Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Otthon van itt valaki TV témában?Kéne vennem,csak nem tudom mit érdemes,lényegébe csak tv nézésre kell,nincs filmnézés se videójátékozás.Gondolom akkor a 4K felesleges.Vagy?A cél az volna hogy a sima tv nézésből ki legyen hozva a lehető legjobb.
Nem a 6.? 🤔
hamarabb dobjátok ti el a bakancsot gyerekek 😅 a 3-ik oltás lesöpör benneteket színről az már tutkó a halálos dózis(gondolkodós) ti hülyék meg egymást eltaposva tolongtok érte, hogy minél hamarabb sorra kerüljetek 😂
Neked tokás. 😆
Neki már nincs annyi... Ha nem jelentkezik, majd Lacánál érdeklődünk. 😂
kinek?
Akkor inkàbb kertészetből szerezzetek ágaprítékot, a fenyőkéreg nagyon savanyítja a talajt, nagydarabos, kihullik stb. Az ágapríték jól tartja a vizet, apró, kevésbé szembetűnő és kevésbé savanyít.
nekem is 400+ lenne az a 3 kis csík
Neked ket heted van. 😆
kiszámoltam múltkor én is amikor megláttam az árát8vigyorgós) Csak itt a ház előtti rész lenne 6 kila anyagár(fetrengős)
én eg arról vagyok meggyőződve hogy MOST ezt mondják, miután odakerülnek a húsosfazékhoz egyből segget csinálnak ők is a szájukból
kb a régi nagy geciken kívül(mszp szdsz stb) akik alapból a szart okádták a szájukból mindegyik ezt tette
az állatkákat sem szereted(gondolkodós)
Milyen válogatós vagy te szállásügyileg(kezeit széttáró)
ezt ilyen bogyesz meg zotyaféléknek, f2-öknek meg lacának hiába mutogatod(kezeit széttáró) meg vannak győződve, hogy jó sorba álltak mert a gazdájuk ezt hiteti el velük.
ÁMEN
Ez jó! Ez is gomba :-)
De legalább olcsó volt...
Jó kis germán technika. örök :-)
műfű
én már régen szeretnék csak geci drága a jó fű
aztán annyira mégsem akarom 😁
na akkor fasza.........akkor mit?
Szuez nem jó. Az már márciusban is eldugult. 😂
sok helyen már szuez sincs mit finnyáskodtok? Ahelyett,hogy örülnétek(kezeit széttáró)
úgy gondolom azért ebbe van némi nosztalgia(szemeit körbeforgató)
Kutyátok, macskátok van?

Ha igen, akkor pár hét után rendkívül xarul fog kinézni az egész kert a mulcsozással, megszabadulni is alig fog tudni tőle.
15 éve én is kísérleteztem vele... ....jó pár hétvége volt, mire az utolsó darab fenyőkéregtől is sikerült érzékeny búcsút venni. 😆
Gyanús,gyanús..............de ő az orrdísz lesz csak.
Majd beáldozzuk. 😂
kb 2 hete kezdett teremni, múlt év nyáron lett csíráztatva, már tavasszal kellet volna teremni de valamiért sztrájkolt
Mondjuk azé F2 most is feltűnően sok ajándékot kap.........