Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még szerencse hogy ez a "viccek" topik.......
A reklám egy szolgáltatás, aminek ára van. Ha te nem nézel reklámot (nem féccezel, nem netezel, nincs kábel TV-d) akkor is ugyanazt az árat fizeted a termékért - tehát tulajdonképp te még jobban át vagy verve, mert úgy fizetsz egy szolgáltatásért, hogy igénybe sem veszed.
Panaszt nem nagyon tudunk tenni, így műxik a gazdaság - de látod, vannak, akiknek erről fogalmuk sincs. Tulajdonképp szerencsések...
Gyere cicám...bármikor állok elé egy randinak Én nem bújkálok
Neked is igazad van meg neki is, tényleg benne van a reklám a termékek árában, de én semmilyen közösségin ne, vagyok és mégis teljes uyanazt az árat kell fizetnem mint aki fácsézik, mondjuk ezért panaszt is akarok tenni csak még nem tudom kinek.
Hát a reklámot ki fizeti? a Jóságos Kapitalista? Egy fenét. Be van építve a termék árába, amit megveszel. A folyamat: nézed a féccbukot, tolják az arcodba a reklámot, megveszed a terméket, az árából meg megy a reklám díja Cukkerbergnek.
Már maga az idő, amit a féccen töltesz, az is pénz... növeled a látogatói statisztikát, amitől értékesebb a felület -> Cukkerberghez megint csak megy a pénz.
Ez az, amit az ostoba tűzoltó haverod is képtelen volt felfogni.
Gulyás Gergely véleménye Karácsony Gergelyről
melyik a jobban nyavíkolós? az opera vagy az operett Nem vagyok képben ezekben kerülöm az ilyesmit mint ördög a tomjénfüstöt
A reklámokból azt meg nem az egyén fizeti, csak kényszeredetten nézi
én elősőr air planeztem majd utána wotoztam (1 cég) A két játékot játszom szerintem 8 éve én is. Még nem fizettem érte
Most átlépted a határt bunkó gyerek. Ezt ne felejtsd el, mert én nem fogom.
nem értelek
most is kínlódsz dugás nélkül, szóval inkább dugd a mamát, a hülyegyereket meg vert az ásónyéllel
De nekem kell...nem látod?
ha nem neked kell vele kínlódni mit érdekel?
Ment is egy darabig,de most megtudtam hogy fogyatékos gyereket szült ,elment a kedvem tőle.
bárkinek ilyen anyja van azt azért érdemes lenne kivont karddal megközelíteni ilyen helyzetben
Himnusz..kicsit másképp, avagy a Kodály módszer hiánya és annak mellékhatásai..
https://index.hu/mindekozben/p...
Sokkal jobb az F1 mint anyád...már uncsi...hiába tárogat
Nem is tudtam, hogy Atisnak ilyen rövid haja van
a játékról ennyit:
Hol lehet venni fészbúkot mond már meg léccilécci....vennék párat!
Idióta
Egyen szart! több milliárd döglégy nem tévedhet! Így ebéd után ilyen közmondásos hangulatban vagyok
Szted olyan meg tud engem győzni bármiről, aki nem érti meg, hogy a féccbukk nem ingyenes? Ha meg tudna, eskü, nem vitatkoznék soha többé az életben!
Ja, a "kultúrált" részt meg idézd már be lécci, mert sztem azt véletlen átugrottam
Három ember próbált téged óvatosan ,tényleg kultúráltan meggyőzni arról ,hogy nincs igazad!!!
De te még most is mondod...mondod...és mondod. Tudod mit! Legyen igazad!
Úgy csinálunk mintha igazad lenne ,hogy megnyugodj szellemi fogyatékos motoros társam
Veled olyan vitatkoznom, mint egy galambbal sakkozni... ledönti az összes bábut, és meg van róla győzödve, hogy nyert Ismerted ezt a mondást? ja, bocs, gondolom, nem
Mivel ez a vicc topic, kérlek, toljad még! Még, még, még, még, még, ennyi nem elég (ez meg Republic)
Én sem szeretek mindenfélét, R.Wagner a kedvencem, meg páran még, de nem is láttam neki a tuc-tuc-féle dolgokat szarozni, igaz nem is kell, mert az magától is olyan! "Bevallod , te rohadt gyilkos ,hogy Te voltál, vagy kapod tovább ezt a dolgot a füledbe" !
Én még játszottam is és zenetörténelemben (zeneiskolába jártam, pozanoztam szimfónikus zenekarban stb) soknak a tartalmát ismerni kellett, de attól még utálom ellenben nem nézem le aki mondjuk azt a zenét nem szereti amit én, mindannyian mások vagyunk szerencsére.