Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem azt kérem számon hogy miért nem mi állunk a legjobban (pedig amekkora pofája a kormánynak van - úgy kellene állnunk...), hanem hogy miért mi állunk legrosszabbul? Még úgyis, hogy van keleti vakcinánk, van "mindenünk".
még mindig nem mondtál semmit ami jobb intézkedés lenne mint a jelenlegi
csak olyan balosan fröcsögtés semmitmondó bizonyíthatatlan dolgokat

bár ez nekem új hogy az elmúlt 10 évben ment tönkre az egészségügy, ez azért egy zombi balostól is durva kijelentés
Duma van, eredmény nincs. Legalább húznák meg magukat, és változtassanak!
Duma van, eredmény nincs. Legalább húznák meg magukat, és változtassanak!
A kormány csinál a balsikerű magyar járványkezelésből mindenáron politikát csinálni - nem most, hanem a járvány kezdete óta. Valójában meg nagyjából mindent elbaszunk (a lakosság is), talán nem véletlen, hogy mi vagyunk a LEGROSSZABBAK.
Azzal már kicsit elkéstek. Amíg a legfontosabb teendőjük - a 10 év alatt általuk tönkretett egészségügyben a - járvány idején az volt, hogy katonákat ültessenek a kórház élére pusztán azért, hogy nehogy a kormány sikerpropagandája szempontjából "kellemetlen" valós információk kerüljenek nyilvánosságra, addig csak az általad (is) naponta megkérdőjelezett nyers halálozási statisztikát látjuk (emberek és "tragédiák" nélkül), addig a magyar ember pont annyira szarik az egészbe mint akár Te, akár a fél topik. Ilyen általános emberi hozzáállás mellet (védekezés, lezárások, oltakozási hajlandóság) nem kell csodálkozni hogy úgy állunk, ahogy. Plusz ehhez jön a demaagóg sikerpropaganda, ami ugyan szöges ellentétben áll a halálozási adatokkal, de ugyan már, kit érdekel az egész?
Más kérdés?
Ne csinálj ebből is politikát!
Én arra kérdeztem, hogy itt miért nem haltak még meg, akik akartak?!
Szigorúbb szabályok,fegyelmezett magatartás, oltakozás...?
szerinted mit lehetne tenni hogy a továbbiakban senki se haljon meg?
Mert Magyarország (pontosabban: a halál kormánya) ebben is "jobban teljesít".
kb fele nép van oltva, tömegnek tömeg de nem a jelentős többség
nem tudom ott mennyi %a fiatalkorú
Itt miért nem?
https://nuus.hu/eletmod/korona...
Na vegyétek fel...!
Aztán jön a huszadik mutáns és megdöglik mindenki !
Ma kaptam egy hívást az ismerősömtől aki 2 hete vette fel a második Sinofarm oltását !
Mentőzik...az egészségügyisek ezt kapták !
A fél feje lebénult reggelre !
A szemét nem tudja kinyitni és semmit nem érez a fél fejében..a nyelvét sem !
Elektro terápiát kap hogy az idegek ne hajlanak el meg szteroidot !
Több hónap is lehet mire helyrejön ,ha helyrejön !
De azt mondták hogy szerencsés ,mert van akinek a fél oldala lebénult !
Egy orvosnak Angliában a Fájzertől !
mert már ott mindenki meghalt eddig, aki akart
A Pfizer-rel való tömeges oltás pedig Izraelben bizonyított - ott is megszűnőben a járvány.
úgy gondolom van egy kis reklám érték is ezekben a brit cikkelben
Na ez az, amit ma még nem tud senki.
Nem volt trv javaslat és nem volt betiltás.... de ettől meg faszsag volt
a ruszki nem működik? legyártottak abból is jó sok kettespettel, gondolom be is adták őket
Mert az Astra bizonyítottan működik: pár napja a 65 milliós lakosságú Nagy-Britanniában mindössze 4 (négy!!!) darab COVID-os halott volt egy nap alatt, hála a hírhedt AstraZeneca oltásoknak. Ha ez nem bizonyíték a számodra, akkor semmi.

A cikk utolsó sora: https://index.hu/kulfold/2021/...
és miért nincs?
az astrának miért van amikor sokkal rosszabb a "híre"
ezek a válaszok lennének érdekesek, csak nincs válasz, ellenben vetítés van nem kevés
De tulajdonképpen mi változott a törvényjavaslat beadása óta? Talán lett EU-s bevizsgálása / engedélye az orosz vakcinának, csk én nem értesültem róla?
Azt kérdezd, aki beadta!
Én sem téged vonnálak felelősségre a rohadt kormányod minden döntéséért, pedig tulajdonképpen megérdemelnéd.
ilyenekre nem is fog
olyan ez mint a vsllás, mindente megvannaz adott válasz, de ha mégis sarokba szorulnának akkor vafy nem veszik figyelembe vagy az egyszerű "ne kisértsd az urat" mondattal lezártnak tekintik
itt meg vagy nem veszi figyelembe vagy o1g van
Nem valaszoltal,velemeny a beadott nem visszavont torvenyjavaslatok kapcsan a ruszki vakcins betiltasaval?
én a c vitaminban hiszek nem az oltásban
minden nap megeszegetek 2-3 grammot
olyan ritkán vagyok beteg hogy nem is emlékszem mikor voltam beteg