Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eleve azt kellett volna csak kommunikálniuk, hogy van oltás, aztán beadni annak aki akarja. Hogy milyet, meg az azok milyenek amik vannak, az csupán szakmai kérdés, semmi köze hozzá a beoltottnak. Ha voltál orvosnál egy sérülés miatt sem kérdezted meg soha milyen gyártó tetanuszát adja be és mik a mellékhatásai és milyen gyakoriak...
Teljesen értelmetlen szőlőfajta volt mindaddig amíg fel nem kapták a pálinkafőzők.
Mert pálinkát tényleg nagyon jót lehet csinálni belöle.
Pontosan...A beszerzési forrásom egy pálinkafőző mester, aki hobbi szinten országos és nemzetközi pálinkafőző versenyekre főzi a pálinkáit, kisebb mennyiségekben. A gyümölcsmassza amiből csinálja le van turmixolva, be van oltva élesztővel a szabályozott erjedés miatt és mielőtt erjedni kezd úgy néz ki mint egy gyümölcspüré...
Nem hogy rohadt, de ütődött rész sem kerülhet bele..
A pálinkái után nagyjából nincs az a bolti, amiért pénzt adnák, talán csak egy-két kivétellel...
Abban nincs biznisz.
pénz nincs, bűnbak vagy..... Feri meg pont annyit tud leültetni, mint Viktor haverja... egy olcsó kurvát sem
Megtisztelsz, hogy nem az eü dolgozók jutottak először eszedbe a Pfizer vakcináról
Akkoris.Nekem a zsozsó kell,és nem írok alá semmit.
Jön feri és mindenkit leültet,inkább téged mint engem.
nyugalom, ebben az országban még senkit nem számoltattak el.....
Zsozsó nélkül kivan csukva.
te biztos nem.... viszont kiváló bűnbak lehetsz
Nem hallgatok főnit.
Pont ezé figyelem a hiteles kereszténydemokratát.
Alapitsunk pártot.
Kezelem a zsozsót.
Azt hallod, amit a Főni mond..... én hallgatom rendszeresen, mert nem vagyok olyan liberális hazaáruló, mint te
Navégre.
Ja.... így értem.....
Egyértelműen.
Hiteles kereszténydemokrata értékek mentén szűrt infót akarok hallani.
Pedig de.
Mert aztmondtam.Pont.
persze, amiket te írsz, az nem direkt baszogatás..... csupa jószándék....
állítottál valamit, kiderült, hogy nem igaz, de erőlteted.... tényleg nem változtat a lényegen nem igaz amit mondasz, de mély meggyőződéssel állítod.... ezt szoktad csinálni
No időközben kapargattam azaliexpresst.
Ez mennyire lehet "jó" akkucsomag?
És kétféle van.

https://www.aliexpress.com/ite...

https://www.aliexpress.com/ite...

Mi lehet a különbség?
A lényegen nem változtat.Direkt baszogatásul írogatod amit irogatasz.
De nem baj,ezután is a főnivel kapcsolatban te leszel a hírforrásom.
Kikerestem neked... erre most rosszul emlékszel..... én azt mondtam akkor, hogy szerintem jó ötlet a nm alapú nyitás.... 2,5m oltás utáni nyitásról soha nem beszéltem.... ez maradt meg benned... de ne legyél lusta keresd ki, ha tudod, de ilyet nem találsz.... ne beszelj mellé
Simán lehet itt csapatni nyárival.
Na még jó hogy maradt a téligumi
Nekem te vagy,epedve várom amikor tolmácsolod mit mond a főni.
Mondjuk asszem ő a nyitást mondta,te meg féligazságként azt hogy a boltnyitás négyzetméter alapon majd 2-3 hét múlva.
Visszakerehhetem de lusta vagyok.
Direkt baszogatásként tálaltad féligazságként.
2-3 nappal azelőtt hogy valóban lehetett boltot nyitni.
Azt meg kerek-perec mondta a főni,sőt rendeletbe szabályozta hogy 2,5 millio után áttérés négyzetméter arányosan.