Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát annak tényleg nagy haszna lenne mondjuk egy pécsinek vagy egy mátészalkainak
sok-sok éve volt egy híd baján, meg egy földváron a többi pesten
most dupla ennyi van mégsem elég?
a dunaújvárosi híd is legalább annyira felesleges mint egy stadion
Tuti benne van hogy nem koltoztel fel pestre karigerinek segiteni miniszterelnokke valni.
A tíz éve megígért Duna-hidunk építését most halasztották el két évvel, pénzhiányra hivatkozva.... ...pedig annak némiképp több haszna volna egy újabb stadionnál.
Baszki téged tényleg egy stadion közepébe kellene beszántani....
én se birom ezt a sok sport baszást, de nem is akad fel rajta folyton....pláne ha erre van valahonnan ingyen pénz. Én is ha kapok jövőre vagy bármikor kis szerencsével bármit veszek amit amugy most nem vennék, de ha adnak rá akkor már csak elköltöm.....
Ez kb olyan mint a Baranyi fele stadionstopp.
Karigeri telipofaval nyomta hogy marpedig nem lehet atletikai stadion es vb,az atletikai szovetseg meg hogy nemaaaaa,nekik kene,majd bejelenkezett baranyi is hogy hat kepukkant putri rozsaovezet helyett neki is jo lenne az az atletikai kozpont es a rehabilitalt szocreal dzsungel
De ha megépül, akkor feldugok a seggedbe egy esernyőt, majd kinyitva kihúzom....
az hogy lehet? nekem párszázezer volt rajta és kaptam valami kis aprót, ilyen tizenezret
Én úgy látom, hogy az elmúlt 10 évben több dolog épült-szépült, mint az azt megelőző 20 évben. Győrben és környékén biztosan. A magánnyugdíj pénztárakról meg annyit, hogy amíg nem kell kifizetni addig nagy lehet a pofájuk. Az én pár milliós megtakarításomra éppen nulla Forint hozam jött ki amikor átment az államiba. Pont nulla! Nem 1, nem -1, nulla! Ez valami hihetetlen! Csaló bankár banda.
Ez csak tervezet,a hős pecsi ellenzeki onkori remelem a bulldozerek ele fekszik ugy akadalyozza meg ezt a bunos fejlesztest.
amúgy drága kis országunk költségvetése nyilvános?
Lopas,stadion,lölö,oktatasegeszsegugy,o1g,europai ertekek,jogallam,fekek es ellensulyok................oszt 10 eve 2/3.
Kene valanit valtoztatni mert bogyo elobb megy mennybe mint a diktatura a pokolba.
Es bogyonak tuti szarabb lessz.
ha kórház épülne csuda fasza felszereléssel akkor ugorna még 10 évet a nyugdíjkorhatár mert annyival tovább élne mindenki
sokkal faszább volt a régi rendszer, 60 éves korára legalább roncsra itta magát a jómunkásember és nem volt gondja semmire sem
Hagyjad már ezt a komcsi dumát.
Stadion!!!!!
Évek óta ezt ismételgetitek.Más nem jut eszetekbe,vagy ezt központilag kiadják?
Amiben garantalt helyed lesz.
Amugy pro vagy mennyi es hol epul stadion most?
végülis az egy átbaszás volt a kezdetektől, most legalább nincs rá gond
szerintem akkor is szarban lennék ha meglenne a számla, nem mintha most biztosított lenne a nyugdíj
na de addig majd kitallnak valami hatékonyabb vírust és nem is kell agyalni hogy mi lesz majd
Te jól jártál.
Én befizettem 700ezret a meglévő 400-ra,és végül tartoztam 30ezerrel.
Aztán tíz perc alatt elbuktad a maradék teljes összeget is. Kellett stadionra.... IJB.
én pl láttam a nyuggerpénztár számlát a ferenc testvérék idején
az állt benne a nyitó egyenleg 800 ezer ráment 200 ezer a záró egyenleg 600 ezer(nem pontos adat csak a nagyságrend számít)
szóval egy év alatt bukó volt 400 ezer.......
Szoval akkor visszasirod ferebcet mert profi volt.
Én személy szerint jobban érzem magam mint az ellenzék idejében.Engem valóban támogatott az állam.Sajnos a régi időből semmi nem jut eszembe,ami értem történt volna.Mondjuk én akkor is melós voltam,meg most is az vagyok.
Viszont azt meg tudod mondani hogy honnan és mikor lopták el a milliárdokat?Konkrét dologra lennék kiváncsi,nem csak az olyan általános baromságokra hogy pl egészségügy.
A mesteremberek hiánya egyébként miért a kormány hibája?Illetve az hogy ők sokat kérnek a munkájukért.
Szóval ahogy írtad is,puffogsz a fotelből,de nem úgy tűnik hogy lenne elképzelésed a dolgokról.A Balcsi meg régen is drága volt.Pont akkoriban 2005-2006 ban voltam ott nyáron,és már akkor sem jöttünk ki 2 személyre 100ezerből 3 éjszakára.
Úgyhogy addig van esély az életre amíg ez a jelenlegi ellenzéknek nevezett csürhe oda nem kerül a kondérhoz
Fura, hogy nem ment át az elismerő felemelt jobb hüvelykujj ikon........de így írásban is osztom a véleményed........