Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én békés természetű vagyok. Legfeljebb a bútorboltosokkal szemben vetemednék tettlegességre....
Üsd el te is a polgit.
Már van hozzá autód is.
Kopott gumis autóra állított tachoval ami közben kapott új gumikat a húzóra ? 90 helyett 95-te száguldozunk ?
Hmmmm. A független polgármester elég kemény eszközökkel küzd a diktatúra ellen....
Szerintem ezt már túl ragoztuk. Legtöbbször kemény 40el baszatom babszival óra szerint.
Próbáld ki ehy tachografos kocsiban és akkpr kiderül mennyire pontos mert már bagy 10 ébe még az alsó katecóriás gps-ek is pontosak igez nem hitelesek mert nem adnak nekik, de még csak nem is hitelesítettek ellenben elég jó támpont, nekem évekig ment a gps s ksmionokban és ugyanannyit mért mindkettő és abbsn egyetérthetünk, hohy a tachográfok viszont hitelesítettek ami alapján büntetnek is és a bíróság is elfogadja pontos adatnak. Tehát amit egy akár telós gps is mér az elég pontos annak ellenére, hogy a hatóságok nem fogadják el.
Ha nem motorozok, nem költök semmire, akkor kb. igen. Viszont az autót - az egy hónapig tartó akció során - 850 ezer Ft kedvezménnyel, cakkumpakk 4.059.000,- forintért vettem (ebből a 765 ezer hitel), most megrendelve (egy pár százalékos áremelés után) viszont már több mint 5 milliót kellene érte kiperkálnom. Annyi pénzem még jövőre sem lenne... ...és annyit szerintem nem is ér egy majdnem fapados verzió. Tessék, itt a mostani ára (ki tudja jövőre mennyi lesz...) : https://www.renault.hu/szemely...
Ez oké, de ha ennyit tud törleszteni, akkor ennyit tudna félretenni havonta. Ugyi.
Szoval 5 honap alatt majd 8 kilot fizetsz vissza.
Ejha,...... es mivan azidexes szarul elunk,szegenyedunk dumaval?
Nix Cofidis!
"Csak" 765 ezer forint sima OTP-s folyószámlahitelem van rá, dec. 31-ig 5,7 % THM-mel. Ha mázlim van, addigra nagyjából vissza is tudom fizetni.
Akkor nem tudja fizetni a Cofidis hitelét amit felvett az autóra
És valóban. Bár alapból a telefonod nem hiteles, de nem is a telód méri a sebességet, hanem a GPS műhold, hatósági hitelesítéssel ellátott etalon atom órák összehasonlításával következteti ki. Tehát a GPS az hiteles eszköz, és rendkívül pontos mérést tesz lehetővé.
De persze mint minden mérésbe ez is tud összeszedni hibát, a légköri zavarok, földi visszaverődések miatt, ezért nem egyetlen méréssel állapítja meg a sebességet a navigáció sem, hanem több mérés átlagát veszi alapul így kiküszöbölve a hibát, viszont ez így lassabb kijelzést tesz lehetővé, vagyis gyorsításkor, lassításkor pontatlan a mérés. Egyenletes sebességgel haladva, viszont nyugodtan lehet hitelesíteni hozzá az autó óráját, annyira hogy így is szokták. Priusnál is van lehetőség, hogy az ODB-n keresztül korrigálja az autó kijelzését hosszútávú GPS-es mérés alapján, és akkor pontos lesz. Amúgy pontosan mér mert a távolság kijelzésben nincs eltérés, szóval csak a kijelzés amit manipulálnak.
Nem is írtam hogy pont 5km/h.! Oda raktam a ~ jelet, ami annyit jelent hogy hozzávetőlegesen 5km/h.
Az nem igaz hogy pont 5km/h. Mindegyik gyártónak eltérő a hibája. VW csoportnál meg ezek szerint a Rönyónál fix 3km/h a plusz.
A japóknál 8-10% az eltérés jellemzően, legalább is amivel én mentem eddig.
Teslánál nincs házilag kimutatható eltérés, az pontosan mutatja gyárilag.
A szabály amúgy úgy szól hogy kevesebbet nem mutathat, és felfelé is csak +10% +4km/h-t csalhat az óra.
Azaz ha 100-al mész a valóságban, akkor a kijelzett értéknek 100 és 114 közé kell esnie. 50nél 50-59 lehet ez az érték.
Sőt mivel a föld lapos a GPS a gömbölyűföld összeesküvés egyik konspirációjaaz igazak megvezetésére.
A gps több másodperces eltéréssel mutatja a sebességet, és nem hiteles.
A kamatmentes elmegy?
Az nem hiteles......
Ehh,legy progressziv es halado.
Ph@szt!
Rugasd ki magad.
Semmi. Az éjjel aludtam, most meg melózni kell(ene)....