Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú bakker...
http://youtu.be/U4noXGGibQ0

Elore bocsajtom a tema ismertetoje nem egy szuletett eloado-musorvezeto, de sok erdekes jelensegrol esik szo. A bemutatkozo elso perceket at lehet ugrani es utana figyelmessen vegignezni. Azt hiszem mindenki talal benne ismeros helyzeteket. PL a 18. pecnel emlitett, az PL az eletunk es PL a forum eletenek mindennapos resze...
Arrol is erdemes elgondolkodni, hogy annak ellenere, hogy szabadnak hisszük a cselekedetunk es gondolataink, tudomany, de inkabb kereskedelem es a hatalom teljesen jol ki tudja szamolni a lepeseink, donteseink. A tarsadalom nagy resze nyitott konyv mar regota...annak ellenere, hogy azt hiszi szinte mindenki magarol, hogy o nem kepezi a " nyajat"... Ez eloadasban ez is szepen benne van, a kerdes csak az hogy tudatosul- e?! ;-)
Hülyeség.... elég ehhez egy vonaljegy
https://m.youtube.com/watch?v=...
Ugye mondtam!
törtél már el pax tollat? próbáld ki
Jó a toll, csak le kell törni a szűk végét.
Alapvetően az ádámcsutka alján van egy kiálló rész, az alatt egy vékonyabb rész, azt kell átvágni. Ezzel minimális a sérülés, és nem is nagyon vérzik. Ez olyan 5-10mm átmérő. Ebbe kell rakni valami csövet.
Szóval nem a torkát kell elvágni
nekünk a kungfuoktatónk mutatta, bár gyakorlati oktatás nem volt mert senki sem vállalta be a tényleges vágást, nem is értem miért
mondjuk a pax tolll egy faszság de 2 ujjal lehet nyitni akkora rést hogy kitart a mentők megérkezéséig
Semminél jobb.
A Rendőrakadémia 2-ben Tackleberry még hentesbárddal is megtanult gégemetszést csinálni...
Nem olyan nagy kunszt, feleségem orvos, engem is kiképzett hogy kell a Viktorinox bicskával gégemetszést csinálni.
A sterilitás másodlagos ilyenkor.
És üsse le magát hogy ne szenvedjen
Ha nem nyeli le a darazsat akkor nem a levegővel lesz gondja.
Az anafilaxiás sokkba hal bele, arra meg csak az adrenalin jó.
Ha érzékeny a csípésre akkor orvosával konzultálva kap Epipen nevű cuccot, ami életben tartja amíg kiér a mentő.
Ha meg nem érzékeny rá, akkor csak helyi duzzanat lesz a csípésnél.
volt úgy hogy kb 50 fullánkot szedtem ki az egyik karomból fürdés közben, ott azért már agyaltam hogy valamit be kellene venni mert eléggé feszült a bőr
de másnap reggelre normalizálódott a helyzet csak kicsit volt dagadt
Arra pont elég,hogy ne legyen olyan heves a reakció hogy meghalj. De írtam hogy hívni kell a mentőt. Ha meg nincs rá mód,akkor vegyél be kettőt.
Lassabban fogsz rendbejönni mint egy szuritól,de túl éled . Ez a lényeg....
Mivel allergia sokkról beszélünk ,mi lenne más?
én az ilyenen mindíg csak röhögtem
Nem gondoltam,hogy ez komoly