Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eszre lehetett volna venni, hogy jellemzoen harom embernek nem irok, ezekbol az egyik a osztrak munkas.

Most is csak azert, mert lattam, hogy nincs jol kezelve a tobbiek altal a problemaja. Erzesem szerint segitettem, hogy a faszit elgondolkodtassa a sajat elete, merz tudom, ezentul akarhanyszor gepeli be a forumot a bongeszo cimsoraba, mindig tudni fogja, hogy itt mindenki tudaja rola, hogy az anyja es az apja addig volt jo, amig felneveltek.
En? Beteg? Lehet, de a szuleimnel meg nem jart idegen helyettem.
Te szereted etetni ezt?
Te beteg vagy...nagyon...én tényleg sajnállak...
Nem baj ha kúrtalanok maradnak. :)
Szerintem testvérek! Családon belül marad a szar! 😃
De, sajnáltatod magad a szégyened miatt.
Nekem, nekünk tudsz hazudni, magadnak nem. Mondjuk nekem sem, mert a fajtádat már ismerni vélem. Igaz, magadnak sem hazudsz, mert szerinted - mint már kijelentetted - teljesen elfogadható élet az, hogy a szüleidet magára, illetve a magyar társadalom nyakára hagyod, míg te a labancok piszkát takarítod.
Persze részben érthető a viselkedésed, mert nem akarod, hogy szüleid lássák, micsoda munkát végzel a gazdáidnál.
Sajnáltatni magam? Miért tenném? Semmi okom nincs rá...
Neked igazad soha nincs, mert már annyit hazudsz, hogy szerintem teljesen elfelejtetted milyen is lehet az, ha igazad van.
De egy fórum miért van?
Nem csoda, hogy pesztrálva van ugye.
Persze. Így őt baszogatjátok, ha nincs, akkor egymást.
Kit a labancfattyút? :D
Ha őt is elüldözöd, mint a suttyó bogyót, ideges leszek!
Tudja ő, nehogy lemenj már te is az ő szintjére.
Be lehet persze, de nem tudni hová. Most megvan konkrétan, a TOR-al egy német IP-ről a gugli fordítóval, mintha egy willkommentezős nigger lennék, mindenkit feljelentek.
Mindenkit IS.
Ez gyenge szöveg, hogy te vitted volna, de ők nem akartak.
(ezt azért te is érzed, ugye?)
Sajnáltatni magad, áldozatként beállítani magad, vértanúnak beállítani magad elég szánalmas próbálkozás, de ez egyszersmind igazolás, hogy igazam van, mert a sorok között elismered, hogy igazam van, csak egy mentegetőző kifogással akarod magyarázni a tettedet.

Az, hogy én megkérdeztem, hogy hol- és hogy hagytad magukra a szüleidet, de ami rosszabb még ettől is, mert nem magukra hagytad, hanem más nyakán, miközben ezt a "mást" illeted negatív jelzőkkel, ez csak pluszban megerősíti azt, amit egy mondattal előbb már leírtam.

Igazi ballippppsi mentalitás.

(De segítek, hogy a magyar nácziaknak kötelességük eltartani a mamát- és a papát, mert téged elkergettek az országban uralkodó viszonyokkal, ezt kellene mondanod.)
mer belehajított egy kavicsot az álló vízbe 😆
+ zsidók.(kezeit széttáró) Ezek mint elfüstöltek a kéményen. Ja nem mind(gondolkodós)
😅 nehéz ezt így megítélni (fetrengős) Pláne, hogy romantikáról volt szó(fetrengős)
2vh?
Ezt a fórumot is kifintorgattuk 😂 😂 😂
Egy gennyó és felberzen a nép 😂 😂 😂
Hát ha magyarok a rokonai akkor róluk is így beszél ez a világférge. Nem baj szopokdja csak felfelé a hegyibarom a labancok faszát... ez a magyart gyűlölő gechi!
Hát ha ezt a stílust adja elő nekik is akkor barát tuti nincs,de szerintem ezt a barmot a rokonai is rühellik.
Csak tippelek,rokon még csak-csak maradt,de barát?
Kétlem.......
"Nem olvastam még olyan történeteket, amikor a náci németek a saját népüket akarták volna elnyomni..." a saját népükben voltak homoszexuálisok, más vallásúak, értelmi/testi fogyatékosok, liberálisak, demokraták. Őket mind elnyomták. Ők nem a nép része? Mi a nép?