Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De igazad van elengedem, mert fáraszt a tudatlansága.
Azon a nap megy amikor húzod az x-et a fidesz mellé
Tiszteletben tartom amit írtál.
És elárulod, te mint aki már személyesen is találkozhatott vele, hogy hol hivatásos tűzoltó?
Sok dologra választ adna nekem a hitelességéről.
A PAV vizsga menetével pl minden hivatásos tisztában van.
Ő nem.
Megy civil PAV-ra és azt szerinted a katasztrófavédelem elfogadja?
Mert azt írta, hogy igen.
Ezek a hozzászólások miatt is érzem azt, hogy nem kerek valami.
mi a faxom szép jászberénybe? Egy tipikus alföldi mezőváros, kb. ugyan úgy néz ki az összes több qvázi az ország 2/3-a
Jani!
Távol áll tőlem hogy megbántsalak de szerintem F.Levinek igaza van. Valószínű a többieknek is unják már ezt a civakodást, csak nem akarnak hozzászólni. Én is csak azért teszem mert személyesen találkoztam már a "vitapartnereddel". és hidd el egy szimpatikus fiatalember .Ha Te is ismernéd közelebbről nem beszélnél róla így .Rólad csak annyit tudok amennyit itt olvasok, de szerintem se nem több és remélem se nem kevesebb vagy Nála. Próbáljátok úriember módjára lezárni ezt hisz kollégák vagytok ráadásul motorosok. Ha egymással szemben (persze nem azonos sávban ) mennétek biztos integetnétek egymásnak...
És mielőtt tőlem kérdeznél Fireblede 105-ről felhatalmazás hiányában had ne kelljen nyilatkoznom. Nem is kívánok többet hozzáfűzni, elnézésed kérem a belepofázásomért de ez úgy kikívánkozott belőlem. Béke.(?)
Bemásolnád ide a határozatodat, a neved kitakarásával?
Legyen már súly a szavadnak.
És elküldöm az enyémet.
És meglátjuk, hogy hol voltál!!!!!
Abból kiderül, ki hiteles.
Így megfelel neked?
Egyébként ha a településre gondoltam volna,akkor vagy úgy írom hogy "budakeszin kívül" vagy úgy hogy "a budakesziin kívül"semmi esetre sem úgy hogy "a budakeszin kívül"
bár lehet nem érzékeled a különbséget.
Mondom hogy tudatlan vagy.
Ja igen,a humán megkeres hogy páv-a kell mennem.Oké,én civil páv-ra megyek.Humán:rendben,majd a határozat fénymásolatát adjam le.
Nem állja a cég és az útiköltséget sem.
Azt hittem ezen a budakeszi témán túlléptünk.
Mit magyarázol megint???
Mit fogadnak el???
Téged a katasztrófavédelem küld a Budakeszi útra.
Nem Budakeszire.
Idióta.
Mit jössz itt a civil PAV helyszínével?
Te egy helyre jársz, és a tűzoltóság oda küld, azt fogadja el.
Többi süketelés megint tőled.
Neked újrahasznosított anális tesztpálcikát fognak feldugni az orrodba.
Nekem olyan érzés volt mint amikor tormát reszel az ember és beleszív egyet.
Feldugnék én is neki egy tesztet ami késik... unalmas péntek estén
Diktatura,bogyonak heti rendszereseggel. Mostantol. Kotelezoen.
Te beszélsz pont butaságokat,pont ezen megy a vita két napja,csak te már oda süllyedtél hogy degradálsz.
Gondoltam mivel ott van a mármint a budakeszi úton érteni fogod ha csak azt írom.Úgy látom még sem.
Mondtam hogy hiányosak az ismereteid.Azért mert te nem vagy tisztában azzal hogy azt is elfogadják,nem jelenti azt hogy nem úgy van.
Magyarázkodás?Te kérdezgetsz.
Kicsit járj utána a humánnál!
Szerintem az nem.volt véletlen meg utána ki.is dobták a picsába mert ugyse az volt a cél
Belebukik a butaságokba és én erőlködök?

Kérdeztem hol tűzoltó, nem válaszol.
Bíztam benne, hogy te majd leírod, mert te tudod.
Dugja fel alul is, a kinai tesztet.
Szerintem itt Te járatod le magad ezzel az erőlködéssel hogy megmutasd milyen ügyes vagy... aztán hát na mindegy
Gyere még valamivel, járasd még jobban le magad!!!!
Nem volt kellemetlen amúgy, nekem ismerős csaj csinálta. Szerencsére kedves voltam vele régen, ügyesen dugta fel mind a két pálcát az orromba.
Na látod leírtad az hogy fogalmad sincs róla te barom!!!!
Megint hülyét csináltál magadból.
Hablatyolsz ahogy sejtettem.
Budakeszin????? Budakeszi úton homár.
Vajdahunyad 43 ????? Az civil PAV.
Na innentől kezdve biztos hogy egy forintot nem érsz!
Állandó magyarázkodás, hablatyolás.
De süllyedj még!!!
"Hol csinálnak még"
Mármint a Budakeszin kívül,gondolom. És még te hencegsz hogy már akkor sofőr voltál mikor én...nem is emlékszem mit írtál.Szörnyen hiányosak az ismereteid..
Vajdahunyad 43.Ja,és Budapest,még mielőtt elvesznél heves megye sűrűjében.