Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A papír a legerősebb dolog a világon - mindent IS elbír!
viszont az év végi államháztartási számadásnál majd el lehet mondani, mekkorát növekedtek a tartalékok, mert abban a devizatartalékot is visszaforintosítják..... papíron statisztikailag olyan jók leszünk, hogy csak pislogni fogtok
Akkor elmegyek DK politikusnak.
Ne kívánj ilyet, mert akkor becsődöl a bútorbiznyic is!
Ezt a lufit 2010 óta hallom.
Jó lenne már a kipukkadás,csak hogy igazatok legyen.
Azért van igy mert a növekvö gazdaság szöveg nem egészen igaz.Per pillanat egy lufit fúj az ország ami elöbb utobb kiduran(ugy 2-3 év max véleményem szerint).Na majd akkor lehet latni a valos gazdasági helyzetett.Ezt látják a bankok,befektetök stb..Na ezert van az hogy nemhogy stagnal a forint hanem folyamatosan romlik..
Nem vagyok egy közgazdász, de azt nem értem, hogy a forint folyamatosan romlik az euróhoz képest, viszont az összes egyéb valuta értéke meg már évek óta nagyjából stagnál. Akkor azok is romlanak az eu-hoz? Vagy csak a cégeknek jó, hogy egyre több forintot kapnak az export árúért és ebből kevés fizetést kell kiadni, így magasabb a hasznuk? :-O
talán csak egyszerűen azért, mert valóban azok, mind a politika nem az erkölcs színpadán játszódik..ennyi
Tudod:
azért az némileg vicces hogy bárki volt eddig a vezér az mindig hülye volt a nép szemében
meg genyó meg mittudoménmi
Várjuk meg az életpályamodellt!
5-10 év és már hipp-hopp meg is lesz.
Jó munkához idő kell
Te olyan hülye vagy, hogy a fidesz kampány neked szól!
A kétharmad ott van mindenhol már csak a nagy számok törvénye alapján is.
vérbeli fideszes
voltam...
Ennyi szarra, még többet?? Már így is nagy a bűz!
Dehogynem. Csak hagyni kell a gyerekeket is játszani.
Úgy látom-olvasom,hogy nem itt fórumozik a fidesz szavazóbázisa........
Előbb szarjuk le...
Ideje lenne leöblíteni!!
Elég húgyköves.
Egy férfi megy be a gyógyszertárba és megkérdi a gyógyszertárost:

– Kérem, tudna nekem adni valamit csuklás ellen?
A gyógyszertáros áthajol a pult fölött, jól hátba vágja a fickót, majd megkérdi:
– Na, használt?
– Nem tudom, mindjárt kimegyek a parkolóba a feleségemhez és megkérdezem tőle…
Ez jóóóóóóóóóóóó........