Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tökéletes ! A duci hangja vitathatatlan ! A slovák ringen voltunk a duci versenyen , kiélvezhetted volna magad !
Az elején azt hittem nincs benne csak egy sebesség, de a vége felé váltott is.
L2-es babetta, mekkora királyság lenne, mint az emeletes blokkos simson.
Egyszerűen nem tom mért vagy ilyen ifjú titán...
Zoli az a 620ss úgy szól mint az enyém semmi torpanás teljesen lineáris mármint magához képest, ezért raktam be. Mintha nem tudnád ültél a kis blokkoson!
Idén valami kemerát beújítok én is azt ha lesz elfogadható ónbórd felvételem akkor megosztom majd legfeljebb jól megkapom...
Szar a hangja, ennyi. De ez egy onboard videó kitudja mennyi köze van a valóságnak a videó hangjához
A semmitérő galériákról annyit, hogy annak aki feltölti, valószínű fontos. Az hogy nálad, vagy másoknál nem üti meg a szintet, egyéni dolog, lapozni kell és ennyi. Nem profi fotós mindenki, sőt, a nagy átlag csak lelkes gomb nyomkodó.
Igazából clam a saját hülyeségébe fulladt bele. Várta a nagy áttörést a facebook-on, de oszin, meg rajtad kivül senki se nézett rá. Gondolom beleunt, mert tavaly óta már az is halott.
Biztosan nem fogok ide feltölteni egy galériát sem a túrákról, van elég irigyem így is. Olyan képeket nem fogok feltölteni ami nem üti meg az én szintemet, egy túrán kb készül 10 ilyen kép. A Cblaci majd tesz fel jó galériákat, vagy Te, ti tudtok rizsázni, én nem akarok rizsázni. De ha nagyon szeretnéd küldök privátba képeket hogy örülhess, és még szöveget is írok hozzájuk :D
Jó lenne benne vagyunk szerintem...
De most megint f@szságokat írsz. Tök jó képeket osztasz meg a túráidról, jó tanácsokat adsz annak aki éppen arra tévedne, inkább töltenél fel jó galeriket... vágod (!) nem buziskodni azokkal akik nem szimpatikusak, úgy, hogy abszolút nem ismered őket.
Igen egy jól hangolt sport dob , nem egy nyitott fos ! Nem hiszem el hogy nem haljátok , hogy még a fünyíró traktoromnak is jobb hangja van mikor indul ! Vagy csak engem bosszantotok ! Levin nem csodálkozok , de vannak itt motorosok is !
Egyszer egy ilyan parkolóizétok felé elmotorozok, de csak ha a Mecsek közelében lesz és nem lesz jobb dolgom, aztán fogócskázhatunk

Kár hogy ott röfög egy 20 centis nyitott cső az alján.
Ha ez nem nyitott akkor valamit benéztél de nagyon.

Ilyen a fix tuti gyári hang egy mcn teszten.

http://youtu.be/wyc9lFHk3pQ
Nálam is próbálkozott hogy tegyek fel ezt azt meg hogy szóljak be neked is. Erre a szintre már nem volt kedvem lesüllyedni. Ha nem esett volna át a ló túloldalára, simán lehetett volna modi is felőlem, volt ízlése, a semmitérő szar galériákat törölgette volna sorba. Fura amúgy, átmész a motorozz.hu-ra elkezdesz anyázni egy topicban és senki nem reagál rá.
Itt ha nem az lenne hogy kinek hosszabb a fasza akkor ez is egy nívósabb oldal lehetne, de hát ez a gyűjtő helye az olyan unatkozó trolloknak mint én
Nem titok , valami hasonló !
Cápali sarkos érces volt mindig de csíptem. Vele is találkoznék szívesen, bár gyakorlatilag innét bárkivel mert egész más minden embör a valóságában mint itt szájber világban...
Olyanok vagytok mint a rendőrök.
Folyamatban lévő ügyről sose nyilatkoznak. De szerintem Te nem vagy olyan titkolózós.
Majd kiderül mint a tavasz!
Szerintem bezáródtak az ajtók. Bár volt már itt azóta érdekes galéria felrakva, de az is lehet hogy egy bérelt emberke tolta fel.
Fut egy projekt , annak a szíve az én feladatom !
Helló Pityu!
Ok-ok, de mivel fogsz gurulni, ha kész lesz?
Az műsor volt, jó műsor, nekem tetszett. Ugrott rá akinek ugrani kellett, a többiek meg nevettek rajta. Jöhetne felőlem vissza, Cápa is visszatérhetne
Halgasd meg ezt 2 perc után ! Ez a nem nyitott fos ! és gyönyörű a hangja , alpról tol , nem kell 7000 !
http://youtu.be/3IB0Y-aBl74
Megmondom őszintén nem is néztem végig, bele bele pörgettem, durrog motorféken nagyon, ezt hallottam amikor visszafordul, nem tetszett a hangja így videón, élőben ezerszer szebben szólnak ezek, jóbarátomnak volt arrow rendszerrel. A Zolién gyári van, az is szépen szól, pláne ahogy fütyül.

Na de, nehogymár egy videó alapján te megállapítsd hogy az a motor hol van túletetve és hol szegény a keverék meg mi megy benne tönkre :D
Szia Zsótti! Látom alakulni a projektet sőt ha minden klappol akkor lehetek még jó egy próbakörre is! Márpedig klappolni fog az tuti!