Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi vírus?
Csak egy ócska nukleáris baleset?
Egy doboz cigi árából eljárok egész hónapban melóba.
De kéz a kézben járnak.
Azert a kenyelem es a pronyo ket kulon fogalom.
ha az a kényelmes akkor azt kell felvenni
én pl munkás cipőben járok pecázni egyrészt kurva kényelmes másrészt meg kevlár szövet van benne és nem szúrja át az ezüstfa tüskéje
melegítőjöz vagy rövidgatyához meglehetősen furán néz ki de leszarom ki mit gondol nekem így a kényelmes
Persze, hogy nem
Mert az nem telefontartó, hanem a cigisdoboz helye.
Beleég a retinába.
Ritka szép párosítás.
Na jo de a susogos-hasitasi combo csak megvan?
Gondoltam. Csak buziskodok...
Kettesével veszi a lakásokat
Elég lett volna most csak egyet venni, a másik árát meg rákölteni, amiben lakik!
Egyébként nem olyan fillér...amilyennek itt előadja magát.
Csak szoktatja a szarrágó életre. Sajnálom szegény gyereket meg az asszonyt.
Ő egy fillérszopó.
A Pipié?
Na megy az egymás fikázása, szép napot!
fene se tudja
nekem a pluszban vett szűrő kb 3x annyi volt mint a medence
a medencéből mindig a hoki olcsót vettük és egy év volt amikor hibás volt mert a felfújhatós rész anyagában valami szemcsék voltak és ha ki lett ugrálva akkor eresztett
volt rajta pár folt idény végére, se előtte se utána nem volt ilyen gond
a 4,5 méter körüli átmérők a legjobbak ezek régen ilyen 7-8!ezrek voltak a 3,5 körüli nagyon kicsi, egyszer vettünk mert nem volt nagyobb de az nem jött be
Szerintem direkt keresi, mivel lehetne kibaszni a gyerekkel
amúgy ezekből semmi értelme jobbat venni
sőr még a puha felfújhatós szélű sokkal kényelmesebb is
3-4 hónapot kell kibírnia amnyit minden bír
vagy csinálok valamit rendesen vagy nem
persze most a nem van egyenlőre soron
de ha leteszek 45x5000 ért valamit és 3 év múlva dobhatom ki az az igazán drága
egyenlőre kell még egy kis kerítés is a szomszéd háza mögé mert ott mindig száraz a homok és oda szarnak a kutyák
evvel meg azt kell megvárni hogy idén hálózzák-festik a házat
szóval tolódik a projekt
így 50 felé már sajnos hullik a rokonság, tekeregni nem szeretek, pecabotom van azt nem kell venni, szóval lesz szép műanyag kert
tőbbet ér mint bankban tartani, befektetni ennyit meg nincs értelme 1-2 milla lófasz
gyerek bitcoinba akarná tenni de én nem bízok az ilyenbe, meg el is késtünk vele 2-3 évet
Ráírták, hogy "használhatatlan, azért ennyi az ára."
Erre ő.....
Tehát elmentél és megvetted a gyereknek a legolcsóbbat, abból is a szart, ami folyik is, mert még azt sem tudod összerakni….. mi volt kiírva az Auchan-ban? Munkásszálló edition?
Látod-látod… “fogalmad sincs” nem is csodálkozom….
túl modern lettem szerinted is
Nem én akartam ezt a világ fordul így ki önmagából
teljesen jól megvoltam a számítógép nélküli kokásfüzetes nyilvántartással Oda legalább még tényleg azt írtam amit akartam
Még a lapostelefont ideig-óráig megpróbálom nélkülözni De hát nehéz harc vette kezdetét néhány éve Lassan egy csomó dolgot nehezebben intézek nélküle
De hát a hasitasin nincs lapos telónak hely oda a c2-es fér csak és remélem így lesz még egy darabig