Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az mennyivel jobb mint a többi?
vagy ez is olyan mint az ájfón hogy hinni kell benne hogy jobb és akkor jobb lesz?
Siman jo a ruszki is,a kurz is berendelt egymilliot.
Lehet nem úszom meg.... bár jön qrva sok pfizer, akkor majd elgondolkodom rajta
Akkor meg nem kell sírni, de hibázni sem..... hiszen minden nyugodtan, szépen megy a maga rendjén...
Tulajdonképp igen. Az elején volt nyűgös, de mostanra "beálltak", napi 20-25 oltás lemegy fennakadás nélkül.
Elküldtem privátban neked, milyen egy hivatásos tűzoltó PAV-I kategória határozata.
Hasonlítsd össze Légyszíves !
És én itt be is fejeztem.

Köszönöm.
Huzza el egy oltopontra,minnya itt a nyar.Lehet menni kulfoldren.
Vagy te is rohaggyotthon mint bogyo az asztal alatt
Akkor minden rendben van
Aha, elméletileg így van, ahogy írod. Gyakorlatilag úgy megy, hogy 3-an vannak (nálunk, mert a legtöbb rendelőben csak 2-en) 2 vonal telefon egyfolytában csörög, az oltásra behívottak jönnek folyamatosan, a papírmunkájuk sok, az orvos meg szervezi a 2-3 nap múlva érkező oltóanyagra a kuncsaftot (egy 3. telefonvonalon) Azt már írtam, hogy mindenki kérdez, mindenkit győzködni kell, mindenki variál. Közben persze az épp oltottakkal is kell foglalkozni. Szóval kemény 3-4 óra szokott lenni... nem csoda, hogy hibáznak, sztem még keveset is - nálunk pl. MÉG nem.
Mondom, nincs fogalmatok a folyamatról, ezt pofáztam annak az idióta fecskendő zseninek is múltkor.
Csak hogy legyen súlya szavamnak, ahogy említetted.
Küldöm.
Szép hasonlat.
Idevágó
Ahogy a tűzoltók?
Neked kéne oltani, elméletben már kiváló.vagy
Mondjuk a nonstop gyorsan sokat oltás miatt kiváncsi lennék hogy a tizedik nap este nyolckor mennyire vagy képben
A jobb oldalára meg a második oltás beadásakor annak az adatait kellett felvinnie ,sőt aláírnia a dokinak, tehát ha a kezébe került, akkor látnia is kellett.
A kuncsaftnak vinnie kellett az első oltáskor kiállított sajtpapírt, aminek a bal felén nem csak a vakcina gyártmánya, hanem még a sorozatszáma (sőt hogy melyik karjába kapja, az is) rajta van.
Szerinted a nyuggerek közt hány Tóth Jánosné és Kovács István van?
Inkább az legyen jó. Bebaszol a jó pálinkától, utána a szar lekvár is jó. Fordítva nem működik.
Na de nem tudjuk hogy mit enne meg.
vagy csak 1000 vakcinából egy tartalmaz valami kis hatóanyagot, aztán ezek vannak szarabbul
Nekem a Szputnyiktól SEMMI.
A szúrás helyét nyomogatva persze igen, de oltás napján még a kertet rendeztem, autót mostam, főztem és a Kawával is baszakodtam, hétfőn meló (vasárnap reggel volt az oltás).
Semennyi. Sose kellett korrumpalnom senkit.
Olyan artatlan vagyok.
a csöves szerintem sokkal járható út
Ako te deztvizet kaptál mennyi volt zsebbe?
a dokoi jó eséllyel hónapok óta mást se csinál csak feltesz x kérdést és szúr
kb olyan zombi már mint egy konzervgyári munkás
Pálinkát csak olyan gyümölcsböl fözünk amiböl lekvárt is. Söt, ismerös a cefréböl a lekvárba selejtezett