Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, hogy visszaterelted ezt a topicot a rendes medrébe! ... és a viccek marha jók!
George tiz év után megunja a mókuskereket, és elköltözik Tasmániába az isten háta mögé. Teljesen egyedül él, kéthetente egyszer jön posta, ételért is csak hetente egyszer jár be a távoli városba. Három hónap után egyik este kopognak, belép egy nagydarab, szakállas ember és azt mondja:
- Helló, Joe vagyok, a szomszéd, itt lakom 10 km-re a hegy másik oldalán. Szombaton bulit rendezek, gyere el.
- Rendben, köszönöm - feleli George - úgyis ideje megismerkednem a helyiekkel.
- Akkor viszlát szombat este - mondja Joe. - De azt még el kell mondanom, hogy ezeken a bulikon elég nagy ivászat szokott lenni.
- Ó, az nem baj, birom én a piát.
- Szinte biztos, hogy verekedés is lesz ám.
- Őőő, én általában elég jól kijövök mindenkivel.
- És még valami - mondja Joe. - Kemény szex is szokott lenni.
- Azt nem bánom - válaszol George. - Már három hónapja élek itt egyedül. Jut eszembe, hogyan öltözzek?
- Az mindegy, csak mi ketten leszünk....
A farmer bemegy a városba, hogy bevásároljon. Vesz a vaskereskedésben egy üllőt, egy vödröt, majd betér az állatkereskedésbe és vesz két csirkét, meg egy libát.
Amikor el akarja vinni, rájön, hogy ez a sok dolog nem fér el a kezében. Mivel gyalog van, a farm meg messze, ezért leül tanakodni, mitévő is legyen?
A boltos megsajnálja, és a következőt javasolja neki:
- Rakja az üllőt a vödörbe, ezt vigye az egyik kezében, a csirkéket rakja a hóna alá, a másik kezében pedig el tudja vinni a libát. A farmer megörül, felpakol, és elindul. Ahogy kiér a város határába, látja, hogy egy fiatal, nagymellű szépség álldogál az úton. A lány megkérdi tole:
- Meg tudja nekem mondani, hogy jutok a Mockingbird Lane 1515-be?
- Nos, hölgyem, én a Mockingbird Lane 1616-ba megyek, az ott van nem messze. Jöjjön velem, tudok egy rövidebb utat az erdőn keresztül.
- Hohó! És mi a biztosíték arra, hogy az erdőben nem támad le, nem dönt neki egy fának, nem tépi le a blúzomat és nem erőszakol meg?
- Látja, hölgyem, hogy egy üllő, egy vödör, két csirke és egy liba van nálam! Ugyan hogy tudnám én így megerőszakolni?
- Hát... Mondjuk leteszi a libát a földre, letakarja a vödörrel, ráteszi az üllőt, a csirkéket meg megfognám én...
A pap, az orvos és a mérnök mindig együtt golfozik. Most is a sorukra várnak, már jó hosszan. Tehát sörözgetnek a klubházban. Megkérdezik a bárfiút, miért kell aznap annyit várni:
- Tudják, a közelmúltban volt egy nagy tűz a a szomszédban. A tűzoltók órákig küzdöttek, de sikerult megóvni legalább a mi klubházunkat a lángoktól. Sajnos néhányan elvesztették a szemük világát egy robbanás miatt. A vezetőség - hálából - megengedi nekik, hogy hetente egyszer ingyen játszanak. Sajnos, mivel vakok, kicsit lassan megy nekik...
A pap: Ó, milyen szomorú. Minden héten fogok értük imádkozni!
Az orvos: Hát ez rettenetes! Van egy szemorvos barátom, majd megkérdezem, tud-e segíteni. A költségeket én vállalom.
A mérnök: Hát, ez tényleg szomorú, de miért nem éjjel játszanak?
Bemegy a fickó a boltba. Ránéz a boltosra, hirtelen fülig ér a szája az örömtől és megkérdi:
- Hé, hát nem ismer meg?
- Nem - mondja a boltos.
Ürge leveszi a szemüvegét:
- Így se?
- Nem - kontráz a boltos, - így se.
Fickó közelebb megy, megigazítja a haját:
- Na de így, így már tuti megismer?
- Sajnos nem, de elárulná, hogy ki a fene maga?
- Én vagyok a vevő.
A diplomában pont az a jó, hogy az nem egy papír, nem lehet minden hülyének. Persze bepróbálkozhatnak büfé szakon, de a valódi tudásra mindig szükség lesz, amíg a maradék 90% hülye hozzá.
De diploma sem kell. Egy normális szakmunkát kell jól elsajátítani és magas szinten művelni, azt abból is királyként lehet élni, mert még erre sem képes a többség.
Na ezért marhaság mosogatni elmenni, meg pizza futárnak "nyugatra".
Persze fiatalon 1-2 szezont meg lehet csinálni, azzal nincs semmi baj, legalább nyelveket tanul az ember, és még pénze is lesz, de szimplán butaság erre építeni.
Kint is a szakmunkával és a magas szintű tudással lehet jól keresni, de pont azért mert a jó szakik kimentek, már itthon is jó pénzük van a legutólsó nyominak is.

