Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A befúvó csövére raknék egy plusz csatlakozást, oda csatlakoztatnám a slagot, ha ilyen mobilmedim lenne.
De ha ilyen megoldást részesítenék előnyben, akkor egy kicsi zsákot megtöltenék kaviccsal, az tartaná a slagot a "helyén".
"És ezt nem én, hanem a pszichológus állapította meg az"idősebb" állománynál."
Igen,a pszicho azt is el szokta mondani hogy a kiégés hányadik szakaszában jársz éppen.
Pedig a javadra válna, ha legalább azt elolvasnád, amit használsz, ha mást nem is.
Hányadik szakasz?
De felhígult,megjelentek a 2000-es születésűek,így van rendjén.Az hogy hozzátok olyanokat vesznek fel,hát....azzal én nem sok mindent tudok és akarok kezdeni.
Nálunk vannak elvárások.
Hát,ezzel most pont semmi újdonságot nem írtál.
Ha kérdeznek segítek,de az az idő már rég elmúlt hogy én tanítsak bármit is,de nem is tettem erre utaló megjegyzést itt.
És...te hányadik szakaszában jársz?
Hát ha ilyen igényeid vannak https://www.premiumpazsit.hu/m...
Igaz
72-év lesz a plafon kúrhatár. Nem kell nyögdíjat fizetni.
"Szerinted miért nincs korhatár???"

- szerintem azért mert hamarosan úgyis 70 évre akarják emelni a nyugdíjkorhatárt. Akkor meg mi az az 51 év? Majdnem hogy pályakezdő...
És szerinted miért írtam a túljelentkezést?
Irónia volt, de látom nem ment át.
És szerinted nem hígult fel az állomány???
52 kg-os 51 éves embert felvesznek???
Szerinted miért nincs korhatár???

Nem bántani akarom, mert nem tehet róla, de ez már rosszat jelent.
Csináltuk a fizikai felmérőt, szegény nem tudta merre van arccal.
Hidd el, annyit konyítok a szakmához, mint te!!!
Én nem értek úgy hozzá, mint te
Tőled biztos sokat tanulnak, azért olyan lelkesek.
Én már kiégtem, nincs bennem ambíció, hogy foglalkozzak velük.
Ez a rendszer kiöli az idősebbekből a szakma iránti lelkesedést.
És ezt nem én, hanem a pszichológus állapította meg az"idősebb" állománynál.
20 évig én is éltem-haltam érte.
Ennyi.
Akkor lehet mégis igaz a szándékos.kinai támadás? Náluk állitólag már swmmi nincs. Nyilván minden ilyen vegyi szarság ellen párhuzamosan megy az ellenanyag fejlesztés is. Ugyhogy működik, lehet élesbe is jönni fog
Miért lenne átlagon felüli? Viszont leszólni sincs okom az újonnan felszerelteket.lelkesek és tanulnak. és miért lenne túljelentkezés? Tudnod kéne hogy sehol nincs.
jó baszki vagyok lasan 50 éves mindenféle testi bajokkal szóval azért nem sok-sok évtizedre tervezek
amúgy amiben van uv stabilizáló szer az sokáig bírja pl a kerítésem 25 éve forgalmazzák és még azok is hibátlanok
Zoli is írta, nincs örök élet, de a normálisabb min 10 evet biztos lehuz, ha nincs nyuzva….
persze mert ugrálnak rajta, de ahol nem ott örök élet
amúgy a küzdőtér régi füve van a stadion körül szétosztva és még az is fasza
a bejáróba kellene a betoncsíkok közé a a műfű, mert az igazit kb mindig lehetne öntözni, mert kiszárad
a műfű jó lenne, de a obi-praktiker meg a hasonló szarok, olyanok hogy megveszi az ember és addig tart amíg fel van tekerve
Ott rendszeresen cserélik
Ha soha nem jön vissza, fizetem a tesztet
Gondolom csak írtam, hogy ilyet tudok. Medence alá is lehet akár teríteni.
az aló felével még nem mennék sokra, kompletten érdekelne a dolog
A műfű alsó felét mi gyártjuk, van benne uv stabilizátor így nem eszi meg a nap. Azt tudok kihozni, most megint lehet 20 m2 ki lehet íratni persze egy csomagban kihozok vagy 200 m2-ert.
Remélem oda nem kell igazolvány?!
Mert ha kell, akkor marad a nyakukon.
A műanyag termékek környezetvédelem miatt le kell bomlani x even belül.
Szóval ne számíts sok évre.