Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most a mannol jön ! Van spuri is , arra nem is gondoltam ! Miért soha többet ?
Mannol karbitisztító,spuriba áztatott fúvóka,acélgyapottal fényesítve................soha többet nem teszek ilyet.De működik.
Még segíthet az ultrahangos, 2órát ment benne próbakép egy 3-4évet állt csopper karbi, a beragadt tűszelep is jó lett.
Ezt még nem hallottam , de még van pár csodaszer ! Teljesen zöld színű lötty volt benne , alatta meg barna leégett karamellhoz hasonló ! Hogy ez milyen benzinből tudott így átalakulni , el nem tudom képzelni ! Érdekes hogy a hármas főfuvóka tiszta maradt , vagy abban nem volt benzin . Tűszelepek is be vannak állva mint a gerely . Felül a szivató hengerek rendben , ott öröm és boldogság . Aztán a többi fuvóka , kehelycsövek gatya . Membránok szerencsére hibátlanok . Lesz még vele lego !
Trisós vizben forralva elég szép lesz a karbi
Azon vagyunk !
Hú b+ nagyon durva lesz!
Igen , jó állapotban van az erőmű , szelepek kész vannak , pont voltak olyan korongjaim amik kellettek , eggyet kell vennem ma , meg valami karbitisztító csodaszert , mert azzal cumin vagyok , minden csodaszer cserben hagyott , benzin , nitro , ethanol , gázolaj , motul tisztító , meg ezek elegye sem segített . Sajna a 9 év állás megtette a magáét , de nem adjuk fel , lesz még fából vasparipa !
Mindenképp lesem köszi. Akkor haladtatok is vele gondolom.
Majd küldöm a linket ahol tudod majd mindíg követni a projektet . Szombaton reggel kilenctől este kilencig ekecseltünk !
Te is, szia Zoli! Asszony 6kor kelt így én is. Meg hátha korábban jön a tavasz.
Hű de korai vagy !
Emlékeztet a műszerfal egy típusra.
Szia Józsi! Látom a naaaagy multi ablakából, a gennygócos időt...
Nem a naptárt kell nézni,hanem a hőmérőt.... Baszhassa az ember,ha április van és esik a hó....
Szia István!! Itt roppant trágya idő van , a felhőalap 150 méter magasan és sötét van mint reggel 8 kor kellene , hogy legyen! Az vigasztal hogy szerdán már február van.
Na azt dokumentáljátok, ha lesz rá lehetőség élek vele (próbakör)
Szerinted ez a ríder , ha lenne rá keret nem költött volna a gépi munkára , 80e forintos VAPE-re , tuning henger stb. teknikára ? Szerintem lehetőségeihez képest sokkal többet áldoz rá mint itt sokan együtt !
Ha egy esztergályos simson kipu menetjavításra 12ezret mond és az új henger 9000 , akkor hogy is van ez a puszi és kész ?! Ha munkád vagy anyagi lehetőségeid folytán ilyen nem okoz gondot , akkor elhiszem hogy ez a te szemedbe csak egy trógerkodás ! Másnak viszont lehet szórakozás , nevetés stb. számomra ezt jelenti , független attól hogy gyorsszorító fogja a blokkot a helyén !
A Nat. Geo-n mondta egy motorépítő , hogy nem megvásároljuk az álmot hanem megépítjük ! Szándékosan nem írok szakágat ahol milliós tétel a teknika amit a tehetős ríder kicsengetett , aztán ott küzd vele mint disznó a jégen ! Na az a nevetséges , nem a simson simson hátán ! Vagy ahogy az új ágazatot hívni fogjuk , RETTENET !
De mondok mást is . Fogtam egy Star blokkot , az egész belselyét átpakoltam egy 50-es házba . A főtengelyt 3 db használtból raktam össze , MAGAM , a berugótengelyt kettőből , mindkettőről levettem az ívet , az egyiknek a tengelye volt jó , a másiknak a fogasíve /, kb 2500 ft az új /
és még a blokkfelet is hegeszteni kell , és azt is megekecselem , és kiveszem az egyik simóbol a jó motort és ezzel a szedett vedettel fogok fighterkedni !
Pedig elhiheted hogy nem vagyok rászorulva a cigánykodásra , fut mellette jóval felelősségteljesebb projekt is !
Tulzottan kritikus vagy igy reggetajt.
/ ekecseleknek ment volna, de valami hiba csúszott a gépezetbe /
Ezek inkább a mélyigenytelenseg mintapeldai...
Ha valakiben megvan az akarat és elszántság, az egy furoval és egy reszelokeszlettel is tud "lezer vágott" alkatrészt kreálni, ha nagyon csóró és alkotni akar... De ezek az alkotások kimerülnek abban, hogy bebaszva találjunk ki valami baromságot...csinaljuk addig még kijozanodunk, majd adjuk neki a félbehagyott project nevet :D
Ekkora baromságot ki látott már, hogy tegyünk a blokk tetejére még egy komplettet...
Az elmebetegjebe annyi ész nem szorult, hogy mellé Tegye...osszekapcsolja a 2 fotengelyt...belevagjon egy 2 jelados gyújtást és puszi. Ez a legtrogerebb megoldás, de 100x igényesebb mint a látottak...
Néztem, inkább nem kommentelném...
Megvan : https://www.sportmotor.hu/albu... Na ebben van spiritusz ! Ez odabasz ! Nem abban van a tudomány hogy kifizetni a drága gépmunkát azt papírról dokumentumok alapján összerakatni kórházban !? Egy nehéz nap éjszakáján a fejben tiszta káosszal , megálmodni , és reggel még a vizelést is elfelejtve rohanni a sufniba , két kézzel , kalapáccsal megalkotni életünk nagy művét ! Na ez igazi kihívás !
Szóval a BMW rettenet ! Beszarás !
Nem találom azt a BMW rettenetet a galériába , linkelje valaki ha megtalálja !