Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pl a székesfehérvári stadion műfüvét nézegettem az kurva jó volt, kb leszarnám ha 15 ezer is csak legyen olyan hogy megveszem aztán elvan itt nekem 20 évet
az lófasz mind, az nem műfű csak hosszabb szálú padlószőnyeg
hasonló kellene mint a focipályákon van
Indulhat arra a lakatlan szigetre….
Inkább 10+
Téged minőségi anyagnak a közelébe sem engednek azt sem tudod értelmezni mi az látszik a portádon is
Az a spajz önmagában többet er mint a házad
Diégó, obi, de a normális 5-7e/nm.
Akkor nálatok gyorsabban megy, itt az e-on 3-5 hét mire ideér. Látom kocsmába meg boltba nem kell messzire menned.
ha kína gazdaságát meg lehetne fekteni, akkor kb az összes olyan ország megfeküdne ahol "jólét" van
a zuluk a tehénszarból tapasztott kunyhójuk előtt ülve semmit se vennének belőle észre, de az országok fele nagyon rosszul járna
Remélem azért nem vetted magadra???
Pontosan és vállalom is.
Tényt közöltem.
Tudom, nálatok mindenki átlagon felüli, és ötszörös a túljelentkezés.
Hagyjuk, ebbe ne menjünk bele!
Ezért valahogyan meg kellene büntetni Kínát: vagy gazdaságilag ellehetetleníteni őket, vagy atomfegyverrel megtorolni.
nagyon naívnak kell ahhoz lenni hogy elhiggye az ember azt hogy megettek a sárgák egy denevért vagy tobzoskát vagy hasonló förmedvényt és attól csak úgy lett egy világméretű járvány
hol lehet rendes műfüvet kapni?
mert néztem sokhelyen de mind szar volt
kellene 3db fél méteres csík 30m hosszban meg pár nm itt-ott
Azertiskurvajolesz a mi pad5.

https://www.google.com/amp/s/m...
Azosanklozetbe se engednek oltasi nelkul.
Ha már virológia - ennyit a kínai "barátainkról": https://index.hu/kulfold/2021/...
ide tökéletes. Elfelejtettem az ósen klozetéről fényképet csinálni neked, pont olyan járólap van benne mint neked a konyhádba már, ha az konyhának nevezhető nálunk különb a spájz
nem a műanyag zacskó folyik, hanem a csű Rendeltem a fűtőtesttel jön +2 db
Pipi az indiainak se kell.
sok már itt az orákulum
Ennek az eljárásnak nem örülök Még az sem vigasztal nagyon,hogy a tibicsokért nem nagyon rajongok, ha egyáltalán még gyártják, mert ritka szar egy csoki volt
Az a jó hírem van, hogy őt nem viszi el, de téged igen
Vehetsz rendes műfüvet az udvarba, nem ilyen igénytelen zöld szart mondjuk arra az udvarra, betonra és amellé a kerítés mellé, ez alá a műanyag lavor alá az is jó ahogy látom, meg ez a műanyag zacskó is folyik
Ezt már mondogatod pár x 3 hónapja.
De te se kapsz tibicsokit..................jusztse.
Én álmomban medvékkel bírkózok.