Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van!
Tudás oldalról írtam. Hiába,van okos ember ha nincs lehetősége semmihez sem
az nszk inkább nehéziparban volt fejlettebb
Pl a jénai gyár világhírű volt a keleti oldalon
Biztos vagyok hogy ha az afrikai gyerek 0percesen olyan környezetben nőne fel mint egy angol herceg többre lenne képes mint azok akik a,homokban ülve szt lesik lesz-e ma kaja
Az NSZK oldal kapott némi Marshall segélyt, csekély 1500 millió dollár tekintetében. Még kb. sem indultak azonos helyzetből...
Én csak annyit mondok hogymeg kell nézni az ndk és az nszk termelését
Mielőtt szétváltak kb egyforma szinten voltak
Csak ugye a körülmények másak lettek
Semmi rasszizmus, de ha azok a békés rabszolgatartó társadalmak nem cipelik magukkal szegényeket, akkor még mindig Afrikában szaladgálnának, a békés rabszolgatartók meg közel sem állnának olyan jól gazdaságilag. De a kerítésnél, ahogy a TV-ben láttam, mostanában inkább dobóatléták szeretnének bejönni, vagy csak amatőr fizikusok és a ferde hajításból tartottak bemutatót?
Ellenben egy csomó világhírű sportoló-zenész-szinész van köztük....
Meg az a sok híres néger fizikus,tudós,feltaláló.....
Biztos?!
"Egyébként roppant egyszerűen megállapítható a néger szellemi szint , elég megnézni, hogy hol tart Afrika a műszaki és a szellemi, valamint a tudományos fejlettségben!"
Ott Clinton nénit nem kellett volna nyomni és nincs Trump.
Kivéve ugye Gyöngyöst, de hogy mi folyik ott, azt rambó megmondja http://youtu.be/99WgR24jWcw
A csirke utolsó sikolya
most volt itthon egy odaszakadt hazánkfia.... "mi folyik itt?" mondom, nekem ne pofázzon az, akik trump-t elnöknek választották... "ott sem a szilícium völgy (értelmiség) szavazta meg" erről ennyit... tehát megállapíthatjuk, hogy ami itt folyik, az tiszta amerika...
Az nagyon nem mindegy,hogy 100-ból egy nem normális,vagy 100-ból 110, mert kettő közülük még hatökör is!!!
Ott a pont, leghülyébb nép nincs..jó, talán az amerikai
ILYEN NINCS! VANNAK EGY NÉPBEN HÜLYÉK, HOL TÖBBEN, HOL KEVESEBBEN, de ilyen hogy: "leghülyébb legszemetebb" ilyen nincs!
Először is! SZÖVEGÉRTELMEZÉS! Nem és te Orbánnal? Miért sületlenség? Ti általánosíthattok? Az nem probléma? Ha más megteszi csak felcseréli a szereplőket akkor már az?
Biztos nem magyar.
Bocs de te gyurcsányal valami rokonságba vagy ?????????? Hogy így rád tőrt Öszödi beszéd Mert ekkora sületlenséget rég olvastam .
Amit neki gyűjtenének, attól mindenki igyekszik inkább megszabadulni, már ha jól működik a kiválasztó rendszere de attól, hogy valaki W-irányba lakik tőlünk még nem lesz okos ám homokot meg annyit szórnak a fejünkre, legalább ebben ne legyünk nekik játszótársak
Mészarosnak gyűjts inkább egy kis aprót! Hátha egyszer szüksége lesz rá! Bár így lenne!
Én már gyűjtöm a zsebkendőt, igaz Tecsóst, de legalább azzal is a hazai kereskedelmet támogatom, de lehet áttérek a Lidlisre, azok mégiscsak közelebb vannak
Ja és a csipke majdnem kihagytam
Nem kevés pénzt adott nekünk az Unió, csak ugye az állam értelmes célokra fordította,amiből a saját zsebére is ment. Szóval lesz itt még sírás, ha nem jön a pénz tőlük.
Áá Brüsszel nem hibás semmiért, tök jó ott a csokoládé, meg a főtér, az Atomium és bizonyítottan okos emberek lakják