Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az. Ellenben a sor2-3 amiket látni, azok nagyon igényesen vannak építve bár sok teljesítmémy pluszt nem hoznak de az a vartyogó hang! Reggelt mindenkiNET innét melóból!
Láttam már a jófogáson , akkor is jól szórakoztam ! Odabasz a teknika , nem kell nagy dolgokra gondolni , a motor ekecseléshez nem kell atomfizika ! Szívesen tölteném szabadidőmet egy ilyen sufniban egy ilyen projekt mellett ! Biztos hogy vidám hangulat uralkodik és teljes dráma a fejekben , na ez kellene nekem ! Utoljára itt a galériák között láttam ehez foghatót az egy BMW auto/motor rettenet , hamár ezzel a Simson rettenettel létrejött új ágazatot így nevezzük ezek után , amin egyébként beszartam annyira oldalhelyes ! Simson rettenet !!! Ááá ! még most is beszarás !
Csak úgy erdemes,de akkor is.
Hol laksz?
A várpalotai Németh Kornélt merném ajánlani
@lima0709, én még írnék egy emailt a helyedben a totalbike.hu-nak me a hegylakok.hu-nak, hátha ők tudni fogják a mikéntjét. De egyébként a yamahások is személyesen segítőkészebbek meg jobban megnézik, meg tudják mondani hogy mi van. Valamiért telefonálni nem annyira szeretnek :D
Simán megcsinálnám egy gyújtási rendszerrel a 2 blokkot
Gumiszobrász gyújtás
Egynek is elég szopás a gyújtása, nem hogy kettő!
állat ez az emeletes hengerelrendezés
Hivd a fehért havernak ott írogatták a wr injektor térképet
Hátha jobban értesültek
Hát igen
Így január végén én még hozzátettem volna hogy amúgy mi a f...ra is gondoltál?
Velős....
Harmati és World telefonon beszéltem velük.
Ja, meg az Időképre is felkerült a "motoros vígasztaló" oldal: https://www.idokep.hu/tavasz
Itt egy ötletes tavaszváró kép...
Melyik yamahánál voltál?
Az mi
Neked még az okostelefonod is buta....
Üdv mindenkinek, segítségeteket kérném. Vettem egy 2009 r6r-t. A vételnél észrevettem hogy 95kw helyett 78 kw van a teljesítményhez írva. Még meg is örültem, Gondoltam okmányiroda elírta, de legalább olcsóbb lesz az átírása. Itt jön a fekete leves. Tudni kell ezt a motort 0km-el francia országban helyezték forgalomba. Mint kiderült nem elírás hanem állítólag franciáknál forgalomba helyezett r6r-t 78kw-ra lefojtott állapotban értékesítik. Ebben kellene a segítség volt-e már valakinek ilyennel tapasztalata, tudjátok-e hogyan butítottak le esetleg szoftveresen, vagy mechanikusan? Mi lenne a megoldása hogy ezt visszatudjam módosítani és ez milyen összegre rúgna? Az a baj a yamaha képviselet is bután állt a kérdéshez, úgy viselkedtek, mintha nem hallottak volna róla, amit erősen kétlek! Segítséget nem igazán kaptam tőlük inkább csak találgatási információt hogy lehet hogy így, de lehet hogy úgy fojtottak le! Ez sajnos nekem nem segített! Gondolom ha lefojtottak azt vissza is lehet módosítani! Esetleg volt-e valakinek ilyen és tényleg le volt-e fojtva vagy csak papíron! Sajnos még az idő miatt nem állt módomban kipróbálni hogy tényleg meggyőződjek az igazságról! Egyenlőre csak bizakodni tudok! Tehát ebben kérnem a segítségeteket! Előre is köszönöm!
Buták vagytok így én eztet nem is kommentálom.
Megnézném én azt a "mesterlövészt , aztán a második lövésnél mát lehajlik a puskacsöve!
Mesterlövész ! ? Ezen beszartam !
Ő mondjuk mesterlövész