Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt ugyan én sem tudom mi a gond a betonkockával, azon kívül hogy freelac most kiakadt pipire és mindenbe beleköt de a medencéknek szokott lenni leeresztő csatlakozása de minimum két csonk a keringető szivattyúhoz. Én erre kötöttem a locsolócsövet.
Szezon végén ugyan ide kötöttem a szivattyút, és kilocsoltam a kertre, így nem veszett kárba a sok víz. Illetve nyár közben is locsoltam belőle néha amikor , frissíteni kellett.
Akkor te még jobban mint én, nekem még nincs szerződésem meg ma jönnek kicserélni az invertert mert 9kw os elemekhez 6-ost raktak de ez nekem nem tetszett.
azon agyalgatok, hogy lehetne ezt megállapítani Arra jöttem rá, hogy nem nehezítették volna meg a dolgom, ha egy kibaxot műanyag elzárót beaplikáltak volna a csatlakozások elé
jó kilátások Kawa 70 sem vígasztal
Mondjuk 1 értelmes marad még életben elemző sem rohan a fájzerra
valahol csöpög a gégecső a csatlakozásoknál száraz a szivattyú légtelenítője betekerve Jó lesz megállapítani, hogy honnan a belső kerítés mellett
Inkabb az oltast valassza mindenki mint teged.
Neked marad a tuzolto2.
azért azt még akarom látni amikor az életedért könyörögsz hörögve az indiaitól oltással a válladban de utána indulok
Szerintem ne várj addig….. indulj…. most….
Pár kg fuxot kell beföttes gumival ráerösíteni...
Mert álljon mellette amíg megtelik a medence vagy mégis hogyan végeznéd el ezt a feladatot Te mint a legtökéletesebb élőlény a Földön ?!
amennyire szeretem régen olvasni már annyira nem szeretek A hivatalos leveleimet sem olvasom el még az adávételi szerződéseket sem, mert megunom a 3-ik mondatnál. Ha van egy órám akkor tankozok inkább, nem soká a tier 8-ban leszek a löveggel Mint sem hülyeségeket olvassak. itt úgy is tudnak mindent IS hamarébb vagyok, ha megkérdezem
Most mi ez a suttyósítás. Hülye nem vagyok hogy betontömböt rakjak a medansziéba
az egy ős régi kis méretű vakolatos téglavolt Azzal mi a bajod
Téliesítő folyadék kell bele, legalább egy órát szánnál arra, hogy elolvass pár dolgot.
Meg fagytest, suttyó.
Az mindegy, amit művelsz az igazi sutyerákság.
nem minden családban egyformán hülyék ám (bocsánat bátrak)
Van amelyik még fel akarja nevelni a pulyát
Most állami szinten mén a sírás lassan csöpögnek össze a bátrak
Bedobták az utolsó adut, de mondhatjuk azt is, hogy ólint mondtak t hordják felfelé a pincéből a fájzert. ebből még lesz egy fél vagy 1 milla bátor, azt nagyjából be is fullad a sikersztori Kb. mint amikor az államilag orvérzésig támogatott gyeprugók kijutottak néhány éve valami európabajnokságra Azt az első néhány meccsen elkísérte őket a vakszerencse Orbán kihúzva mondta, hogy " Na ugye megmondtam " meg az az anyád p.i.áját annyi száz milliárdból amit rájuk költöttél más csapat a kaputól- kapuig rúgja a gólt na mindegy Nagyjából borítékolható volt, hogy a szerencse nem tart ki a sorozat végéig ugyan ez van ezzel z oltakozással is Én szurkolok,hogy össze tudjanak bogarászni 6 millió bátort Nekem is könnyebb lenne az életem
Általában párban oltatják magukat,szóval nagyon nem borul meg az egyensúly.
mi lesz majd ha hullanak mint a legyek A rengeteg fiatal özvegyasszony magára marad
Majd itt fognak könyörögni entyem-pentyemért szerintem beülök a ladikba azt keresek lakatlan szigetet a tározón egyedül
Van az embernek elég elfoglaltsága, nem hiányzik a nyakába egy kiéhezett női falka
Nem baj,szükség van a sok kísérleti patkányra,jaj bocsánat,ez esetben kísérleti emberre.
Mert azt gondolod ezt én még szét is fogom szedni? Ez télen is ott fog állni papa. Lehet baxok bele néhány liter fagyálót
Vagy igazából meg is fagyhat mi van akkor
valóban nem bár engem általában üdít a tehetségtelenségetek
hülye
Téglával
ezzel maximum annyi a baj, hogy sem a medencézésért sem a sörözésrét nem ugrálok nagyon
Egyébként milyen bio lakópark ez? Elég faszán megcsinálták a 10-es tetejét
Aztán nehogy így járjatok
https://player.hu/kult/beszaka...
Semmi. Pont úgy ahogy írod Azt az igénybejelentés elküldte a vállalkozó akit megbíztam a munkával, március első hetében. Majd eltelt 2-3 hét visszajött, neki a papír(gondolom mert én azt nem láttam) hogy mehet a buli. Utána nem sokra eljöttek de nekifutottak 3 szor az 1 napos melónak Először a síneket rakták fel, majd megpihentették a tetőn, hogy szokja a cserepet (godnolom) mert 2 hétig megint felém se néztek Aztán ideállítottak egy daruskocsival mert 10 méter magas a ház, felhajították a táblákat is de már elfogyott a kraft is meg az idő is, hogy bekábelezzék, pedig 3 an dolgoztak mindkét alkalommal reggeltől-estig Aztán már valamelyik nap csak 2-en jöttek vissza felrakni az invertert, meg összekötni az egész hóbelebancot Rá néhány napra Jött a szerződés asszem most pénteken, aláírtam. Felhítam a tomigyereket mondta majd jön lefotozza, elküldi onlájn, meg a de egy részletes számlát a 3 mikulásról amit fizettem neki. aztán beadja komplett a papírokat és lehet várni valami démászos vagy démász-partneres faszit aki beköti az oda-vissza mérő órát. Most ebben a fázisban tartok. Tehát a napelem a tetőn, inverterrel, démásztól a szerződés a kezembe.
A felfújható szélű kényelmesebb
Sajnos egy évet bír csak az a szél maximum
Első évben összehajtogattuk előtte kitakarítottuk de mégis dohos lett következő évre plusz a szél eresztett több helyen is
Utána szét volt mindig vágva
Betonkockával nyomod le a slagot, te sutyerák???
Gyerek örüljön neki, az a lényeg, hogy mi itt mit mondunk, szart se számít