Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem nem kell, pont ezért nem alkalmazok senkit csak ha muszáj ne nyavajogjon senki hogy mennyi marad a zsebembe, mert ugyis hülye hozzá. Csak a számok egyik oldalát látja. Aki most dolgozik nekem, vállalkozott, elég tetemes adósságot halmozott össze, lassan kirendezi. Dolgozik rendesen, a szokásostól többet kap, de ö legalább tudja, a nagy számok számlázáskor nem mérvadóak
Aki nem akar dolgozni pesten se fog
akkor vállalkozzál te is!
Régi praktika ez, nem hal bele.
A vége így is úgy is ugyan az. Rinyáltok hogy milyen jók a bérek, de a hátrányok azok büdösek.
Az amerikai hadsereg pedig pont erre a célra fejlesztette ki eredetileg....
Az jó mert ciánt is tartalmaz a ragasztó.
Lehetőség
Ez csak egy duma
Mert ugye persze el lehet menni Pestre dolgozni, elméletileg
De mindenki nem tudna már csak azért sem mert nem férne oda mindenki
Azért a 800tól messze van
Ez a mostani pár nap eléggé hazavágott
Pl egy menet ki szedő elpattant aztán pont elvágta a mutató ujjam elég durván mivel a munkának menni kell bekötött ujjal nem tudtam csinálni kötés nélkül mindent összevéreztem pillanatragasztóval össze kellett ragasztani a vágást
Plusz ilyen 40-60 kilós vasakat ki-be pakolni
Stbstb
Hiába 200 pénz 4 nap alatt de kurvara tönkrevág, ezt így nem lehet csinálni sokáig de csak 3 nap le állást tudtak összehozni annál a cégnél, így is a szombat plusz nap....
Inkább az útdíj kissebb pénzért...
Amúgy nem semmi mire képesek az emberek
Csapágy tengelyek be hegesztve, dróttal körbekekerve ki ne essen,
csavarok tizesével beletörve mindenhova
Vagy szorult valami vagy lötyögött de semmi sem volt pont a méret
Ahogy Feri mondta:

http://youtu.be/-tEXu8roJEQ
Jaj a szegény válakozo!!Mindjárt megsiratom öket (tisztelet a kivételnek!!!!).Nos..Ahol én dolgozok 14 -en vagyunk.Persze a tulaj 0% munkavégzés 100% siránkozás.Alapvetöen gyártunk,de szoktunk szerelni is.Egy példa a szerelésre;egy szombati napunk ment rá reggel 7-töl este 7 -ig. és egy hétfö délelött.A szombati 12 órára kaptunk fejenként 13000 forintot.A cég kiszámlázott a szerelésre 450000 ft +áfát!!És ment a sirás hogy nem éri meg!!A gyártáson a haszonkulcs 100-200%.Mikor hogy sikerül.Szoval a válkozok nagy rész igenis tudna fizetni rendes bért csak b..szik...Ja igen,ha szerlni kell menni othonrol viszük a szerszámokat
Az lenne jó, ha a terhek kisebbek lennének.
Tiszaujváros panel 120, társasházi 150 töl felfelé családi ház meg 300tól.
De ott van meló, szóval nem lehet rinyálni hogy "bezzeg pesten"
A lehetőség neked is adott.
Akkor most szerinted az lenne a jó a Lőrinc is kevesebbet fizetne?
Ha arra gondolsz elmegy-e a ganyéban, szerintem nem..
mondjuk kecskemét
hol?
vidéken sem olcsó még is 90-120 között egy nap alatt kiadható
16 nap alatt 800 ezret inikéf feltőrtél mint a parasztpicsa
Könnyen dumál az akinek van egy egy személyes mikro vállalkozása zéró alkalmazottal Bár ha véletlenül meg bírnál fizetni egyet lehet neked akkor sem lenne
250-300 e ft egy melós járulékostúl. ( ez a minimum) És igen geci a mészáros amikor az államtól elsíbolt pénzből jobban megtudja fizetni az embereit mint az az adókkal agyonterhelt vállalkozó aki a piaci alapon teszi. Egy vállalkozás ahol 15-en dolgoznak az nem nagy. Viszont szorozd ki mennyi pénzt kell kitermelni csak az alkalmazottért a nulláért. Akkor leeht röhögni, hogy a mészáros jobban fizet. Ő meg tudja fizetni és nem azért mert ennyivel okosabb nálad Viszont egy átlag vállalkozó nem tud extra béreket fizetni