Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A feladat,teged megszabaditani a laptoptol es net elerestol.
Marad a zokni-szandal-susogos macko-hasitasi-noki c2 combo,es nem faj fejunk.
ez így van. Amikor fertőtavon voltunk 2 éve még nem volt meg a laptopom, az asszony lapostelójáról írogattam és igen röviden,meg hamar meg is untam
Akkor értettem meg neked miért két szavasak a hozzászólásaid
azért mert ennyibe kerül az nem jelenti feltétlen azt,hogy csöpögni kell egy vadonatúj gégecsőnek De a medencefűtéssel együt rendeltem hozzá azt is, ugyan nem volt olcsó akicióba 999
Akkor elmondom,hogy volt mert látom nem tudsz aludni vasárnap óta Nos a gyerek nyúzta a fülemet, hogy mikor vesszük már meg a medencét mert egyszer egy gyönge pillanatomba megígértem neki amikor a tv reklámba meglátta Mivel úgy is át kellett menni kecsóra venni egy tűzhelyet, mondom átviszem a gyereketaz ósenba(média márk mellett van) 1 hétig van akcióban 62 ezer ft helyett 37 ezerért. Teljes lelki nyugalommal vittem magammal mivel az akció már 3 napja ment 100-ra meg voltam győződve róla,hogy nincs belőle 1 darab se Hát rábaxtam mer egy púpozott piramisnyi magasodott előttünk Itt ilyenkor már nincs mit tenni, még azt se mondhattam, hogy ez sárkányrepülő, mert szép színes fényképek vannak a dobozán Szóval hazahoztuk. Elszólított a bíznic, így másnap kellett hozzákezdenem ennek a nagy horderejű kivitelezésnek Reggel 9:30-tól 16-ig tartott a meló. Először is a homokozóból 3 tejesládába kiszedtünk vagy másfél mázsa homokot. Majd a kiürített homokozót átettük a sóderágyra amit 3 évvel ezelőtt azért telepítettem le, hogy mezítláb mászkáljon rajta de nem használja. Nos annak az egyik felén elfért a homokozó, a szabadon maradt műfűn meg a medence. A műfüvet kiterítettem a kerítésre és alaposan leslagoltattam vele Ahol a művfű van beton melletti részt el kellett egyengetni, mert a gyerek oda csinált várakat meg folyókat olyan boka mélységűeket és a medence kilógott a betonról. A régi műfüvet elő kellett kotornom a ház legmélyebb bugyrából, hogy meg tudjam toldani a mostanit. Kb. 5 percenként azt hallgattam, hogy apa a medencét mikor hozzuk ki? A faxom már tele volt de kb. 13 órára elkészült a hely a medencének. Persze zabálni sem volt időm mert 4 órára mentünk a mamához. (nem sikerült időbe odaérni) Eljött a nagy pillanat kiráztam a medencét tartozékaival a műfűre Szépen egymás mellé helyeztem az alkatrészeket meg összecsoportosítottam. Az egyik kézikönyv leírta, hogy mit ne csináljak, a másik kézikönyv meg bemutatta a keringető szivattyút De,hogy hogy kell összerakni arról egy kumma szót nem írtak A dobozán volt 3 kicsi kép, meg a medence lefényképezve a negyedéig, nehogy tudjak következtetni mit hova tegyek Aztán 1 óra próbálkozás és anyázás közepette eszembe jutott,hgoy megnézem a jutút, ott hogyan birkóznak meg eme feladattal Pechemre csak kör alakú medencét állítottak fel de olyan videóból van 3 oldalnyi Akkor már nem voltam nyugodt Szerencsére az asszony talált valami leírást ahol volt egy kb 1x1 cm-es kép ami igen hasonlított az általam vásárolt téglalap alakú medence vázához. Hát kinagyítottam és kinyomtattam Ez alapján nagy nehezen összeraktam azt a kibaxot medencét de kb. 3 percenként azt hallgattam, hogy apa mikor kezdjük már el tölteni. (Ezt onnantól hallgattam 3 percenként ahogy a doboz tartalmát kiöntöttem a műfűre ) Na eljött a feltőltés előtti utolsó ellenőrzés A két dugót amit adtak hozzá véletlenül sem tudtam sehová sem passzítani Mind1. összekötöttem