Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki hasznot húz a jelenlegi velejéig korrupt rendszerből (a Horthy-rendszer uram-bátyám-komám világa, amely a Magyar történelem egyik legsötétebb korszaka volt, sajnos errefelé megyünk) - azt bár erkölcsileg elítélem, de a maga szempontjából meg tudom érteni.

A többi, a kormánypropagandával meghülyített "kisembernek" kellene valahogyan felnyitni a szemét: rávezetni őket, hogy a jelenlegi irány nem vezet jóra hosszú távon. Sokkal jobban is élhetnének (egészségügy, nyugdíj, utak, stb.) ha az általuk megkeresett (és az EU-tól kapott) pénz teljes mértékben arra lenne fordítva, amire szántuk, amire kaptuk.

És nem, jelenleg nem a "hatalom megszerzése" a fő cél, hanem a jelenlegi hatalom elmozdítása. Nagy különbség!
Ez se semmi https://index.hu/belfold/2019/...
Nem túl régen meg szórták kifelé a népet ész nélkül mondvacsinált egészségügyi okok miatt
Nem csúsztatok.
Tényleg ez a baj hogy TE mondod meg ki a megvezetett,ki a haszonélvező és ha nincs veled akkor ellened van,és az elvek sutba,az ördög öregannyával is összefogok.
No ez kérlek lehet bujtatni a libsi dumába olyan komcsitempó hogy csakúgy zörög.
És én az ilyen elvtelen a hatalom a fontos majd marakodunk napestig ha legyőztük az ellent mentalitásból rohadtul nem kérek.
Sajnos a történelem megmutatta hogy az ilyenekből mindig kurvanagy gondok kerekedtek.
Én eddig mindig a Fidesz kormány alatt szoptam a legnagyobbat aztán mégsem kedvelem a másik oldalt
A Jobbikban láttam a reményt hogy hátha más lesz de ugyanaz a szar lett végül mint a többi
Nonono... ...ne csúsztass! Ma Magyarországon kétféle szemléletű ember létezik az egyik a Fideszes szavazó (ami megint kétfelé osztható: a megvezetett, meghülyített "kisember" és azok csoportja, akik valóban hasznot húznak a jelenlegi berendezkedésből), illetve a maradék. Az összes többi, aki akár az "ellenséggel" is hajlandó - ideiglenesen - összefogni, csak hogy a mostani rendszernek véget vessen. Aztán ha sikerülne, akkor majd megint politizálhat mindenki az elvei szerint.
Vagy csak a hülyék száma lett effektíven csökkentve!!
Ratyedli zoli32 fideszes, ezért engedik kőbányán szophni...
A másik nekem kibaszott furcsa veled és elvtársaiddal kapcsolatban hogy csak addig vagytok kicseszett liberális és elfogadó emberek másokkal szembeni míg egy véleményt bégettek.
Ha találkoztok valakivel aki más véleményen van,vagy csak kicsit eltér,esetleg eretnek módon valahol középen van akkor jön a lehülyézés.
Ez most hogy van?
Itthon kb kétpólusú lett a politikai berendezkedés (most a liberális lyobbikot ne nézzük az vicc).Tetszik nem tetszik ez van.Ha azt vesszük hogy nektek "haladó,elfogadó és kultúrált" oldalnak megmozgatva kaszát-kapát van 48%-otok KB ennyi volt az EP választás,ami semmiféle kompenzáció,csak lista és egyenes ág tehát a Csaltak maszlag nem jön be.
No ha komplett lehülyézed zsigerből a másikat hogy jó istenbe várod el hogy meggyőzhető százalék jöjjön össze.
mondjuk ehhez kellenek olyan karakteres politikus is mint Kariger,Bangóné vagy a tündöklő gyöngyszem Fegyőr is.
Kettő fajta szerzeménynek nem lehet hinni!: Az egyik a politikus, a másik a meteorológus! De utóbbi legalább törekszik rá, hogy úgy legyen ahogy mondta! A politikusnak meg majd akkor, ha a ló legel a sírján!! De akkor is erős fenntartással!
Neszójjábe'!
Most éppen rögeszmét cserélünk!
Pálinkás szép napot nedves motorostársaim! A szerszámotok dörzsölődjön ki a rosszerkölcsű lányok harisnyatartóján! Meg pálinkás napsütötte jó napot kívánok!
Ne haragudj de neked meg azt kell mondani:
Baszki te olyan hülye vagy hogy neked táncol Feri.

