Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó itt azt is figyelembe kell venni, hogy erre nem volt idő
10-20 évig nem lehet bútorbolt sem zárva Azért elég pillanatok alatt tönkrevágta a gazdaságot nyílván azonnali megoldást kellett találni. Most ez lett az oltás. Ebben hisznek ezt erőltetik, mi meg majd meglátjuk és csak reménykedünk, hogy tényleg az a szentgrál akkor viszonylag egyszerűen megoldódik minden
Még tesztelni kell,ki tudja mikor omlik össze az a dög.640e km az 640e km,bár gyanítom hogy nem az első blokk................és nem a is a második.
na ezért viszont kár minden perc
Mi odáig jutottunk a gyerek kaphat macskát Mondjuk azzal én is elvagyok,meghagyja az udvart olyannak amilyen meg átjár a szomszédokhoz szarni és picin elpöcörög, nem kell vinni sétáltatni meg meg van a magához való esze ha esik behúzódik valahová Bentre nem jön
Pedig mondtad,csak most teteted a hülyét..........................vagyis neked nem kell tetetned.
szépen beszél
Kutya,vagyis a sátán kutyája.

http://youtu.be/RczCNrb2tlA
Tegnap is így ketyert.

http://youtu.be/uDUFVaUCzkM
így van ez akinek se kutyája se macskája
Ha nekem csak magamról kellene gondoskodnom 10 éve nyugdíjba lennék
A gyerekbénulás elleni vakcina 55-ben lett nyilvános,57-ben kezdték a klinikai tesztjét majd 61-ben már kereskedelmi forgalomba került.
A kifejlesztője 48-ban csatlakozott a kutatócsoporthoz.
elég az elmúlt 15 év tanulnmányaiba beleolvasni... ha nem beszélsz angolul, ott van pl. a szegedi egyetem vizsgálata....
mert az beindul?
"A faszé kel mán ez túl tudálékoskodni"
ne tedd....
ezt a 3 hónapot már többször lovagolod Csak nem tudom honnan Ezt már múltkor is leírtam én nem emléxem rá, hogy állítottam volna ilyet
Azt viszont múltkor is mondtam, hogy neked annyi sincs már hátra a szív és érrendszer hamarabb elviisz
pesten vótam minap. aztán ráértemben beszaladok az m5 játsziba. Kérdezem a csajt, hogy hozhatjuk e a gyereket ha mi szülők nem vagyunk beoltva
Sajnálatát fejezte ki mondta, hogy náluk is kötelező az oltáskártya. Mondom jó e ez nektek? Azt mondja látod Az ország egyik legnagyobb játszóházában ugrált bent 2 gyerek közel 2000 négyzetméteren
Nem úgy volt a verdikt hogy 3 hónap mulva halottak a beoltottak?
Olyat kell keresni amit 20 évig állítottak elő, nem pedig egy év alatt. Lefogadom hogy sem el{tte sem utána nem lesz olyan vakcina amit egy év alatt létrehoznak.
én ezt is el tudnám képzelni
Na többek között ezért sem kérek belőle
úgy látszik csak kell a pénz
Majd a mini diktátor is rá fog erre jönni hamarosan
Akkora szakértelemmel beszélsz róla mintha te állítottad volna elő.
Látod ezt sem tudod jól neki folyamatosan elzárja a vérrög az agyában lévőt ereit nem jut oda elég oxigén Egyrészt a párt hovatartozás másrészt az, hogy nem akar engem fegyverhordozójának felvenni amikor eljön az ideje
annyira okosak vagytok mrns, dns, meg vektor meg az apám fasza
Csak ne az legyen a vége, hogy 1-2 év múlva ott hörögtök a földön saját hányadékodokba
A faszé kel mán ez túl tudálékoskodni
Jelentkeztetek a tesztre pont. Megkaptátok a vakcinát
mi oltatlanok meg várjuk a végeredményt
Vinnéd a bútorokat.
Személy szerint netto 200-250-ből ellennék.
Vagy ha ad valaki egyösszegben 150millát,már csak a füstöt láthatnák amit a ducato hagy mögöttem.
12:06....érdekes !
Ők pedig a legfertőzőbb részen mozognak egész nap és nincsenek beoltva !