a csöveket a motorral és a medencével. kb. 15 órára értünk ehhez a pillanathoz. Mivel leghamarébb a pincéből jön városi víz ki kellett telepíteni vagy 25 méter slagot. Végre kiadhattam az utasítást, hogy CSAPOT NYISS Aztán zúdult bele a tiszta víz az új medencébe 2-3 percig fogtam a kezembe aztán azon gondolkoztam, hogy oldhatnám meg, hogy ezt ne kelljen fogni Mivel el nem engedhettem a csövet olyan megoldást tudtam találni ami a kezem ügyében volt A komposztálóig elaraszoltam ott találtam a szélén egy öreg vakolattól megpucolatlan 100 éves kisméretű téglát. A kezem ügyében meg volt a gyerek játékos műanyag vödörje Aztán azt találtam ki, hogy a műanyag vödröt lerakom a medence aljára, arra ráteszem a slagot a slagra meg rárakom a téglát És így is lett Arra nem gondoltam, hogy bizonyos vízszintnél a vödörnek nagyobb lesz a felhajtó ereje, mint a tégla súlya így egyszer csak sitty-sutty kiugrott alóla a vödör Ezért most teszek fel neked (csak neked) egy olyan képet ahol még a vödrös módszerrel nehezékelem a slagot. Mert lehet, hogy tegnap csak olyat tettem fel ahol már nem volt meg a vödör
Remélem most már nyugodtabban alszol
Minek, te úgy is megmondod a frankón a tutit
ininek való 45x 18900= 850500 Minden esetre, ha nem kell neki a számla lehetne az én nevemre íratni
ideje váltani Hátha keres alkalmazottat a gödöllői bútorboltos
C2-t viheted csak, ha azzal irsz esszet az mar nyereseg, mert tuti asztali gepen fosod a 4e szotagos bullshitet.
nekem obis van a medence alatt előtte homokozó volt rajta. Már 1 éve megvan és semmi baja
a leg elhagyatottab pontján is van net
45nmx 15000 ft= 675000 Ft
nem kell nagy logika hozzá, hogy kitaláljam neked megint feldobta a pacskert valami rokon azt örököltetek
Akkor szórjátok a pénzt két marékkal hülyeségre
http://youtu.be/wL1SKoDnkVo;t=3s
Tessék szigetszentmiklósi focipályáról annyit szedhetsz amennyit nem szégyelsz 0:50-től
A videó vége felé a kispályák mellett vannak tekercsben is
A te biciklitárolód sem különb.
a te házad a jánoshegyi erzsébetkilátó mellett sem érne egy fabatkát sem azzal a "konyhával" meg pláne
Halvány fogalmam sincs melyik abba a minőségi anyag az 50-es évek beli kisméretű tégla, a zsákos vakolat, vagy a praktikeres járólap
de hál istennek már messzire évek óta zárva vannak
Akkor kösd fel a gatyád mert kb. jó járólap ára
hát ha ez a főpróba volt akkor a későbbi háboruskodás során számolni kell azzal, hogy visszanyal a fagyi. A IIIVh-ban már benne vagyunk szerintem a IV et nem biológia fegyverrel akarják majd vívni
A mutaciot a fertozesek mennyisege okozza, minnel tobb a fertozott, annal tobb a "legyartott" virus, annal tobb a lehetoseg a "hibas" virus legyartasara, igy lesz egyre tobb mutacio.
Latszik is hogy ott jelennek meg mutaciok ahol sok a fertozott, anglia, brazilia, delafrika, india.
Ezert jobb az oltas mint a hokuszpokusz meg rohaggyotthon.
Neked már megtámadta igy is az agyad, úgy hogy még nem rohannék.
Laposítsuk csak a görbét legyen minél több mutáció
Ha múlt nyáron minden zenei rendezvény meg lett volna tartva már egy beteg se lenne
Halott biztosan több lenne de legalábbis rövidebb idő alatt szelektálódna a nép
Idén szerintem nem lesz még meg, de a jövő meg minden nap változik, így bàrmi lehet
Pár év alatt összehozod a rávalót, nem kell kapkodni vele!
Itt legalább vannak amik alapból nem néznek ki szarul
Köszi
Indiai mutáns vírus: https://index.hu/kulfold/2021/...

Szóval csak tessenek oltakozni!
Mit vártál 37 ezer forint értékű fullos medencétől?