Kollégának raktak fel napelemet, a túlfeszvédőnél összekötötték a 3 fázis védővezetőjét, és nem kötötték rá sehova. Mikor szóvá tete jöttek azzal a szöveggel hogy "de hát így szoktuk" Ja csak így épp nem véd semmit meg a túlfeszültségtől, de ki figyel oda. És ezek villanyszerelők, akik 1 napos melóra kerestek 500ezret legalább...bár az is igaz hogy 3* kellett visszajönniük a trehány munka miatti hibaelhárításra.
Kinyitottad a viccesládát.
Programozó megy haza éjjel egykor részegen a munkahelyéről az albérletébe. Egyszer csak elé veti magát egy kicsi béka. Mivel nem sikerül elsore ráugrania a kis jószágra, a béka gyorsan kiabálni kezd:
- Programozó! Programozó! Én egy elvarázsolt szépséges királykisasszony vagyok, akit egy gonosz boszorka változtatott át! Csókolj meg, akkor visszaváltozom, és már mint bűbájos királylány megcsókollak!
- Hö-hö - mondta a programozó, és zsebretette a békát.
A 4-es villamoson egyszercsak hallja, hogy a béka mocorog a zsebében, hát kiveszi:
- Programozó! Programozó! Csókolj meg, akkor visszaváltozom szép királyleánnyá, utána egyszer megdughatsz!
- Hö-hö - mondta a programozó, és ismét zsebretette a békát. Alig ért haza, a béka megint ficánkolni kezdett a zsebében
- Programozó! Programozó! Csókolj meg, meglátod szép királyleánnyá változom, utána egy egész hétig azt csinálsz velem amit akarsz!
- Hö-hö
- Neee, várj még! Mondd már meg, miért nem akarod, hogy visszaváltozzam királyleánnyá, és egy álló hétig minden kívánságod teljesítsem?
- Tudod királylány, rengeteg a munkám, stresszben élek, alig vagyok otthon, egy királylány púp lenne a hátamon. De egy beszélő béka? Hö-hö. Az funny.
Vót má de rohadt jó:

Hogyan gyártsunk házilag műanyagot?
1. Vegyünk tíz csomag sósrudat (ropit).
2. Adjunk hozzá 1 liter vizet.
3. Főzzük 1 órán keresztül, majd szurjük le a levét, a fennmaradó ropimasszát dobjuk ki, arra már nem lesz szükség.
4. A lébe tegyünk egy félkilós polipot, majd főzzük ismét 1 órán keresztül.
5. Szűrjük le újra és máris készen van a polip-ropilén.
Nő: Mitt tennél ha meghalnék? Újra nősülnél?
Férfi: Kizárt.
Nő: Miért nem? Nem szereted a házaséletet?
Férfi: Dehogynem.
Nő: Hát akkor miért nem házasodnál meg újra?
Férfi: Oké, ujraházasodnék.
Nő: Szóval mégis...(fájdalmas kifejezéssel az arcán)
Férfi: (hangosan felnyög)
Nő: És a mi ágyunkban aludnál vele?
Férfi: Hol máshol tudnánk aludni?
Nő: Lecserélnéd az ő képeivel az enyéimet?
Férfi: Hát ez tűnik a megfelelő dolognak.
Nő: Használná a golfütőimet?
Férfi: Nem, mert ő balkezes.
Nő: (csend)
Férfi: Basszameg.
Össze-vissza vert ember támolyog este az orvoshoz. A doki szörnyülködve:
- Magával mi történt ember?
- Nekem jött egy hattyú!
- Egy hattyú...??
- Utána elütütt egy UFO!
- Hmmm, egy Ufo...
- Meg, megcsapott egy angyal!
- Aha értem. És utána?
- Utána kikapcsolták a körhintát.
Ezerrel betép a hajókikötőbe a taxi. Hatalmas fék-csikordulással befarol a stéghez. Kivágódik az ajtó, és a fickó egy iszonyat nagy kofferrel kiugrik belőle. Látja, hogy a hajó 10 méterre van a parttól. Emberfeletti erővel meglódítja a koffert, és átdobja a hajóra. Azzal se szó se beszéd, beleveti magát a vízbe, és hatalmas karcsapásokkal átúszik a hajóra. Büszkén felkapaszkodik a fedélzetre. Mindenki ujjong.
Csak egy öreg matróz ingatja a fejét csendesen:
- Na jó, jó, ez szép teljesítmény volt... De nem lett volna egyszerűbb, ha megvárja, amíg kikötünk?
Nem az vagyok. Egy néger és cigány belterjessége, aki filoszeimta, vörös hajú és taxis a szakmám.
Ja, szombat előfizető vagyok.
Az idős kis hölgy egy nap bement a kanadai nemzeti bankba egy táskányi pénzzel. Ragaszkodott hozzá, hogy a bank elnökével kíván beszélni számlanyitással kapcsolatban, mondván: Sok pénzről van szó! Kevés hümmögés és hezitálás után a bank személyzete odakísérte az elnök irodájához az asszonyt. Az elnök megkérdezte, mennyit is szándékozik a bankban letétbe helyezni. 165.000 dollárt. - felelte a hölgy, és a táskájából kiborította a pénzt az íróasztalra. Az elnök természetesen rögtön kíváncsi lett, honnan származik a pénz és megkérdezte:
- Asszonyom, meglepett mekkora összegű készpénzzel rendelkezik....Megtudhatnám, honnan van a pénz?
