Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy belterjes és elfogult világban élő ember véleménye ez.
Mármint a buzié.
Nem ő alapból ilyen
Ezek szerint a Zoli túl sokat politizálna?
Zsindexes a csávó ?
A faszomat sem érdekli hogy milyen...az érdekel mit mond!
Elbutítja a politika teljesen az embereket...
régebben kedveltem ezt az embert, de újabban túl sok a szonzorált videó így már nem az igazi
nem is nagyon nézek már ilyen típusú videókat
valami ruszki aranyműves videóit nézegetem néha-néha nagyon ügyes és kreatív a csávó, hihetetlen hogy azokkal az ósdi felszereléssel mit lehet alkotni
A lényeget sikerült megfognod grat
nem tudom mit szed ez az ember de nekem se ártana belőle egy billencs ifával
Á, egy zsindexes "vlogger", bölcsész feleséggel tudná és mondaná meg a tutit?

Ezt te sem gondolhatod komolyan.
Mi a baj ezzel? Le van írva, elolvasható, hogy csak akkor hosszabbítják meg a frekvenciahasználati engedélyt, ha az előző ciklusban nem követ el szabálytalanságot. Elkövetett a rádió, kész, ennyi.

mielőtt még leírnád, hogy direkt kerestek okot az elmarasztalásra, megjegyezném - mert én vettem a fáradtságot, hogy utána nézzek - a Civil Rádió minden esetben tudomásul vette az elmarasztalást nem fellebbezett, tehát tudták, hogy a kifogásolt magatartás megáll.
Mondhatod - megelőzlek ezzel -hogy minek fellebbezni, mert ott is elkaszálták volna.
Megjegyzem, MEG SEM PRÓBÁLTÁK!
Pedig tudták, hogy mi a történet vége, és mégsem, tehát a következmények tudatában működtek, ahogy.
...Ne is mondd, a szintén fideszes alpolgármesterünkkel kezet is fogtam tegnap (ő nyitotta meg a fotokiállításunkat)....
És még mindig fideszes a kalocsai polgi.
Ez csak úgy, ha már politizáltok megint:
Inkább csak a saját tudatlanságuk ami érzelmeket kapcsol egy szimpla üzleti dologhoz.
Politika : A(z állam)hatalom megszerzése, gyakorlása, megtartása v. befolyásolása érdekében kifejtett közösségi v. egyéni tevékenység.
Aki ennél többet gondol, vagy hisz a dologról az bolond és megérdemli, hogy haragudjon a világra.
inkább verjétek ki aztán megnyugszik mindenki
pipi szerint 3 ember veri, ő az egyik akkor ti ketten még belefértek a keretbe
Ez csak időtöltés,szórakozás.
Az jó mert nem olvasok ilyet magyarázd, ahogy akarod.... de hogy ne forgolódj álmatlanul, legyen az aza utolsó szavam ebben a témában, hogy: igazad van engedd el.....
Jah a szembesítés a saját véleményeddel az az enyém.Értem.
amúgy tényleg csak játék.
Igen jó dolgozatot lehet írni a vezető média véleményformáló tevékenységéről adni.
Csak a szokásos 24hu-444 ig terjedő véleményt írsz le.Ez is tény.
Nem is gondolom úgy.... nézd meg, kinek a hozzászólásaiban hangzanak el ezek a panelek... vezeted a listát magasan
lehet ezzel vitatkozni, csak felesleges
Igazából tok mindegy, ez csak egy forum.... nekem csak szorakozas... Időtöltés, ha van épp rá na béke
Mondjuk úgy hogy te gondold úgy hogy egyedi vagy,de nem.
te szajkozod itt csak folyamatosan és durrogtatod a panel petárdákat tőlem ilyeneket nem tudsz idézni, a lopás meg nem panel, csak a valóság, mindegy hogy hívod az volt előtte is... Lánczi elvtárs is kifejtette már, jó haverod A kórházat nem tudom, nem is értem, de biztos can mögötte vmi jól felépített önös érdek... te ezekkel jobban képben vagy...
a t-systemet igen
Ez nem igaz.
Én számtalan ok miatt utálom őket.
Kurva politika miatt utálják egymást az emberek....szent meggyőződésem. http://youtu.be/xuXXDGnVReU
Persze én szajkózom a loplopoktatásegészségüg szlogent.
Ápropó bennfentesként tudod miajafaszé vétózták meg a délbudai centrumkórházat?
És nekezd a majdafideszesek szétlopják emiatt inkább nemkell kórház mert eddig amit elkezdtek mind felépítették.És ugye a szent grál a kórház elsődleges prioritás gerinél.
Meg az erdő.
Paneljaid....
Páncélja is neked vannak nálad nagyobb liberális paneleket nem is tud senki