Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért lenne "diktatúra"?? Szabadon kifejtheted a véleményed, aztán magasról leszrják!
Páneurópai piknik 2.0 Ha lenne igazság a földön, minden homokimajomnak végig kellene mennie merkelen, akkor legalább jó oka lenne remegni a banyának. Végül is bő 100 éven belül csak harmadszor szopattak meg minket a friccek, igazán szép teljesítmény.
Én meg már azt hittem a szigetfesztivál idei képei
Kelet Pályaudvar . Tudnék mesélni ,1-2 hónap élt veszély
mi ez? Valami nyári tábor?
Ha lett volna akkor kerítés már akkor , nem perelt volna Német kormány . Meg van a összefüggés .Ugye ?????????????????
Ezekért a felvételekért pereltette be Viktor a német kormányt - hitelrontásért!

Mármint hogy nem mi küldtük a Keletiből Németországba a migránsokat vonattal.
Ki az az évi?
Van kerítésünk, mit aggódsz? Még a Viktornak is jót fog tenni, hogy évi 26 milliárdért nem öt migránst fordíthat vissza....
Erdogan beszolt hogy ha nemadtok zsét elenged egymilla migrit.
Erdogano-Orbano-Putyinisztán!
Putyinisztán.
Viktatúra! Csak a pontosság kedvéért....
Még nem vittek el Orbán emberei Diktatúra
Ne szaporítsd a szót....
Mindig mondod hogy nem politizálhatsz elnyomásba nem mondhatod el a véleményed . De ezzel szemben még ország világ előtt csak mondod mi a véleményed . Akkor magyarázd már el hogy abba fene nagy diktatúrába hogy hogy lemered írni hogy szar minden . Most kőrőznek a fejed főlőt helikopterek hogy lecsapjanak rád , véleményed miatt . Vagy politikai fogolyként irkálsz a börtönből.
Nem szaporítom aszót . . . . . . .
Szerinted,kibaszott sok lakas epult.
Es alapvetoen van ra penz.
A tobbi az csak bogaraszas.Mert nincs jobb dolgod mint indexet olvasni.
Amugy az a legnagyobb gond hogy nalatok pont azok a toketlenek ulnek mint akkor.
Kivetel a Fegyor,de az alapbol hulyebb mint egy mocsari krokodil.
De erdekes veletlen hogy a Donath Anna pont annak a Donath Laszlonak a lanya aki anno MSZP krpviselo volt szoval itt is ugyanaz a kotodes,hildudvar megvan.
Ettol a bandatol varni a fejlodest,jobbitast fejlovessel er fel.
Olyan fopolgarmestert jeloltek aki osszekeveri a nemzetit a neprajzival.
Erre csak gratulalok ha ezek lesznek a megmentok.
Tudom, én is akkor (pontosabban 2009-ben) lettem munkanélküli - egy fél évre. Autóhitellel a vállamon, egy használt, 5 éves Renault Thaliára!

Azt ne feledd, hogy te MOST azért élsz jól, mert az embereknek AKKOR (és még 5-6-8 évig) nagyon sz@rul ment, nem volt pénzük bútort vásárolni. Saját bőrömről tudom, nálam is 5-6 éve lett volna esedékes a lakás átbútorozása (30 éves kopott/tönkrement/megunt szarok cseréje), és csak idén nyáron tudtam megoldani. Nem fog annyit javulni az életszínvonal, hogy a mostani bútor-konjunktúra a végtelenségig kitartson. (most csak az akkor elhalasztott vásárlások pótlása miatt megy ennyire a szekér szerintem.)
Csak 11 eve volt 2008.
Kurvara nem volt szukseg melosra.
Tudom,arra a kormanynak nem volt beleszolasa,teljesen artatlanok es mindent jol csinaltak.Kerem vissza ferit.
Aki azt hiszi hogy a politikusok irányitanak egy orszagot az ébredjen fel!Diktatura,demokrácia,királyság egyre megy,nem a politikusok irányitanak és nem is a nép!!
Melósra, beosztottra mindig szükség lesz. Te sem biztos hogy cégtulajként éred meg a nyugdíjadat.
ja,a libsi usa a korrupt es kegyetlen diktaturakat a kozelkeleten sorban buktatta meg.
Fasza eredmeny lett.
Mara csak ugy ozonlenek a jolettol es demokraciatok,szolaszabadsagtol,jogallamtol megreszegult gazdag polgarok...........ja nem.
Megdontottek,es a kedves gyoztesek rommalottek egymast es az orszagot is az osztoszkodas alatt.
Jo kilatasok.
Az a helyzet hogy en spec varom nagyon a diktatura megdonteset.Miattad.
En valszeg ugyanugy megelek barki van hatalmon.
De te kibasszottul meg fogod szopni a bret,es azt a nyivakolast jo lesz hallanom amit akkor lejteni fogsz.
Te tényleg hülyevagy ha ugy gondolod minden bajod megoldodik,kánaán lesz,ha nem orbannak hivjak a miniszterelnök öt,es 6 csillagos szallodaban tudod kipihenni a lancdohanyos tudotagulatot az ujjaepitett erzsebetkorhazban ingyen,15 20 eves apolonovel korbeveve .