Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt a készre jelentéssel együtt
Nagyon nincs beleszólásuk. Persze kiskirályok mindig akadnak.
Öreg bájerrel mentünk, jó volt újra enni a szokott kis helyünkön a teraszon. Legközelebb túrós csuszás harcsapaprikást eszek.
Leömlőket nem féltem szépen melegednek majd 2kiló felett...
Kabrióval? Moci meg otthon?Talán félted a csili-vili leömlőidet?
Így van. Ilyet fújtam fel.
Oszt ha renden is tartod még sörözhetsz talán benne.
Autóval voltunk nejemmel. Kb 1,5 nap mire fent lesznek a képek rólad is...
Először be kell adni az igénybejelentést ekkor engedélyezik, hogy telepítheted e az általad kért rendszert, majd mikor kész akkor készre jelenteni és utána küldik a szerződést majd mikor azt aláírva visszaküldöd jönnek órát cserélni. Ezért nem értem nálad hogyan volt.
Köszi,ezt nézetm én is de biztos kell néhány nap mire felkerül ide.
Nem láttam Gülükét Füreden!(14.44-kor tankoltam a Shellnél)Sok motoros volt ott is a Tagore meg dugig
Ha algásodik az a leg ramatyabb, de az sem vészes. Először csúszóssá válik a medence belső fala. Láböblítőt tegyél a medence mellé, mielőtt bárki bemegy mossa le a patáját.
Mer sokkal hangulatosabb volt a tégla Engem az sem érdekel, ha hamar ramaty lesz Porszívót vettem hozzá majd a személyzet elkínlódik vele de előszőr nekem kell rájönnöm, hogy műxik bár gondolom a keringető szívó ágára csatlakoztatom .na mi lett ezzel a tablettal. Lakmusszal neztem a felso a klort mutatta a kozepso a pH t as also meg valami totalyrit as nem tudom mi A pH Jo volt zold. AZ a kacsa nem csak gyerekjarek hanem alatta van a tablettatarto belebaxtam why klortablettat meg valami alga ellenit. Egyebkent te mitol vagyol ilyen okos medencebool tan felfujtal egyet a hetediken a nagyszobaban
https://www.origo.hu/teve/2021...
Ez a liba továbbra sem okos.....szegény gyerek, sejti mi vár rá próbálja elodázni a dolgot.
Srácok!
Tudtok valamit a "Kanyarfotósról"?Ma délután oda vissza fotózott a srác egy jó kis kanyarban.Először csak egy fehér zászlóra lettem figyelmes amin az volt hogy "KANYARFOTO" pont hu.vagy pont com?Hol lehet megnézni a képeket? Ez fizetős?
asszem múlt héten ja a papír március eleje óta be van adva
Ha már megjött a szerződésed az hogy volt ilyen gyors, nem a múlt héten rakták fel a rendszered?
Tégla minek? Fűzd át a slagot valamelyik sarkánál azt nem jön ki. Vegyél rendes homokszűrőt, az 2 óránként simán átforgatja az egészet nem lesz ramaty hamar. Porszívózni az alját reggel csináld első vízforgatásnál akkorra leül a szemét az aljára, szépen kitudod takarítani. Lakmuszpapírt használj, ha lúgos sima háztartási sósavat használj, meg egy szkimmert is vegyél hozzá, szépen lefölözi a belehullott szemetet bogarakat a nap folyamán. Klórtabletta tartót is azt mehet bele egy korong mindig az elúszkál a víz felszínén.
Tudtam, hogy írígy vagy Kupiba mennék ahhoz kéne
Különben is mi a fasznak urizálni Leírva még a tinta is jobban fogy
Bocs spóroltam a h-val
Inkabb felgyujtom minthogy egy tokás menjen etterembe a kartyammal.
Érdemes megnézni a tesztvideókat, király lesz ez: https://tesztarena.hu/70mai-da...
gh-val, mert úri cigány, mi?
Nem kell az írígység Ha néha-néha ideadod a kártyád egyszer megmárthatod benne a hájas valagad Majd legfeljebb duplaadag klórt rakok bele
Te meg balog vagy more
Szeretném nem rajtam múlik 9-es az inverter