Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod mennyi kockázata van az oltásnak?
Virológia jöhet sörológia után?
https://mfor.hu/cikkek/makro/v...
Bakker, akkor nem elég, hogy drága, még be is kell osztani!
Nem Dreher, Borsodi!
Na az a budweiser sem egy extra sör szerintem... az a Bogyó féle fillérest sem innám. Az Guinnes sörnek is hatalmas neve van de szerintem az is egy nagy nulla.

Nekem most a Dreher IPA a befutó, meg az eredeti pilseni sörök
Miért tükrözitek a fotót?
nem feltétlen annyival jobb a drága
házi pálinka 1500ért semmivel se rosszabb mint a bolti 8000ért
pl én tudok olyan 250 forintos bort ami szőlőből készül és nem is igazán rossz, igaz hogy csak 10% alkohol meg belerohad a petbe 1 hónapon belül de amikor elkészül iható és bor ízű
600ért már olyan is van ami 13% meg egész jól elvan a felbontott üvegben is a hűtőben hónapokig, és ez simán van olyan mint a márkásab több ezer forintos borok
Egy egész délutánra elosztva megihatok belőle 1 liternyit, és semmi bajom a gyógyszereimmel, pedig nem szabad velük alkoholt fogyasztani. Előtte az üveges Dreher Bak barna sör volt a kedvencem, de fél litertől már rosszul lettem, mióta ezeket a gyögyszereket kell szednem.
A román is kb ennyi.
Egy olcsó, kis alkoholtartalmú sör, ami "itatja magát" Nem karcos (mint a német nevű dobozos és üveges szarok), nincs semmilyen mellékíze / utóíze. A románt kint ismertem meg 15 éve (azóta a "híres" Csíki sör nevű borzalmat nem vagyok hajlandó meginni, csak ha nincs más), ez meg pontosan ugyanolyan.
Már 498.-
400 Ft 2 liter, ugyan miből lehet az? Budweiserből 300 Ft fél literes dobozos, és az még nem is drága sör...
Az a kedvenc (olcsó) söröm! A PET-palackos (az ezüst címkés, a kisebbik alkoholtartalmú) Argus meg pontosan ugyanolyan ízű - miután erre véletlenül rájöttem pár éve, azóta másmilyen sört nem is veszek.
román bucegi egész elfogadható volt a pet-ben
6-7 éve 2,5 lei volt most meg már 6 felett
A dobozos sört soha nem szerettem. Kényelmes, de semmi több.
A dobozos meg fémes ízű. Az üveges az igazi.
Igyexem. De elfogyott a sör itthon....
Remelem a full vedekezes hive vagy.
Maragyotthon.....
Tegnap este akár láthattad is volna: elmentünk a zasszonnyal nagybevásárolni, és egy 6-os zsugor PET-palackos Argus is került a csomitartóba. 6 hétvégi adag.
Én eddig azt hittem, azt csak a hajléktalanok meg a csóró alkeszek isszák... ezek szerint +Bogyó is
Elképzelem a képet, amint a lidi parkolóban pakolja a csillogó narancs autó hátuljába a PET palackos söröket
Szombaton 4-en mentünk be egy kocsival debreceni lidibe, nem is láttam őrszemet, nem szólt senki ránk. Szerencsére vannak még helyek, ahol az eszetlen szabályokat nem veszik szigorúan.
Amúgy nekem ízlik főleg a fekete dobozos 7,2 %-os.
Igénytelen, az ereje is elmegy már az elsö liter után, utánna meg mint a hugy olyan.