Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ez tetszene. Nincsenek nagy igényeim, évi egy hét Adria, egy hét síelés, jó lesz félpanzióval is, kornak megfelelő családi ház garázzsal-medencével, kerékpár, japó motor minimum 649 ccm, napi 2000 kalória táplálék, ebből 700 zöldség-gyümölcs, heti egy mozi és egy színházjegy, max 5 éves autó, 10 évente új feleség, hobbiműhely.
Ja, és mindezt munka nélkül.
Szerintetek? A fullostól csak annyiban különbözik, hogy nincs benne (amúgyis angol nyelvű) hangvezérlés:
https://xiaomi.hu/xiaomi-70mai...
Faszé nrm IOS-t hasznalsz
Jó ez a Google/android frissítés
BIG B1G
B1G
Végülis az autók ára is inflációt messze meghaladó módon emelkedett az elmúlt egy évben..... De miért?
Kivéve ha emelnek a tarifákon.Márpedig emelnek hála ezeknek a mai autóknak.
Tényleg: mi van Pipivel? Bele fulladt a rongyokba, nem bírja a vásárlók rohamát?
Állítólag a hivatalos infláció kb. 5%, a Casco bonuszom egy évnyi növekedésével meg a díjnak 5%-kal csökkennie kellett volna elvileg. Magyarul a végeredménynek stagnálnia kellene, nem?
Azon lepodik meg hogy emelik.Stagnalni vagy csokkenni kene.
Nem is értem ezen miért lepödsz meg? Nem volt még cascos autód? Ha meg új akkor nyilván nem harmincezer lesz
Tudok neked reálértéket produkálo munkát ajánlani de nincs cigiszünet és létrára is menni kell
az astra is dobálja a sárgát, ha benzinnel megy, de nem tudom kitekerni, próbáltam már többször is mindenféle hőfokon, de nem akartam beletörni
vagy 10 éve ilyen, ezt a maradék pár évet már nem változtatok rajta, meg amúgy se megyek benzinnel
a corsába olyan volt hogy a gyári vezetéket kellett elvágni és betoldaniaz újnak a vezetékét toldóval
azt írta olyan hosszú legyen mint a gyári, de hiába minden az első szar lett, utánma a másik típus ugyanilyen módszerrel jó lett
Ez bardis uj,fasz tudja,amikor szerelonel volt szetdrahaltak a csatlakozot,beletettek egy francia fosnak a szenzorjat,azzal csak havonta dobta a tengeralattjatot,ezzel az ujjal meg mindig,bar megy azota is gond nelkul.
Vezerlest csereltunk,de nem volt jo a blokkolo,mert mas tipushoz valo,igy szemre raktuk ossze.
De jolett,nem akad ossze.
a corsába a vadi új is szar volt, lett egy másik típus aztán avval meg jó lett
Hat,inkább törpölök hogy a pakival mítingre kocsival vagy motorral menjek,és előtte vagy utána vegyek machetét.
Mer tegnap végre kész lett a horror hegesztés a kocsin,de közben folyamatos a csekkendzsinn mert az O2 szenzor vagy csatlakozó hibás vagy szar,mer egyébként új.
Szóval a világmegváltó reform később lesz,addig van a "szeretem a pénzt,sok kell meló nélkül" van nem az idealizmus meg kereszténydemokrácia.
Na tessék inkább marketingelni.... de ez egy eredményorientált meló
Az nem pont ugyanaz,de a párthűség fontos.
Jobb mint a CEU.

Tudom,tudom.Vitya ösztöndíja.
benne van az egyetem chartajaban mint ahogy a kínai kommunista párthoz való hűség is..... fel vörösök ploretárok éljen a kommunizmus
"egy igazságos társadalomban mindenki a szükségletei szerint részesülne a közjavakból, amit a környezetet nem kizsákmányoló gyárakban hoznának létre"
Kb ilyenek.
Az egyetemen inkább Maoizmus mehetne,de spec kína már rég túlhaladta marxot és maot.
Így egyre inkább kapitalista irányzat felé megy,csak kemény állami ellenőrzés melletti magánvállalatok.
Szerintem élhetőbb mint a hanyatló dekadens nyugat bigtech uralta szabad munkaerő,nyersanyag,termékvándorlás alapú globális faszsága.
Azt írtam minimum.... de akkor mehet az új komcsi egyetemre majd, mert ott elvárás a marxista leninista eszme képviselete
Mondjuk marci olyan kemény maxistát tolt hogy a magántulajdont el kéne osztani,szóval nem hinném hogy puha szoclib lenne.
Csak hobbiamatőrként működök,inkább a pénz kéne mint a meló.