Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem szar a Sony távvezérlője, csak elsőre szokatlan a többihez képest. Pár nap alatt meg lehet szokni (nekünk is furcsa volt az előző LG-hez képest).
Inkább a távírányító legyen szar mint a kép. Sosem foglalkoztatott semmiben a távírányító.
Űrhajós hasitasi?
Mindenképp fogd kezedbe a kiszemelt távirányítóját, tavaly vettem sony tv-ét, hát olyan elbaszott távirányítója van, hogy semmi nem áll rajta kézre.
Nem bírom abbahagyni a röhögést: elképzeltem magamban a PipiX űrállomást, ahol nógrádi munkásszállók körülményei között élnek a szerencsétlen űrhajósok hetekig - hónapokig.... 😂
PipiX a fapados űrügynökség? 😆
Akkor meg hol a gond? Probléma megoldva 😁
Ő az egyetlen aki nem tud felbaszni az ilyen hülyeségeivel. Nem tudom hogy szándékosan vagy tényleg ennyire hülye, de nagyon jól adja a bohócot 😂 és ehhez kell intelligencia, szóval én arra szavazok hogy Isten adta tehetség 😆 bár ha ezt értelmes dolgokra fordítaná, akkor Elon Musk most az ő csicskája lehetne csak, és nem a SpaceX kapná a NASA megbízásokat, hanem a PipiX 😂
Igen, volt a családban. Tényleg nem volt rossz TV, és egészen modernnek hatott a Videoton ColorStar után, de azért hasra sem kellett esni tőle. Már egy Sony Black Trinitron CRT is simán túllépett rajta, egy mostani normális LCD-nek meg a közelében sincs. Az egyéb újabb technológiákról nem is beszélve.
Szerintem még valahol megvan a nagybátyám pincéjében ahogy ismerem őt, szóval ha kell előtúrom Pipinek, azt nézegetheti 😆
Ja, tényleg,volt olyan is. Ez a marha.
A szaros kep utan?
Eselytelen. 😆
nem a nyírással van a gond
azt amúgy se én csinálom....
hanem a betonok között szarul nő a fű, a szomszéd háza mellett kb fél méterig a gaz se nő
ott ki kellene cserérni a talajt mert sóder, vakolat minden szar van
hiába locsoltuk semmi sem marad meg
amúgy tényleg azt mondta mindenki hogy japó képcső van benne
utána valahol olvastam hogy csak az összeszerelés volt a kínai mint most pl az ájfón
Na látod. Abból simán kijön a zacskó árokparti fűkeverék, meg egy alkesz kertész aki időnként lenyírja.
10+ éve a tévék 2/3 részébe az lg csinálta a képernyőt
most nem tudom milyen az arány
Annál nincs szánalmasabb dolog. Még a műanyag fakerítés is messze elegánsabb.
Akkor inkább betonozd le, vagy szórd fel murvával.
Már-már gyanus hogy csak megjátssza :)
Mikor az ember azt hiszi hogy már nem tud újat mondani, akkor bedob egy ilyet.
Én a lakásban lévőre gondoltam egy öreg koax vagy egy hibásan felrakott csatlakozó, egy rosszúl megválasztott elosztó óriási minőség romlásra képes.
Samsungnak többnyire szar a képe. Ami jó az LG és SONY, meg Pana. Én panafüggő vagyok, mindig azt vettem, legutóbb gondolkodtam a sony irányába de erősen tulárazott.
Arra is figyelnke, nem ugyanaz a demo megy. Maximuim gyártónként. Mivel a gyártó adja a demot is.
Ez így van. Egy oledes promozott Sony tévére akartam a demo felvételek helyett adást csatlakoztatni ami a többi bemutató tévén is ment a médiamarkttban, nem csinálták meg.......A demok szándékosan azokat a szineket fényeket emelik ki amikkel a tévét hirdetik, de egy átlagos filmen ezek nem jönnek ki, illetve nem ennyire töményen.
Pipi.Megint ostoba vagy. A Benjing vagy mia afaszom sose volt japán....Téged igen könnyű átbaszni.
kínai összeszerelés volt
amúgy akkoriban a videoton-orion-stb mezőnyhöz képest látványosabban szebb volt a képe
a bekapcsoló gomb volt a gyengéje vagy letört vagy csak leugrott a fényes része, de egy állólámpa kapcsoló a tápvezetékre megelőzte a bajt
nekünk is volt egész addig működött amíg analóg adás volt, igaz az élete utolsó kb 15 évében 2. tv volt