Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az nem én vagyok
Nem ezt mondtad.
Szóval a hírforrást ütöm.
Többség fájzert, még oltóponton, meg volt némi moderna meg zenekar is.
Hallgasd meg fent van a YouTube-on a Kossuth rádió felvétele
az lehet csak kamu szuri volt, sima sós vízzel
annyi előnye van hogy biztos nem árt
Senkinek nem adtak, gondolom mert nem tudja mikor jön a második adag így nem akarta papírra vetni az időpontot.
Amúgy én nem beszéltem sem 2,5m oltásról sem az ahhoz kapcsolódó nyitásról az volt a vicces, hogy minden eltelt 3 hét után, az volt a mondás, hogy mar csak 2-3 nehéz hét all előttünk
Dokit baszd hátba.
Kell adnia papírt.
Mégegyszer.
Nekem te mondtad,itt a forumon.
Főnit nem hallottam.
Te vagy a hiteles megfellebezhetetlen hírforrásom.
A Főni mondta, nézd vissza a nyilatkozatait a Kosuuth rádióban
De, megdöftek mindenkit, 5 pfizert és 10 modernát lőttek be, nekünk az utóbbit, de papírt nem adtak hanem csak annyit mondott a doki, hogy majd hívnak mikor lesz a második.
Akkor az oltást se kapott?
Aki nem kapot papírt mint az mit lobogtasson?
Az eü dolgozok melyik vakcinát kapták?
nekem csak erdélybe kellene az meg szinte belföld
nyugatra nem megyek, azok gecik
Nekem te mondtad,itt a forumon.
Azt a főni mindta.... 9 hétig
A 2,5 millio utan nyitasra is aszobdtad majd 2-3 het,es mellelottel,remelem ezzelis.
Egyelőre azt sem kérem, majd elgondolkodom rajta.... ha így halad az oltóanyag szállitás, akkor úgyis annyi vakcina lesz, hogy nem kell ra várni
Az itthoni igazolvány egy dísz... arra jó, ha hazajössz egyelőre elvileg nem kell karanténba menni... a COVID útlevél teljesen más
Te is tűzoltó vagy, B+
Jön fájzer a héten
az igazolványon rajta van mivel oltottak?
egy időben azt írták nem lesz rajta
nem kaptunk még ilyet, pedig már 2 napja csippelték az asszonyt
Nem hiszem, hogy rosszabb vagy jobb lenne, csak ez a része nem érdekel.... amíg politikai alapon megy a buziskodas, szakmait meg nem láttunk, addig nem tudom eldönteni
Amuggymeg ajandekájfonnak ne nezd a protkóját.
Engem csak az utazás érdekel, azzal pedig jelenleg biztos.... a hit részét meghagyom nektek.... az iPhone-ban pedig nem hinni kell, csak használni