Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy forintért kellene 😆
van is otthon még belőle
Nos, hát az egész regény a társadalom politikáról szól, minimális akcióval.
Ebből a szempontból jól variálták meg, noha jelentősen leegyszerűsítették a konfliktust a tiktok generáció számára, hogy megértsék.
Belekevertek egy kis királydrámát, mert gondolom a trónok harca jól ment, tehát az kell bele, pedig nem igazán volt ez téma a könyvekben.
A legnagyobb bajom inkább az vele hogy kiforgatták a libernyák muciológia hittételei szerint a regény eredeti mondanivalóját. Bár egyenlőre nem jelent meg markánsan minden, de egy kis vallás démonizálás, abortusz propagálás, és már látom melyik kettő csaj fog összebuzulni. A transznemű karaktert még nem sikerült kiszúrni, bár az android eléggé gyanús. Persze egy kis BLM baromság is kiérződött, abból hogy a császárt kegyetlennek mutatta be, pedig a regényben ez sem így volt, vagy nem volt kidomborítva. Nem tudom Sheldont emlékeim szerint nem ölték meg a regényben, bár rég olvastam.
Szóval a regény eredeti váza tetszett a filmben, látványvilág jól eltalált, a körítés meg ugyan az a szabványosított hülyeség ami most mindenhonnan ömlik, és félek hogy ez nagyobb hangsúlyt kap mint az eredeti dolgok, szóval eddig tetszett és még akár jól is alakulhat, de van az a libernyák propaganda gépezet ami ezt is el tudja cseszni. Mint a kedvenc rendőrös sorozatomban, BLM miatt egyszer csak elkezdték nagyon szégyellni magukat a rendőrök meg nagyon megértőek lenni a nigger dealerrel.
Expanse ebben lényegesen jobb és eredetibb. Sokkal hitelesebben mutatja be a társadalmi mechanizmusokat...ahoyg amúgy az eredeti Alapítvány regény is tette.
Az új nem is. Az olyan mint egy disco terepjáró.
Ha semmire nem jó, akkor adjátok Ini-nek horgászautónak.... 😆
Dobozban vagy hordóban? 🤔
Egy forintot nem ér.
Raktározzák, de van hogy az is tele van. Egyszer voltam egy ilyenbe, elég durva kilengése van.
Az hogy egyedi megrendelésre készült. Az unimogot külföldön vette a vhtp, csupaszon. És erre lett csinálva egy felépítmény. Nincs belőle több, hacsak valaki már le nem koppintotta. De nem gondolnám.
Igen, van hogy nem kell. (Igazából ilyenkor is pörgetni kellene és elraktározni)
Mindenféle egyenes és görbe vasakat....
Belinkelsz egy fél éves részeredményt én meg az elmúlt tíz év statisztikáját...
Olyan szinten nem megy nektek a gondolkodás...
Ez kb ugyan az, hogy március óta nem volt hó és fagy, vagyis nem is lesz már többet tél...
Mit rajzolsz, pálcikaemberkéket? 😄
Én is mostanság fel vagyok öttől de dolgozni se tudok. Gondolom mert el.se fáradok előző nap
Én is rajzolok - nem bírtam aludni, így aztán 5-kor felkeltem, azóta dolgozom én is.
Munka van.
Te se bírsz aludni? 🙃
Kettőnél kisebb, pozitív egész szám... 😉
Az pontosan mit jelent, hogy Ez az egy van belőle?
Haaaaat, kurvara csak a vázat adta az Asimov regenyfolyam.
Az ilyen totyogos dumalos vilagmegvaltas kavezas közben felé.
Sokat vegigolvastam régen, de mostani fejjel uncsi muciologianak tűnik.
A legelvezetesebb a robotokkal játszódó korai novella gyűjtemény volt a powell és donovan felé tesztek és a robotpszihologus nyanya dolgai, asszem kisgyerekként simán kisutotte az Egyesült robot pozitron agyat. Kérdésekkel.
Vagy a fenysebesseg feletti utazás megoli az embert így a 3 törvény miatt ez leolvasszt minden robotot akit a probléma megoldására utasitanak, de a amerikai robot agya megoldja a gondot.
Stb.
Ami még jó volt a Kaliban, ami egy bevesett törvény nélküli robot volt. 🤔
Egész jó volt. Bár az eredeti regényt csak nyomokban tartalmazza.
Nálunk is van egy egyedi unimog,ez az egy van belőle.
Valami ilyesmivel voltak.
Ez is vmi unimog fajzat, de 3.5 t ban ment, ahogy láttam.
ott az s6500fd az ilyenekre
Pont ilyen csepzonnal csapattuk mi is Taszáron. Egyszer bele is tolattam vele valamibe, mert nem vártam meg , hogy legyen levegő a féknek.
20 méterről kb, a teleobjektív leghosszabb állásában (350 mm x 1,5 crop-faktor).
Ezt csináld meg hájpfónnal.... 😂