezdi szaporítani(nyilván hogy nívós kutya drága kölykök),ezzel nincs is baj,a baj ott kezdődik hogy vannak tenyésztők akik azt csinálják hogy születik mondjuk 4 kölyök és még pluszba elmegy valami sima egyszerű kölykökért valahova és simán azt is adja a saját alomba lévő kutyaként.óriási biznisz van benne.
a staffiól van szó

a bulldog se egyszerű történet, angol törzskönyve van mert a mini nálunk nem elismert méret
Ezért nem az Aliexpressen rendelem, de látom ma is kötekedő hangulatban vagy, szóval nem izgat, gondolj amit akarsz.

Korcs meg nem törzskönyves kutyával is lehetsz boldog, de ilyet én max menhelyről, vagy ismerőstől nem kívánt szaporulatból kvázi ingyen szereznék be.
Eredetileg így is akartam, csak akkora buzik a vizsla menhelyen, hogy a környezeti tanulmánynál (mert hogy csak megfelelő helyre adnak kutyát) ki mertem ejteni a számon, hogy az udvaron kutyaház meg a garázsban a kazán mellett lesz a kutya helye hogy télen ne fázzon és buktam az ügyet, mert szerintük ilyet csak barbárok tesznek
Azt már meg se hallották hogy ha jól viselkedik esetleg bejöhet a lakásba.
Ehhez képest ez a kis dög az első hideg őszi napon berinyálta magát, aztán azóta itt is maradt.
Persze nem gond, a vizslák ilyenek, folyamatosan a gazdája mellett akar lenni, előre tudtam hogy ez is benne van a pakliban, többek között ezen tulajdonsága miatt is döntöttem a vizsla mellett.
A franciabulldog?
baszki hozzám eljött a tenyésztő monorról csak azért hogy megnézze mi van a kutyával
pedig küldök neki képeket néha

kevesen tudják felfogni milyen egy igazi tenyésztő....

persze ha elüti a villamos nem fizeti vissza a vételárat de ha bizonyítottan olyan baja van akiről nem tehet a gazda( pl tenyész állat meddő) akkor simán ad egy másikat vagy a pénzt vissza
Az utólag kiderülő genetika rendellenességek. (gyártási hiba)
A tenyésztő sok generáción át szelektálja hogy ne legyen ilyen, megfelelő legyen a kutya viselkedése és kialakítása, illetve a jó vérvonalakat keverik, hogy ne legyen beltenyészet, néha visszanyúlnak az ősfajtákhoz is amiből készült a kutya, hogy frissítsék a génállományt. Előfordulhat bármikor mutáció, de csak ritkán, ezért van a garancia.
egy igazi tenyésztő nem a pénzért csinálja, a pénz csak arra kell hogy ne a saját zsebből fizesse az egész bulit
egy tenyésztő rajong az adott fajtáért és bármit megtesz a tökéletes egyedekért még ha kicsit mínuszban van akkor is
akinek csak a pénz számít az szaporító, rzek hihetetlen károkat tudnak okozni
sztem ott már többet adnak el, mint Ejrópában az űber gusztustalan X7-ből biztosan Elképzelem a átlag kínait a szálfa termetével, ahogy feszít benne