- Fogadásokból. - felelte az asszony.
- Miféle fogadásokból? - kérdezte az elnök.
- Hát, például fogadok önnel 25.000 dollárba, hogy az ön heréi szögletesek. - felelte az idos hölgy.
- Hahaha - nevetett az elnök - Ez egy idióta fogadás. Ilyen fogadást az életben nem nyerhet meg.
- Tartja esetleg a fogadást? - kérdezte kihívóan a hölgy.
- Persze! - fogadok 25.000 dollárba, hogy a heréim nem szögletesek!
- Mivel jelentős összegről van szó - mondta az idos hölgy - lehetséges, hogy holnap reggel 10 órára visszatérjek az ügyvédemmel, mint tanúval?
- Természetesen - felelte az elégedett elnök.
Aznap este az elnök rendkívül ideges volt a fogadás miatt, hosszú időt töltött a tükör előtt, ellenőrizve golyóit, forgatva jobbra - balra, újra meg újra. Gondosan ellenőrizte mindaddig, amíg teljességgel meg nem győződött arról, hogy semmiképp sem lehetnek szögletesek a golyói, és meg fogja nyerni a fogadást.
Másnap reggel pontosan 10 órakor az idős kis hölgy megjelent az elnök irodájában az ügyvédjével. Bemutatta az ügyvédet az elnöknek, majd megismételte a fogadást:
- 25.000 dollárt arra, hogy az elnök golyói szögletesek!
Az elnök elfogadta a fogadást, majd a hölgy megkérte, hogy vesse le a nadrágját, hogy mindannyian láthassák. Az elnök megtette. A kis idős hölgy egész közelről rámeredt a herékre, majd megkérdezte, hogy lehet-e megfognia?
- Nos, rendben - felelte az elnök. - 25.000 dollár nagy pénz, és szeretném, ha abszolút biztos lenne a dolgában.
Ekkor vette észre, hogy a hölgy ügyvédje csendben elkezdi verni a fejet a falba.
- Mi a fene van az ügyvédjével? - kérdezte az elnök.
- Semmi - felelte a hölgy. - Kivéve azt, hogy tegnap fogadtam vele 100.000 dollárba, hogy ma reggel 10 órakor a kanadai nemzeti bank elnökének a golyói a kezemben lesznek.
Az a baj veled, hogy te nem míveled az értő olvasást.
Azt senki nem mondta, hogy ne menjen, vagy aki mégis, az egy tróger.
Azt van, legalábbis amit én írtam, hogy elmegy lakókocsiban aljamelót végezni, aztán blogban meg fórumon ekézi azt, aki itthon maradt, de azért amikor baj van, akkor a nagy pofáját hazatolja, amikor orvos kell vagy gyógyszer, illetve hazatolta, amikor jött a vírus és kiderült, hogy tulajdonképpen ő sem kell oda, kivéve az amit csinált: a más szarát lapátolja el.
Tudod, amikor mutogatja, hogy ott kint keresett 2000 eurót, de cserébe a faodúban lakik, mert ha azt az életminőséget szeretné, ami itthon van a serényeknek és tanultaknak, akkor kiderül, hogy a duplája sem elég, amit ott kinn keres.
Szóval hazajön, és nekiáll a útszéli lángososnál jobbról balra olvasni az étlapot, holott ő az élet császára a saját elmondása szerint a 2000 ejrós keresetével.
Nem vagy veszélyeztetett....
egy volt munkatársam veje a kukásoknál melózik, szemét telepeket számolnak fel, alapból egész jó a fizetés, de ami vasat kiszednek azt leadják "feketén" ami heti 20-200 ezer fejenként
igazándiból nem lopják el mert senkinek se kell, valahol voltak ahol egy csomó lánctalp darab is volt ott 200 felett volt a heti zseton napi 3 teherautó vasat vittek leadni
szóval nem feltétlen szar a szarban turkáli

de én már várom azt a világot hogy mindenki diplomás és éhenhalnak vagy belefulladnak saját szarukba
Ez elmegy egyszer-egyszer. Ha sokáig ez van, akkor lesz nagy baj, amikor először csenget a nyugdíjas postás.
Lehet, de az is lehet, hogy ott csak elbújik a problémák elől.

Én mindig azt mondtam (most is), hogy ha valaki megtesz valamit amit nem kéne,m vagy nem tesz meg valamit amit viszont kéne, annak előbb-utóbb mindig súlyos következményei lesznek.
Az az elosztós nem is olyan rossz, csak szebben kellett volna glettelni
Tök jó, akkor te küldd a gyerekeidet szemetesnek meg csatorna pucolónak arra is szükség van... és másodállásban még pizzafutárkodhatnak is, akkor a sport is letudva.
A mieink egyetemre mentek inkább.