Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehát volt egy "Peking" nevű tévéd és te elhitted hogy Japán 😂
Nem a földrajz volt a kedvenc tantárgyad a bölcsészkaron, mi? 😆
Az előttünk lévő villanyoszlopig a kábel is ugyanaz.
Tehát mégsem ugyanaz a kábel,csak a szolgáltató ugyanaz.Így kár messzemenő következtetést levonni,eléggé el lehet csúszni minőségben a kábel miatt.
Na azt azért nem! De ugyanaz a szolgáltatónk (Invitel)
Átvitte hozzád a tv-jét?
Egyet értek.Nyilván benne van ebben is az üzletpolitika.
Nem sokban, de a Sony-ban nem csalódtam. Az előző LG- nek sokkal pocsékabb volt a képe és a hangja is. Szomszéd új, de csak fullHD Samsungja (olcsó készülék, nem hiperszuper az sem) jóval gyengébb ugyanazon a kábelen.
Kicsinek számít?Kinek,az okosnak aki azt mondja?A hálóba kell.A mostani 80centis kb 3méterről nézve,tökéletesen elég.Ezután kb egy méterrel lesz távolabb,úgy gondolom ha eddig tökéletes volt a 80-as akkor ezután jó lesz a 108-as.
A bolti forrás összehasonlítása (ahol akár lehet egyik TV jól, míg a másik TV rosszabbul beállítva...attól függ melyiket akarják jobban eladni) milyen módon segít abban, hogy otthon milyen lesz az adás képe?
Nappali, na.... ...kurva tablet.
Akkor meg úgyis a méret (a nappalod méretéhez igazítva) fog dönteni. A 43"-osak (mint az enyém is) manapság már kicsinek számít, de mi 3 méterről nézzük, így nekünk elég.
Nem is a legolcsóbb.Az ár nem befolyásoló tényező.
De összehasonlítani össze lehet őket, ha mindegyiken ugyanaz a demófilm megy.
Akkor ne a legolcsóbbakat keresd...
Csak nekem veled ellentétben vannak igényeim.Mint ahogy írtam is,szeretném a tv nézésből a legjobbat kihozni.
Az ilyen helyen csalóka mind.... ott olyan forrás megy, ami kimaxolja. Hazaviszed, aztán nézel, hogy hát nem olyan a kép, mint a boltban... 😄
Akkor 180k helyett 140-ért vettük akciósan, és SOKKAL szebb képe volt mint a 150 ezres Samsungnak. Sima HD műsorral is. De menj el egy MediaMarktba ahol egymás mellett be van kapcsolva egy csomó, és vedd meg amelyik legjobban tetszik. Ez komoly.
Te,a csatornák fele még a Hd-ig sem jutott el,mikor lesz még 4k,addig ez a tv hatszor megdöglik.
Még....
De cseszhetem a 4k-t ha tévécsatorna nem 4k-ban sugároz.
Manapság a 4k már elvárás, komolyabb képminőségű tv nemigen van kisebb felbontással - ha nézel olyan műsort, ha nem. Én keresnék egy kívánt képméretű Sony-t, azoknak nagyon szép a képük. Nekem két év óta egy picike, 43"-os van, az is tudja a 4k-t. Internetképes, és wifin a számítógépről, telefonról is bármit lejátszik. Mellesleg van benne műholdvevő is, amit mi nem használunk, sima kábeltv van.
Az is lényeges dolog, hogy a "sima" TV az milyen forrás.
SD vagy HD?
Egy HD TV adást egy FHD TV-n tökéletesen lehet nézni. A !K, 8K..sok K pharasztvakítás.
nekem volt valamikor fasza benjing tv-m eredeti japán, japán képcsővel(meghajlós) Ha csak tv nézéshez kell akkor az is jó, mint ahogy nekem a telefon is csak telefonálni kell és untig elég rá a c2-es(kezeit széttáró)