Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eddig az volt a duma, 5,8 m oltottak8gondolkodós) Most akkor valójában csak 3-at(kérdőjeles)
pedig létrádnak neked is kell, hogy legyen(gondolkodós)
neked a tüdőd körül. pár hét és elpatkolsz. Ha nem a tüdőd miatt akkor gégerákban. Ha nem gégerákban akkor a 3-ik oltás mellékhatásaként(fetrengős)
Az olaszoknál(fetrengős) Ezeket ha nem küldenék el a munkából akkor sem dolgoznának (fetrengős) segélyt meg adni kell nekik az meg több mint 1000 euró(fetrengős) Hát ott ez az ösztökélés nem fog bejönni(fetrengős)
csák norisz az erre alkalmas személy
Ini biztos tudna annyit inni(kuncogós) Szerinted mitől ini? Egyedül hejesírásból volt szar 😅
hát ez egyszerű pedig(kezeit széttáró) Magasból látják az utat(meghajlós)
Hú(homlokát törlő) Az én nokiám az milyen gyártmány?
😄
ja ez így egy faszság8kezeit széttáró)
Hát... nem akarlak idegesíteni, de nekem a kötelezőn kívül (és egy saját hülyeségből fakadó) 2 napos lágyéksérven kívül, meg persze a fogászat, szemészeten kívül tulajdonképpen semmi bajom nem volt. Sem eltörve, sem kipattanva, sem semmi. Egyszer megettem persze a permetezett szőlőt, amit nem kellett volna, de egy délutános okádást leszámítva az sem okozott végletes problémát.
Nem estem motorral, nem volt karambolom autóval, nem köpöm ki a tüdőmet a cigitől, úgy igazándiból vagy 30 éve rúgtam be (persze így alkohol nélküli életemben az utolsó 30 év alatt volt már, hogy szédültem egy-két üveg sör után, amit gyerekköszöntőn meg ilyeneken kénytelenségből megittam), meg amióta minden reggel nyújtok, még a derékizom húzódásom is elmúlt...
Az akkor 12év körüli lányok között van nagyon sok rákos megbetegedés felnőtt korukban,azt mondták az a szervezet volt a legérzékenyebb rá.
Egy genetikai hulladék vagy és képes vagy szívni a cigit.Szóval akkor még hülye is vagy.
Nem hiszem.De biztos megy a fejvakarás nagyjainknál.Szeretnék kötelezővé tenni a tűzoltóknál,csak nem merik.
Ja. Szék volt, szék van, széklet. 😁
De,legalább van utózmány. 😄
Ja, csak nem volt előzmény :)
Vegulis tulelte.
Ügyes vót a ríder. 🙃
Motorral?
Szerintem a borhiany a jobb oldalan szarabb.
Meg a sebbe beleragadt farmercafatok kosszal es kavicsokkal egyutt.
Tuti szarabb ket-harom hetet iger mint a csernobil.
Délelőtt írtam erről a "nyilvánosságra hozatalról".
Tudatják velünk azt, ami ránk tartozik.
A többi megy a szőnyeg alá!
Az abban az évben született gyerekek sem egészen épek, jellemzően alacsonyabbak mint előtte-utána, a családban is így volt.
nem véletlen van ennyi rákos megbetegedés...... nem az agyon fikázott glutamintól hal meg a nép........
Akkor voltam katona, beszerző kocsi sofőrje voltam és heti 3X jártunk a piacokra, hús és hal nagykerekbe, ugye meg volt a norma mindenből, de valahogy akkor annyi salátát és más zöldséget vettünk mint előtte soha, filléres áru lett a piacokon.
Sztem nem olyan nagy kaland... arról a pár ezer nukleáris kísérletről nem beszélnek, amivel 1950-70 közt telebaxták a légkört, meg Fukusimáról is nagyon elhallgattak.
Szóval kapjuk mi a sugarat, de mivel nem látjuk, nem hőbörgünk ellene 😁 pedig hogy rá lehetne ezt is fogni O1G-re 😂 jobb híjján 😅