Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Náza parkoló
De azért igen apró betükkel ott a rendszám is a rend kedvéért
Mindenhol vannak jó arcok.
Én aztán biztos nem...
most pont a Nyaffkát, nem mintha bajom lenne vele, nem is ismerem. viszont az eddigi megnyilvánulásai alapján nem is szeretném na tessék, lehet engem is blokkolni
Melyiket sikerült
Mimdenhol vannak elvont fazonok
Ma Mezötúron melóztam, céges parkolóban a parkolóhelyek rendszám feliratokkal jelölve. Az egyiknél a fekete fehér táblácska helyett:
Ez a felhasználó blokkolása Isten áldotta találmány
Ja. Nehany szosszenet, Bp. Csuszozsalus lakas a gyerekeknen.

Uj parapet fal az uj nyilaszaro ala. Lezzerrel kimerve, hogy vizszintes es meroleges a falra. At uj ablakrol le kellett szedni a parkany fogadot, mert nem fert be az ablak. A mennyezetnek 3 cm-es hasa volt a dzoba kozepen, az sblakos meg harom helyen merte csak pont nem ott.

Egyik szoba kette valasztva gipszkarton fallal, a fal mellett bevilagito ablak. Mondom a komuvesbek, hogy ferde az ablak. Mutatja, hogy fuggo, a mellette levo fofalban (szelso lakas) szinten 3 cm van a fuggoben alul es felul.

Az eredeti villanyvezetek a furdo es a wc kozott 20 cm-nk valtott iranyt a dalban, mintha azzal fogtak volna ossze.
Ezt csak az tudja hogy van aki csinálta, vagy ha kiméregeted. Abban nem bíznék hogy minden szabványosan van, én találtam itthon zöldsárga vezetékben kapcsolt fázist, mert ugye dupla kapcsoló 3 kivezetéssel meg 3 eres kábel pont passzol
Villanyszerelő csak az lehet aki sikeresen vizsgázott a “hogyan basszunk fel mindenkit idegileg az épitkezésen” tanfolyamot :)
Tudom hulye felvetes. De mivel a foglalatnal is meg van a 3 szin es a kapcsolonal is ahol eleg lenne a fazist mefszakitani igy nem sll ossze kep. Mintha sporoltak volna valamit
gipszkarton fal. ahhoz kepest hogy az eredeti szere lesnel vedo cso csak az utolso 5 cm-en volt betonban....
itt gipszkarton fal, lato tavolsagban levo konnektorral
Nem bonyolult, de azért nem árt ha nem fórumról tanulod.
Ott akadtam ki amikor a fázist és nullát összekötötted volna, akkor ajánlottam fel hogy elmegyek inkább
Megmutatom aztán már te is tudod csinálni a többit.
Na ez új. Falban soha nem használtunk ilyet.
Csatorna azért kell, hogy lehessen cserélni, de úgy látszik már ez sem szempont.

De ez mellékes a szerelés szempontjából.
Jáj agyon ne bassza. fázist kapcsolunk, de láttam már csodákat ahol a nulát kapcsolták.
Nem bonyolultabb mint feket szerelni vagy lanc csere. A halozat kesz van, a vegekre kell felakasztani a szerelvenyeket.
Miért? Pedig jót tesz a sebnek. Én fürödtem, csak az első percben csípett
Hát azt nem csodálom, lenne sziszegés!
Olyankór még az othoni tusolás is egy kín, nem hogy a sós víz. Viszont olyan jo utjaik nincsenek. vagy nem tom.
Mar hogyne lenne. Rezkabel (1-1.5 mm). A szal kulon van szigetelve es 3 szal megy egyben, mint a hosszabbitonal. Csak itt tomor rez. Gondolom ebben a csodaban konnyebb egy szalat huzni mint 3-at. Eleg sok lett a gipszkarton fal, ott nem kabelcsatornaztak.