Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eléggé....
radikális?
16-os?
Busa, zzr talán, a régi hatdugos fékekhez ha jol emlekszem ilyen volt. A kawan talan teljesen hagyomanyos 15,4mm vagy hasonló átszámolva.

Sőt, lehet az enyem is ilyen, majd ha nem leszek lusta kimegyek es megnezem.
SV1000?
Olyan nekem is van,viszont a legtöbb 14-es,a brembo 16-os radálisom nem fér fel,beleér először az idomba utána a műszerfalba,olyan kéne csak nem radális.
Nekem van egy eladó elsőfékem olyan mint anno az etz-ken volt csak brembo
Simán nagykorú már de teljesen jó
Ötezeré` vihető
Srácok,valaki tud olyan tipust ahol hagyományos tartály van a felső fék munkahengerhez és 16mm-es környéki a dugattyú átmérő?
Én sem szoktam a rosseb fagyoskodik a gumi sem tapad, a hideget sem szereti a kis blokkos 1-2 öblögetés azt egyből visszahűl az égéstér finnom tüsszentéssel jelzi, bammeg beköplek ha nem vigyázol. Szia Zoli!
Ilyen a második gyerekkor
Volt olyan év jogy a biciklibe több ment bele mint a 2 motor+robogó együttesbe
Idén nem is nagyon tervezek motorozni, a peca lesz az új hobbi
No Allah növessze hosszúra igazhitűek! Most mennem kell!!
Az elmúlt évben pár km-híján 10 000-et mentem a Simson-nal!!! A napokban jutott eszembe, hogy megnézzem, új km-órát kapott tavaly januárban !
Szia Isti! Legjobbakat!
Plusz 15 alatt nincs motorozás ! Addig csak a liba kergetőkkel adok az ózonnak !
Bizony motoros idő.
A bőrruha nekem 0 fokig, aláöltözővel még elviselhető.
Nagy tempó meg úgy sincs, mert a gumit még magázni kell.
Február már csak 2 hónap, de remélem rosszul tippelnek.
Plusz 10 fok az már motoros idő. Kivéve a napelemes sportmotorosoknak.
Előrejelzés max három nap! A többi csak jóslás a nagy gömbből...
Néztem egy előrejelzést (aminek nem nagyon hiszek) és még március se lesz igazán motoros idő.
10 fok körül jósol, de akkor már menni kell!!!
Kinek nem szia Józsi!
Assza meg az a szurva kencség, ma sincsen motorozós idő, de még csak kilátás sincsen rá !! Legalább is még egy ideig!! pedig már nagyon tele van vele a tökéletesen !!
Ha azt a hengerfejet üvegkerámiából, ( ami a kandallók üvegajtajának az anyaga ) készíttetné el akkor lehetne hosszabban is nézegetni
Ez marhajól néz ki.