Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 éve még azt mondtad, neked bőven elég 120 ezer ft. egy hónapban mi történt?
ha csak 40 lenne
pl a szomszéd faluban volt ilyen gátőr szerű állás. mindennek megfeleltem volna, de beszéltem "bennfentes" emberrel, azt mondta még a pályázat meg sem jelent de már megvolt a nyertes, csak ugye az állami szarokat meg kell pályáztatni
Vagyis csak ki kéne nyírni eszrevetlen az elotte jelentkezo 40 embert.
kihalásos alapon csak.....akkora ingyenélő semmitevő helyre relative jó fizetésért többszörös túl jelentkezés van, és sok az ismerős ismerőse is :)
nem rossz hely, lehetne fasza szép 30éves zsigulim

az útdíj melót hajtom de oda lehetetlen bekerülni
Szerintem emigrálj kubába, neked valo hely.
nem csodálkozás lesz hanem anarchia
de nem az "igazi" hanem az összes ilyen egyed ki lesz nyírva előbb-utóbb, aztán meg jön az éhenhalás
akinek már nincs veszíteni valója az nem is fog veszíteni semmit bármit is tesz
persze előtte lesz egy csomó zúgolódás meg még előtte kesergés-sírdogálás, de egyszer minden cérna szakad
már ha addig a geci dízelesek nem nyírnak ki minket a légszennyezéssel

amúgy én mindig azt mondom kis munka kis pénz nagy nyugalom, aztán ha mindenki kicsit dolgozik jut belőle mindenkinek.........
Tehat a sírás az ukrán, mongol, román munkavállalók miatt tilos.
Nem kotelezo dolgozni de ne is csodálkozzon senki ha lecserelik olcsobbra.
igen, ez is a másik oldal
sosem azt mondtam hogy ossza szét az összes bevételt a vállalkozó-cégtulajdonos és járjon rongyokban egy 1967es női csepel kerékpárral körbeszigszalagozott gumikkal
csak az arányok legyenek "emberségesebbek"
pl nem messze egy szörpüzemben azt mondta a vezér hogy vettek pár gépet és emiatt idén nincs fizetésemelés
persze ehhez joga van mert ugye a béremelés nem kötelező, persze az ő haszna nem csökkent, mert azért nála semmi megszorítás nem volt
na az ilyen várhatja a segítséget dolgozói oldalról ha véletlen megszorulna a cég a munkaidővel
Na jo, de nem is azért fog ötletelni,hogy szétossza a sok léhütő közt amit meg nem azt majd viszi az állam
Tessék bmw-re gyurni és megvalósítani
sokkal jobb
inkább eszek egy nap egyszer de nem fogok mást szarért-húgyért meggazdagítani
holnap talán dél fele végzünk aztán legalább egy hétig henyélni fogok, utána meg végre nekikezdek a fészer szigetelésnek
Vegulis tenyleg jobb a kanapen henyélni.
ez tény de mostanában elég soknál voltam "maszekolni"
meglehetősen fillérbaszó mind, ha a dolgozói fizetésről van szó, bezzeg ha az új bmw merci vásárlás a tét akkor repkednek pár évente a a 20 millák
a mostani sem semmi, egy 40 millás gyári szervizt csinálunk négyen 15ért amiből kb 1.5 a munkadíj aztán hallottam a dolgozóktól vissza hogy milyen geci drágák vagyunk
pedig az órabérem olyan 5 ezer felé jön ki, a gyári szerviznek meg 20 körül lenne meg a szállás

amúgy az ilyen 800 forintozónak én se mennék túlórázni 3x bérért sem nem azért mert kurva gazdag vagyok de kapja be az ilyen szarrágó
A nagy szökés:
Egy megyeszékhelyen sem fenékig tejfel a lakásbérlés anyagilag. Tudom, hogy Pesten drágább, de nem annyival amennyivel többet keres egy azonos melót végző, csak azért mert Pesten robotol.
Az is látszik hogy te nem voltál a másik oldalon.
Elég szélsőségesen gondolkozol
Látszik hogy sosem robotoltál cégnél
bérelj pesten lakást majd rájössz miért kell többet keresni
szoval fullszoc kell nagypenzert bolcsodevel es delfinsimogatoval,munka meg legyen konnyu es keves.Ertemen,csak aztan jon a siras-rívás az ukrán-mongol miatt.
Nem ilyenbe rokkant bele a nagy varsoi szerzodes?
Én most egy műszakban elvagyok többet keresek mint anno folyamatosban.
Nettó bér
Múltkor műanyagosoknál voltunk szerelni aztán azt mondta az ember hogy megvan a 200 a zsebben de napi 12 óra munkaidővel
És se szabadság se betegállomány amikor ott vagy van pénz amikor nem akkor nincs
Amúgy ez szinte mindegyik kisebb cégnél így van legalábbis amiket ismerek
Sajnos az még mindig meg van a mai Magyarországon ami régen is megvolt. Iszonyúan főváros központú. Családtagom olyan cégnél dolgozik, aminek vannak vidéki megyeszékhelyi és budapesti több száz dolgozót foglalkoztató érdekeltségei. A fővárosban a melósok folyamatosan cserélődnek, míg vidéken sokkal kisebb a vándorlás. Mindemellett a fővárosi dolgozók 30-50 százalékkal többet keresnek azonos munkakörben, és még így is zúgolódás van. Ott lazán mondja azt a melós, hogy elmegyek máshova, mert bőven van miből választani, és ezért kénytelenek is jobban megfizetni a munkáltatók. Vidéken ez jóval kevésbé érvényesül. És ennyivel nem drágább pestinek lenni.