Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nem érveltél...kamu reggel,fészen bújkálva és itt értetlenkedve próbálsz meggyőzni a hülyeségedről. Nem megy...
Menj egy szinttel lejjebb...ott talán menni fog
Legutolsó amin voltam, vagy 10 évvel ezelőtt a Traviata előadása. Olaszul vonyítottak benne végig!
Mert biztos olyat hallgattál, amivel vallatni lehet! Ráadásul a történetet sem tudod-érted, és akkor még a zenével kifejezett mondanivalót pedig főleg nem, de a te dolgod, de legalább NE dicsekednél vele!, mert azt hiszed hogy ezzel lehet dicsekedni??!! Hát lehet, a segédmunkások és más hasonló embereknek biztosan jelent valamit.
Hát te butább vagy, mint gondoltam... én kérek elnézést befejezem veled ezt itt, mert alapvető dolgokat képtelen vagy felfogni. Kár érvelnem...
625 most éppen
Ahogy öregszem megy a cerka össze
Szépen nyomon követhető
50ccm-80ccm- 350-400-450-600-625.....
Rock opera?
Az operát ne is emlegessétek - engem azzal a világból ki lehetne üldözni!
És azt te fel tudod fogni hogy senki nem mondta hogy ez az egész napos időtöltése? Mellette tud szórakozni,motorozni,operába járni és még lepkét is gyűjteni.
Istenem.....
Te tényleg hülye vagy már bocs...
Neked akkor van számtech céged ,ha én vagyok Rossi. A felhasználóknak ingyenes! Cukkerberg nem azért lett milliárdos, mert aki fészezik az megveszi a programot vagy előfizet rá. Reklámok stb...naaa...?
A sportmotor ingyenes. Használod ,fórumozol , hirdeted a szaraid ingyen. De ha te ki akarod emelni a hirdetésed ,az már lóvé. Ha te ide be akarsz szúrni egy reklámot ami téged reklámoz ,az lóvé. Minél többen használják a Sportmotort ,annál drágább...mert többen látják.
Nah...most hogy így levezettem neked mint számítástechnikai cég tulajdonosa ,remélem felfogtad. Annyit még tegyél már meg légyszíves hogy elárulod mit forgalmazol ,mert a jövőben elkerülném ezek után . Előre is köszi
Királyfi..hmm..
Hogy mi a nem gyerekes? Tulajdonképp mi is a játék? Szórakozás, szabadidő eltöltése, magunknak jókedv és élmény szerzése. Nem gondolnám, hogy egy 40+ férfinak erre legjobb egy videójáték lenne... mikor annyi más időtöltés létezik: lehet operába járni, lepkét gyűjteni, kertészkedni Vagy akár motorozni, azt bütykölni, vagy ilyen fóriumokon hasonló érdeklődésúekkel dumálni.
Persze elismerem, az én nézőpontom más - mert én amikor dolgoztam, akkor ültem gép előtt
Ingyenes? Ma mi "ingyenes"? Királyfi, te még hiszel a mesében? Ennyire naív vagy? És igen, a féccbukk is ingyenes, biztosan ezért lett a világ 6. leggazdagabb embere Cukkerberg pár év alatt
Az elmúlt 5 évben az egész oldalon volt vagy 20 bejegyzésem
Narkóm a fórum.
Az tény ,hogy naponta megnézem a használt eladó motorokat ,alkatrészeket....és néha itt adom el a szaraimat..
hengerenkénti ccm-re értette.... neki egy henger 600ccm....
Kisegítőben nincs is szakdolgozat
a vicc fórumban mindenki net függő ebből írtam az egyik szakdolgozatomat, lehet kérdezni :-)
Ja hát úgy más...
Szakaszban jobban lehet farmolni ,illetve 2-3 jó játékos képes lehozni egy csatát. Ha meg jó klánban vagy ,jön ingyen a prémium meg a prémium tank .
Ennek viszont ára van. Ott kell lenni!
lecseréltem az ezres motort 450-esre még se lett kétszer akkora, valamit elszámoltál!
Soha nem klánoztam..a szakaszt sem preferálom. Tipikusan a sokak által gyűlölt kamikaze tomató vagyok
Pont akkor nem. Alap szinten kerül lóvéba,ha nincs aki segítsen.
Alap szinten ingyenes. Ha szerencséd van és jó csapatba kerülsz ,a többiek segítenek húzni a tankokat...szépen lehet haladni csapatban. Ha elérsz egy komolyabb szintet ,jársz CW-ni és van területetek,kaptok aranyat. A klán pedig szétlöki és prémiumos is vagy.
Viszont tényleg van rengeteg fiatal ,akik veszik a prémium tankokat,fiókot stb...ez is igaz. De simán lehet prémium nélkül is játszani , max tovább tart picit fejlődni. Akiket ismerek és a béta óta nyomják ,egyik sem fizet érte soha. Nyerik az aranyat...
Fészen én sem vagyok ,mert nincs kedvem nézegetni mások hazug álomvilágát (képek stb..) Az én világom meg nem tartozik másokra!
De a fész mióta fizetős?
Nagy lóvé van benne...és ha komolyan játszol akkor az kemény lóvéba kerül ha sikert is el akarsz érni!
Erre van egy jó storym.Néhány éve Strängnäs-ben a harckocsimúzeumban volt World of Tanks meeting.Ott volt az egyik tulaj,meg a 2 vezető programozó.(legalábbis ezt állították magukról).Elmondták az újításokat,majd jött a lehet kérdezni rész.Az első kérdés:
-Azt hallottam hogy ez egy free to play játék!Ez igaz? (a srác Moose klán pólóban volt)
Hatalmas röhögés tört ki!
A faszi kényszeredetten mosolygott.Majd ennyit mondott:
-Oké,lehet kérdezni!
Mint ahogy Atis írta..A WOT ingyenes! Mint ahogy sok más ilyen programnál --itt is fizethetsz bizonyos előnyökért...DE NEM KÖTELEZŐ!
Jómagam egy kanyit sem fizettem még érte..pedig más 8 éve van acc-om. Lenyomok pár menetet...oszt kész. Én a tipikus nem sikerorientált, kimondottan szar játékos vagyok...
Jelzem ,hogy vagy 20 éve engem is beszippantott a net ..és eltelt jó pár hónap ,mire ráébredtem illetve ráébresztettek a függőségemre!
Kábel kihúz ,szerződés bont ,gép elad.
A függőség kialakulásának komoly okai vannak sok esetben...amiről nem mindenki tehet.
1.5 évig számítógép közelében sem jártam.
Mindenesetre az eredeti témára visszatérve még mindig érdekelne ,hogy számodra mi a nem gyerekes játék?
"Ez olyan mint a motor ccm és a farok hossz szorzata "
A Wot ingyenes...