Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A negyedik majom miért meztelen?
Na ezt már láttam máshol, eddig azt hittem az összes idáig ide írt viccet te találtad ki, de most lebuktál csak idézted mind.
- Hogy hívják a szemüveges akkumulátort?
- Vaksi.
Egy fickó meg szeretett volna házasodni, de mivel három olyan lány is akadt, aki tetszett neki, egy módszerre volt szüksége, amivel eldönthette, hogy melyikük lesz az ideális pár. Mindhármuknak adott ezer-ezer dollárt, és figyelte, hogy mi lesz a reakciójuk.
- Az első lány fodrászhoz, kozmetikushoz, meg egyéb szepítkezésre specializálódott szakemberhez ment, majd azt mondta: Lám mennyire szeretlek, azt akartam, hogy a lehető legszebbnek láss engem.
- A második horgászfelszerelést, nagy színestévét, videót, és egy teljes hónapra elegendő sörkészletet vásárolt, mondván: Nagyon szeretlek, és azt szeretném, hogy te mindenkinél jobban érezd magad.
- A harmadik befektette a tőzsdén a maga 1,000 dollárját. Matáv, meg egyéb részvényeket adott és vett, opciós meg egyéb határidős ügyleteket kötött, és megsokszorozta az eredeti ősszeget: A pénzt a közös jövőnk megalapozására fordítjuk majd, és hosszú, boldog házasságunk lesz.
A srácot teljesen lenyűgözték a lányok, és csak nagyon nehezen tudott választani közülük. Végul, hosszas gondolkodás és elemzés után a legnagyobb mellűt választotta.
Legalább nem üresen gurul.
Na de Virág elvtárs!Se ajtó, se ablak?
Jobb mint a siralom.
Gátőrház
Az egyik már végzett... MSC diplomával szakmában dolgozik, pályakezdőként olyan fizuért, amiről te csak álmodsz... Szóval ez a mekis se jött be...
És ezt pizzafutárkodásból lapátolta össze? Mesélj még...
vagy egy téliesített 500 hektós boros hordó
Lakás vagy haz a dunakanyarban?
nincs buli, legalabbis ismerős azt mondta hogy egy szolíd de tartalmas hétvégi iszogatás eszegetés angliában 3-4 emberrel lazán elvitte egy heti bérét
és nem méregdrága kaja-pia
2600 font volt a fizetése
És mellette bulizott, szórakozott?
Mert ha itthon is babkonzerven él 5-öd magával egy olcsó albérletben, akkor itthon is tud félretenni.
Ezt azért sokan elfelejtik, hogy a gyűjtés alatt nem volt habzsi-dőzsi, itthon meg arra megy el a pénz.
itt látszik hogy hülye volt
3 évet biciklis futárként ki lehet bírni a nyugdíj megér ennyit
legalább lesz aki kiszolgálja a többi majmot a mekiben.
ha maradt volna még 3 évet több nyugdíja lenne kintről mint ami neked valaha is lesz. Veled ellentétben szép háza van közvetlen kilátással a Duna kanyarra.
jó poént itt ritkán találni
viccek vagy nem
Köszönöm Pocses!!!!
Pap leszek az kúrva isten!