Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a nővérek bére, szerintem alapból kellene keresni 5 kilót mindnek
Bakker neked a nyelvtannal is komoly gondok vannak, a saját mondatodat sem tudod értelmezni. Ha arányt írtál volna, még lenne értelme is, mert több mint felét ha hűvösre tennék azt nem 10 de 50 év alatt sem szednék össze úgy hogy nem halna meg menne nyugdíjba senki.
tőlem úgy sértegetheted magad és a haverjaid ahogy akarod
Nem, ez nettó igénytelenség, vagy butaság, nem is tudom, melyik a rosszabb És láttam, kifejtetted már múltkor is ezt a helyesírás-dolgot.
Hidd el, egy jobb helyesírás csak emelné a hozzászólásaid értékét - ráférne Így csak olyanok, mikor a cigó árus győzköd a vásárban! Ez csak baráti jótanács, amúgy pont lexarom
Nem akarom megsérteni a fogyatékkal élőket, ezért nem mondok inkább semmit
ha 7 végén is hordtad a szart kaptál kiló negyvenet. Melyik része a hihetetlen, hogy egy hét alatt ennyit kerestél vagy az, hogy a szerencsétlen nővér az éjszakai pótlékkal eggyüt sem visz haza többet. Itt tartunk De magyarország jobban teljesít
bocsánat f2-őt kifelejtettem
én sem vagyok tévedhetetlen
Én is így voltam azokkal, akik nevelési szándékkal érkeztek hozzánk őrsre, mert a kerületnél azt gondolták Ők a Janik de mindet sikerült kijózanítani magából
te olvassad bátran Az értelmi szinted kb. 5 éves korodra érte el a csúcsát azóta roham tempóban sorvad Hány éves is a kapitány?
ÁÁÁ végül is tök mindegy okosteló is csak arra kell neked, hogy mondja: Levegőt beszív, majd kienged. Levegőt beszív, majd kienged, levegőt beszív, majd kienged....
leírtam, hogy értettem, ha ezt nem érted akkor rád is vonatkozik amit mindjárt kawa 70-ek írok. de kapaszkodjál a hülyeségeidbe Látom az az igazi kötözködős kákán is csomót kereső fasza gyerek vagy Az ilyeneket szerettük szívatni a seregnél
fura világ ez
én szart hordtam pár hétig napi 20 ezerért, úgy hogy állítólag kb semmi haszon nem volt a szaron csak útba van a cucc
az a vicces hogy kiderült ma hogy be is voltam jelentve valami idénymunkásnak mert alá kellett írni valami papírokat
aztán egy kórházi ápoló nem keres többet egy hónapban mint én egy héten kaptam szar fuvarozásért
Engedd el... teljesen felesleges....
Igen, gondolhattam volna abból a sok bölcsességből
Te olvasod is magad? "ha nálunk egyik pillanatról a másikra ennyi rendőrt lapátra tennének" 30 rendőr volt Máltán akit elvittek...nálunk meg ezerszer többen vannak. Biztos ezt akartad írni
gyorsabban gépelek mint ahogy beszélsz baszod Formaiságokkal nem foglalkozunk, mint helyesírás Pont ezért nincs bekapcsolva a javító program, mert baszottúl idegesítene amikor egy egy szösszenetem piros aláhúzás az egész Már nem azért idegesítene,hogy piros, hanem azért mert kényszeredetten javítgatni akarnám, pedig azt nektek felesleges, mert szerintem a gép olvassa fel a hozzászólásokat nem gondolnám, hogy tudtok olvasni
Tévedés, azt se mindig olvasom el.amit bogyó belinkel
Mamlasz legyél egész nyugodt te, kawa70 meg bogyesz olvasgathatjátok reggeltől estig A ti agyatokra ez egyszerűen nem káros Ott már nincs minek tönkre mennie
Néprajzos....
Ilyen hejje-sírással? Csoda...
Jól van, azt hitte, 50 rendőr van Máltán, amúgy nem is tévedett nagyot Kicsi hely eléggé.
Te egész nap a Zindexet olvasod? Vigyázz, túlzott fogyasztása káros az agyra!
nem nyilván erős túlzással (ezalatt a 10 évet értem)arra szerettem volna célozni, hogy alig van aki felszerel rendőrnek. inkább olyan van aki elmegy az építőiparba azt segédmunkásként aki a maltert keveri és hordja is többszőr annyit megkeres mint egy átlag rendőr. Nem a vezető beosztásra gondoltam bár ott sem több 3-350 nél a pénz Nos ez a helyzet
Nem kenyerem a matek Ezt végül is mire írtad mert nem halmoztam el a hozzászólásomat statisztikai szám adatokkal Egyetlen egy számot írtam ami szándékosan túlzó a fent leírt okok miatt
Bölcsész, na!
nem kenyered a matek 30 rendőrt tettek hűvösre Máltán nálunk meg vannak közel 40 ezren, nem lehet hogy arányt, százalékot akartál írni
https://www.vezess.hu/hirek/20...
ha nálunk egyik pillanatról a másikra ennyi rendőrt lapátra tennének 10 év múlva sem tudnák feltölteni az állományt
Túlfizetettség okán sokkal jobb lenne ezt elnézni nekik