Amúgy ős libsinek kérdés.Mit szólsz a Jobbikos Vágó István konglomerációhoz?
Elvek sutban,soha nem fogunk össze.
De igen ha a hatolom kell.
Ne haragudj Zoli, de erre nem tudok mást mondani...
Azt a libsi fejeddel is fel lehetne fogni hogy az EU által adott 1/4 rész sportcélú támogatást ha megveszel akkorsem NEM lehet egészségügyre költeni.
szóval az egész bullshit panel amit szórol szóra birkaként a libsi sajtóból idézel.
Azonkívül csak itt fenn van az az apró szösszenet cikként a miskolc-kassa útfejlesztésből KIEMELTEN kezelt 45% az EU pénz.NEM szórja az EU az ezemilliárdokat.
Az meg tényleg a csúsztatás csimbirasszója hogy a két szép szemünkért KAPJUK a jóságos EU-tól.
A nagy büdös lófaszt.
Kurvasokat adtunk fel a kohéziós támogatásokért.És csak alamizsnát kaptunk hála az anno libbant elvtársaidnak akik a csatlakozáskor jó szar szerződéseket kötöttek.
Ha a világbajnok, 27%-os ÁFÁ-nkat, és az EU-tól kapott ezermilliárdokat nem ellopnák (a jelenlegi kormány által intézményesített keretek között - a hülye, birka magyar nép "jóváhagyásával") akkor milyen faxán élhetne a csóringer is!

Ha az útépítésre kapott pénz minden forintját a legjobban (leghatékonyabban) fektetnék be, Magyarországon nem lenne egyetlen kátyú sem.
A stadionokra elpocsékolt (és 3/4 részben ellopott) irdatlan pénzekből a TELJES egészségügyet rendbe lehetett volna hozni, és akkor valóban okkal szavazna rájuk a nép.
Gondolj vissza az 1600as évekre ott mit szívott egy kisember
Ahhoz képest kb úgy élünk mint akkor a grófok
Azt leszámítva hogy nekik más jellegű kötekezettégeik voltak
Épp most került kezembe egy 2001es autó motor
Akkor 60 havi bér volt az f astra. Szerintem most is lehet venni 60 havi munkabérből egy fapad astrát
Szóval a helyzet nem sokat változott egyik irányba sem az elmúlt szűk 20 évben
Bár a kaja szerintem arányaiban több lett. De ezt csak sejtem mert nincs 20 evvel ezelőtti blokkom semmiről ami kaja
Nemigazán gondolom.
Csak van egy fajta merítésem az emberek helyzetéről,és nem a nyomorgás jut eszembe ez alapján.
Ne gondold hogy valami gazdag népek ezek.A 90% melós,nyugdíjas,tanár stb.
Persze van céges olyanforma mint F2.De szerintem ő magasabb beosztású mint a legtöbb vásárló,a fizetésük is más.
És keringenek,kezdő és végpont vagyok.A helyiek elsőnek bejönnek,általában egy ideális képpel a fejben.Mind méret,kivitel,árban.A legtöbb nem ragad le,elindul nagy vargabetűvel,és vissza is jön.
A másik véglet amelyik már fél éve kering és lehet itt is talán felkiáltással tér be.
Csak a svédek akik az áron vannak kiakadva.
Most szezon van még.Ilyen hónapok se voltak még.És jók nem rosszak.
szóval passz.
És még csak azt se gondold, hogy most irigykedem rád, mert tényleg nem.
A dőzsölősebbek még vadiúj Triumphot is, a szalonból. én meg max melltartót a zasszonynak….
Azt ugye tudod hogy más azért tud venni CB500x-et.
Az "rendben van" hogy én nem dőzsölök hanem szívok, de legalább a csapból ne folyjon hogy most nekem milyen fasza, és hogy az én érdekemben történik mindez!
Szerintem egyik sem különb a másiktól. Nem csak itt hanem bárhol
Kb olyan ez mint a szar. Nem egyformák de mind büdös
Amíg kész a világon pénz meg egyéni érdek addig a nép jelentős többsége szív a többi meg dőzsöl