Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezzel most a saját kollégáidat minősíted.
egyébként jól tudod
azt vettem, most rendeltem meg hozzá a fűtést + 2 csövet mert folyik, ilyen szák, amolyan vegyszer, fellépő, hosszabítok, hőmérő meg a faszom azt a 37 ezres medence karistolja a 120-at
de ott vagyok én zutyulom össze az oltóanyagot
Felfelé fejlődsz zotya, ezek szerint feltételezed, hogy van agyam
azt nem tudom menyire tipikus francia szar azt tudom, hogy a régi autók ajtajai így nyíltak talán akkor még volt értelmes tervezőmérnök
Halvány lila fogalmam sincs miért nem így nyílnak az autók ajtajai. Befele 10x kifelé kb. 100 x könnyebb szállni belőle nem a rohadék ajtót kell kerülgetni minden kiszállásnál
lehet kicsibe kipróbálom. Stikába megöntözöm az asszony szamócáit, úgy is utálom, mert a fél kertben engedte szétterjedni én meg nem eszem Végül is ha árt neki az se baj
azért ajándékot kaphatok?
ehhez nem kell nagy jósnak lennie ez sajna így lesz
Ő már semmit az indiai elviszi, mert beoltatta magát
én szeretem
még én sem tudom Minden esetre ajándékot elfogadok
t5-tel? Szétmenne a motorja 1 óra alatt, ha tojotát mondtál volna, most egy picit megremegett volna a térdem
ami esetében 3 nap
pedig régebben ettől jobban tippelt a főni Tavaly amikor azt mondta,hogy május 4-re vége vége is lett
majd csöveskedek A számokat akkor is kozmetikázzák
Látod, mindegy már, csak keze és lába legyen.
Többi nem számít.
Régen rostálták a jelentkezőket.
a szövet szűrő is teljesen jó, csak amit adnak hozzá az nagyon steril körülményekre jó
amikor sáros lábakkal ugrál bele percenként 4 gyerek akkor kb 10 percet bír
Ne sört vedeljen, hanem a vodkát nyelje - ahhoz van igazítva!
Tényleg: ha valaki piromániás, az attól még lehet tűzoltó? Vagy helyből diszkriminálják?
haver azt mondja amióta a ruszki vakcina benne van fáj a feje ha alkoholt iszik
nem fog
Osanos medencét reklámoznak olyan mint pipié 36ezerért. Na ahhoz nem 80ezerért homokszűrőt venni.
Vettem 2üveg vodkát.