Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simán lehetne dagadtra verni.
Bár ugyanazon genetikai hibára is utalhat amitől ilyen csenevész kis görcs lettél és állandó feltünési viszketegséget is kaptál.
Vagy ez nevelési hiba...........ki tudja.
Esetleg etnikai dolog..............másodgenerációsok tudnak ilyennek lenni.
Amúgy egyértelműen.A gazdagság jele.
Csak méé ilyen lassan
Szeva Pocses!
Majd Gergőt megkérdezem h szervez e idén P találkát, csak ne az alföldön legyen
Most az elhízás egy követendő példa kellene hogy legyen ? tehetek én róla hogy nem vagyok dagadt ? te sem izmos vagy, hanem kövér. Vagy felétek a dagadtság egy pozitív, előnyös dolog ?
Jön már... oszt jól ott leszünk! Szia Cefi!
De most rólad van szó.............asszem a gond hogy az egész korosztályod ilyesmi ványadt potykákból áll így ki se tünsz közülük.
M, Pszichologus Zoltán :D sanyarú gyerekkorom volt tényleg, haverjaim sincsenek ugye te belelátsz az én életembe :D itt vagyok mert unatkozok ez tény, de fele annyi időt sem töltök itt mint te, ez is tény
Igazabol meg mindig jobb mint a sanyaru gyekkor ami a vanyadt testmeretek miatt megkeserit es emiatt ezen a forumon kompenzalsz...........jah es arulkodo jel a pszihes defektusra hogy alkandoan bejelented hogy halom haverod van igy nem is akarsz itt lenni.
Én nem 1 itteni arc-al találkoztam, meg jó néhánnyal tartom is a kapcsolatott, és kivétel nélkül jó arcok! VR46N, Pocses, Ogerq, elektro , gabess stb stb... érdemes 1x elmenni egy P találkozóra, oszt ha úgy alakul akkor páá

Jöhetne már a tavasz
Boccs madaras teszkoban voltam.
Amugy idore jelenes es a jarmuvezetes a forummal nehezen osszehozhato.
Ezeket kellene szelektálni, szép lassan vagy rájönnének az emberek hogy mit és hogyan, vagy abbahagynák a töltögetést és mindenki jól járna.
Most nem azert de nem ugy emlekszem rad mintha egy magas ember lennel, inkabb szelesre emlekszem mint magasra, olyan gömb formára
Ne má!!!!!!!!!
Amit Pityu belinkelt 3 hengeres, meg a társai, na azok szinvonalas és igényes munkák. Vagy pl. a 4 hengeres P21-es:
http://youtu.be/EbRuivq6p0g vagy 2 hengeres Etz:
http://youtu.be/mUyMVp8lMWg
Ezek azért kicsit igényesebbek.
Tényleg borzacskó a sony pedig nekem is az van de ahogy írsz...
Mitol lennek irigy?
Ha te meg en kanibalok fogsagaba esunk nekem legalabb gyorsan reszrltek,te meg felrvig hizokuran senyvedhetsz hogy egy reggelit kiadj az iskolasoknak.
Amugy az vicc hogy meg az atlagjapot is alulmulod fejlodesben.
Pont erre utaltam. Van aki nem "tudja és nem is akarja magában tartani", azok raknak fel egy-két, vagy akár száz képet is. Egyetlen szó aláírás nélkül. Ő persze tudja mik vannak a képeken, de mi honnan tudjuk. Laci galériái ezért nagyon jók. A kép aláírások, a kis történetek, idézetek után még úgy is benne érzed magad a történetben, hogy a közelében se jártál. Ezekből van (sajnos) kevés.
A "szoktad" kicsit tulzás, de valóban néztem már bele a FB-odba. Igazából a kiváncsiság vezérelt, vajon ki van az itteni kommentek mögött., de ennyi és nem több.
Irigy vagy hogy nem mindenki túlsúlyos mint te ?
Hát értem amit írományolsz, teszem hozzá CBLaci képei a rizsáival együtt valami fenomenális, én csak gyenge árnyéka vagyok, de akinek begyön meglesi akinek nem annak meg csókolom. sokan vagyunk ám itt a korosztályomból, sőt az Öregekről nem beszélve akiknek tisztelet!
Majd ha eloben talalkoztok te is rajossz.
Na De tudom léphetünk mert ennyi volt mára a bAszélgetés!
Ha ilyen emberek nem lettek volna a világtörténelem folyamán , rügyet ennétek ,úgy , hogy a talpatokkal fogjátok fent a fán !
Nagyon sokan úgy vannak, hogy baromi unalmas az életük és ha történik valami kis izgalmas akkor azt meg kell osszák. Gyenge minôségü képekkel, nagyon rossz beállításokkal, ezzel nincs is baj ha van hozzá egy jó téma. De nagyon ritkán passzol össze legalább két dolog a minőség, kompozicio vagy a téma... nem töltök fel galériákat mert bármennyire is szeretnék, nincs tehetségem a fotózáshoz. Kellene lássák az emberek hogy mihez van tehetségük és mihez nincs.

Tudom hogy "szoktad" nézni a facebookomat, láthatod hogy az sincs tele képekkel :) ami kép van az egyszerűen csak egy besobott csont az irigyeknek.
En tudom.....
De mi volt a cél? Egymás felett mit csináltak? Ha nincsenek szinkronban, nem hogy segítették volna egymást, inkább gátolják. Egy orbitális kókány fos.
Szerintem elvigyázta többször így elsőre raktam volna feljebb a váltót, meg rövidebb féktávok vidi alapján... bár lehet csak a pofám nagy így fotelból!
A Simson rettenet ! Az beszarás ! Nem le szólni , a szándék a fontos !