Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sanyi, nekik van kiváltságuk, nem ? A tacho sem kell bele és az útdíjat is máshogy számolják mert nem munkaeszköz.
Vagy rosszul tudom ?
Mindenesetre nem teherautóból épített lakóautóval indulnék az biztos.
ismerős is lakókocsi buzi
a vírus előtt kb másfélszer annyi volt a horvát kemping lakókocsival mintha apartmant bérelnek
2 felnőtt+4 gyerek
azt mondja 10 éve még az apartman volt a lényegesebben drágább
Ez egy teljesen új jármű szerintem, és amibe kerül, a tulajt tuti nem érdekli mennyibe kerül vele menni. A magyarok kempingezési szokása a teljesen ellentettje például a hollandokénak. Azok nem anyagi megfontolásból kempingeznek, hanem mert szeretik és nem cél, hogy kevés pénzböl, hanem eleve sokszor drágább lakókocsival, lakóautóval mennek, mint amit az ér amiben laknak...
Együtt kempingeztünk pár éve egy fiatal holland párral, nekik unimogból volt kialakítva és igen jól nézett ki. Ezekkel viszont csak egy baj van, közlekedni igen drága velük, mire elér az ember a tengerpartra vagy messzire akkor az útdíjakból akár hotelbe is mehetett volna, ezek jellemzően öreg euro0-ás vagy legfeljebb 1-es kocsikból lettek kialakítva amiknek nagyon sok a büntető díjuk mindenfelé.
Kék
A tachos kamut hagyjuk, van aki meri főleg billencsekről hallani még, de én egy kollégát sem ismerek aki ilyesmit mer csinálni manapság mert túl sok az ellenőrzés és túl drága a bukta. A képről meg én egyszerűen ilyen gyors vagyok, csak rágondolok, hogy menni kéne és a mérőeszköz azonnal bejelez. 😁
lakóautó
Ügyi vagy, Sanyi bácsi! 😆
Bár ti a tachográffal is érdekes dolgokat tudtok művelni.... 😂
Na ki tud még ilyen gyorsan állni? 😄 :
Látod, ezek nem értenek hozzá 😁 ez a legjobb kép.
Ez egy Hárli?... (mert a gyerek pont úgy ül rajta) 😁
Oldalt meg nincs lyuk rajta..... 😅
a 100-ból(kuncogós)
előbb mondta, hogy nem szereti elölről(kezeit széttáró)
rakd fel mint az 1000 ret szerintem 500-nál tiltunk a picsába(fetrengős)
bal oldali elég tehénnek tűnik a jobboldali szódával elmegy(gondolkodós)
én megmondtam, hogy a spring a jövő(fetrengős)
ez már egész jó a többihez képest
egy négyest már simán megér
ragasszátok be a kőfelverődést a szélvédőn mert elszalad a közeledő hidegben(kezeit széttáró)
na a te motorozási szokásodon ez semmit nem fog változtatni(fetrengős)
van benne lézeres távolságmérő is ami kiszámolja a szembe jövő autó sebességét?
Mesze bammeg, de mára elég legyen! 😆
hát szerintem is sokkal veszélyesebb ha valami nem mén mintha menne(gondolkodós) Egy autó akkor jó ha rugalmas, jó gyorsul meg minél gyorsabban elhalad az előzni kívánt autó mellett. Ha ilyen fost bevezetnének akkor mehet mindenki az első mamika után 70-el(szemeit körbeforgató)
? 1 fabatka sem ér semmit(kezeit széttáró) 700 az meg 700 semmit ér (gondolkodós)