Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor pláne nem oda építik
Nekem meg jó lenne egy keresztbe autópálya szeged felé, azon nem háborognál, hátha mégiscsak hallgatnak rád?
Nade,ki nem szarja le a kalocsiakat?,az en adombol stadiont akarok nem nyomorek hidat.
Elnézték, mert ugyan nem sajnálnék pénzt egy jobb fajtára, de mivel nem nagyon érdekel a dolog igy amig működik a tizenéves kacat addig nem veszek másikat helyette
Az pont nekem (és a többi kalocsainak) lenne jó.
Nekem már megvan, benned még a potenciális vevőt látják.
Na jó, de a ahidat nem oda építik, ahol neked jó lenne. Igazából még csak nem is neked, mert max akkor mész át majd rajta ha a navigáció rossz irányba visz.
Bogyó, Te nézegetsz mindenféle nyomorult fényképezőgépeket a neten, Mert én sose nézek ilyesmit most meg a jobb oldalon állandóan szórja a nyomorékabbnál nyomorékabb fényképezőgépek fotóit.....Nem, hangosan se mondtam ki a fényképezőgép szót hetek óta, mielőtt a háttérhatalmak meg a lehallgatás meg a telefon mikrofon szóbajönne.
A meló a híd másik végén lenne azaz lesz.
Nem, mert Paksra 15 perc alatt lehetne átjárni melózni, ami sokkal kevesebb mi t egy átlag pestinek a napi utazgatása. Aki Pestre / Győrbe megy dolgozni, az viszont ott is marad végleg.
ezért mondom hogy a híd szart se ér
pl dunavecse se virágzott fel amióta ott a híd.......
munkahely kell nem híd, ha van meló van pénz és van ember
Csak ez a fontos. semmi elvhuseg.

http://youtu.be/ETxmCCsMoD0
akkor meg nem mindegy?
Így meg Pestre, Győrbe megy minden egybitesnél értelmesebb fiatal.
Pont az ellenkező irányba lakok, ugyhogy ezzel nem segit egy híd
ugyanmár, az kalocsának miért lenne jó?
elszedi a rendes munkás embereket akik belátható időn belül már cuccolnak is paksra
Nem megyek hozzád, látni sem bírlak.
Azt ti ellenzitek, a meló meg kéne? Na, ennyit az ellenzék moráljáról
tudna menni a prájdra
Paks. Sok száz (több ezer?) állás, munkalehetőség, pláne ha elkezdik építeni végre az erőművet.
Egy szebb stadion
Ott jo a fagyi.
túlélést? mi van a másik parton ami adna egy ekkora löketet?
Amugyis....menj földvárfelé..........
De nekem pl nem, ugyhogy annyit ér mint a stadion
Ráadásul arra lehet nem adott egy fillért se az unio, a karigeri meg képtelen összekalapolni ezer forintot is rá, max csak annyit fog mantrázni hogy a kormány nem ad rá neki pénzt ezért mondjon le!
Kalocsának a túlélést jelentené - és most Fideszes a vezetés is.