Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hála Istennek, nálad különb vagyok!!!
Te meg vagy a dk anuszkommandoja, szoval mi a kulonbseg?
Az ipse bedobta azt a lózungot amivel mind felsultek.
Vagy baszott keresni ingyenstrandot es nagyot akart mondani.
mint te?
Amúgy jól vagytok?

Majd elmúlik!
Azért, sikerült a lényeget kiragadnod és megfejelned a kormány ánuszkommandójának belinkelésével!
Vannak olyan emberek, akik habár semmi rosszat nem szóltak, vagy nem tettek, de akkor is olyan antipatikusak nekem.
Hát ő mindenképpen ilyen, gondolom régebben a tudálékossága nem jött be, én meg ha nem is haragtartó, de olyan vagyok, hogy aki egyszer elkapálta nálam magát, az abból a veremből ki nem mászik többé.
A mai világ meg olyan, hogy a tehetségeknek egyre nagyobb esélye van arra, hogy a felszínre törjenek, a régi megmondóemberek meg könnyebben a süllyesztőbe kerülnek.
Azert cseszd meg a vodorben elsz vagy mint a kacsa nyeled mantrat?
Csak fizetos?Nyisd ki a szemed es csodalkozz.

https://www.vadhajtasok.hu/202...
Én meg pont nem!
Konkrétum? Állami cégnél dolgozom!
Régen ha volt olyan meló amit meg kellett sürgősen csinálni akkor el lehetett intézni hogy pl szombaton én bemenjek, és megcsináljam a cégnek, le is számlázva, hivatalosan, (magamnak is, mert ha szarul csinálom én szívok vele),. És tényleges munkáról beszélünk! Most "van egy XY cég, valakinek a valakije", találjunk már nekik valami munkát, mert ki KELL fizetni x összeget. Jó csinálja ezt... Én meg hónapokig takarítom a kakit utánuk! Köszi! Épület és egyéb felújítás! Több milliárdos összeggel. Konzorciumban megnyerik (egyikük Lölöke), és az egyik fél meg sem jelenik... a maradék összegből a másik dolgozik! Találd ki ki volt aki nem jelent meg?!? Mindezt úgy hogy a résztvevő cég vezetője mondta megbeszéléskor hogy "ennyit költeni erre a vacakra, ennyiért újat, modern épületet építünk... nem csak tatarozunk"... És még sorolhatnám!
Szóval nehezen hiszem hogy ezt Ti is ilyen könnyen lenyelitek hogy rengeteg ember azért mert ilyen olyan ismerőse van, pofátlan összegeket tesz zsebre semmilyen, vagy minimális munkáért!
Mert ugye Ti szerintem rendesen dolgoztok, mindent fizettek rendesen! És nem a kiskapukra játszotok... Nem?
ÉS amit befizettek adóba abból osztogatnak, csak nem nektek!
Mesteremberek hiánya? Dolgoztam maszekként én is! Hát amennyi adminisztráció, adó volt, azt egy idő után nem lehetett rendesen kitermelni fizikai munkával, vagy csak nehezen. Csoda hogy aki tudott kiment külföldre? Ha pedig minőséget csináltál Nógrád megyében nincs fizetőképes kereslet!
Tudom költözzek... Miből? Most hogy ilyen kellemesen megugrottak a lakásárak!
Elképzelésem milyen dologról nincs? Arról mit kellene tenni az országban? Tényleg nincs... De nem is ezt tanultam! Én úgy gondolom, hogy én nem szarok be(le) a munkába, amennyire tőlem telik én megcsinálom a dolgomat, mintha magamnak csinálnám! Ha mindenki csak ennyit csinálna szerintem előrébb lennénk! Nem kicsit!
Hát öregem nagyon fullos helyen voltál! 100ezerért! Kb akkor voltam én is... 120-ból egy hétig!
De az hogy leszaladok egy motorozás keretén belül a nyáron, és csak hogy lehűljek egy órácskát mártóznák, és nem találok csak fizetőset? Ne már! Nem igénylem az edzőparkot, a napágyat, a csak akkor fekhetsz/ülhetsz ide ha fogyasztasz! Stb...
Nekem pár misi, de komolyan semmit se kaptam. Pedig az egyik legjobb pénztárnál voltam. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz amikor ezeknek nyugdíjat kell majd fizetni. Szét tárják a kezüket és azt mondják, hogy nem jöttek be a befektetések.
Megy a telex autos reszlegehez, vagy valamelyik ellenzeki onkori ujsagjahoz propaganda anyagot gyartani. Lolo cegeihez ma megse.
Az még nem olyan biztos, éhen nemigen hal, sokmindenhez meg nem ért
Legalább nem látom a tenyérbemászó képit.
Nem fogok forgolódni az ágyban miatta.
Akkor most mi lesz? reformok?
Én 70 körül.
és?
Veiszer alinda is felmondott az ATV nel.
https://www.szeretlekmagyarors...
Azért csak jól megmondta, na....... Ez a jakab már lassan a hadházit is túlszárnyalja Szoktam nézni a parlamenti közvetitésekben az ámokfutását, néha egész parádésra sikeredik Persze ha bogyó a hidat neki emlitené, lehet kiállna mellette
En is ezt tennem, nemkell nektek,....... nesze megegy, hogy gebedj bele.
Az is csak kibaszásból mert utálják a stadionokat
egy jó ideje már nem
Te nem Körösön laksz?!
Az ellenzeknek pecsen meg minden, ki erti ezt a fene diktaturat.
Mert olvassa az összes fórumon a bejegyzéseid
figyeld meg ha meg is épül a híd ugyanúgy süllyedtek tovább a szarba mint eddig, semmi sem fog változni
ha nincs ott munkahely nincs bevétel nincs semmi
tőlünk is 16 km kiskőrös, ez semmit se segít azon hogy fejlődjön a falu
30év alattiak java része nem marad itt, egy csomó gyereket már óvodába-iskolába se járatnak helyben, csak azért laknak itt mert az itteni házat ha eladják semmit se kapnának érte a városban
Nekem bejön a hid, de nem oda ahová bogyó meg az összes balos akarja
Nálunk még stadion sem épül, a mi fideszea pöcsünk guriga taknyot nem ér....