Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyes észrevétel!
te tudsz valamit(kérdőjeles)
hát én annyira nem értek ehhez a katás dolgokhoz(szemeit körbeforgató) de szerintem ez valahogy úgy lehetett, hogy mondjuk egy kft akinek szüksége van munkaerőre mondjuk 10 emberre a vállalkozás működéséhez az nem bejelentette az alkalmazottakat fejenként minimálbéren 100+ ezer forintokért hanem azt mondta az "alkalmazottaknak", hogy legyenek katásak és az 50 ezret majd a cég kifizeti helyettük(kezeit széttáró) Mondjuk 10 embernél ezzel már legalább 5-6-7 száz ezer ft-ot is spórolhatott az adott vállalkozás(gondolkodós)
Már, hogy szerintem(kezeit széttáró)
Gratulálok az összes résztvevőnek,hogy közös összefogással sikerült kiutálni egy MOTOR TÁRSAT EGY MOTOROS FÓRUMBÓL.
Írom mindezt úgy,hogy Bogyót nem ismerem,a hozzászólásaival sem értek maradéktalanul egyet.
Ne vigyétek már le a fészbuk szintjére ezt a fórumot!!!!
ha 1% a levonás nem mindegy hogy 100 ft vagy 100000 ft húzol le?
ezek a dolgok meg csökkentik a bevételt szóval kevesebb az adó
most akkor van vagy nincs?
volt 5 ilyen gépem tudom mi az ábra a kis tétel kártyás vásárlás nem éri meg (kezeit széttáró)
De te most mire érted ezt a faszcimbálót?
Azt nem nőkre szokták írni?(gondolkodós) Nyugodtan degradáljál, mert nem zavar de valami más szóval ez ide nem stimmel(kezeit széttáró)
csak mondjátok már meg hol lakik kalocsán(kezeit széttáró)
azért ilyenen nem kellene addig poénkodni amíg az okát nem tudod....
? szaporodott?? Arra is alkalmatlan volt 😆 de szellemi nagysága örökre a szívünkbe él(meghajlós)
Ja, még ahhoz sem értett, nemhogy megértse a körülötte lévő világot?
Nem egyáltalán nem ez volt a kezdetén a cél hanem a fehérítés amire pont jó is volt, sok feketén vahy szürkén dolgozó lett tiszta és nyugodt, én is azt mondom, hohy végül sajnos annyi kiskapu volt, hogy a geszti félék gazdagodtak igazán.
Ha jól tudom nem szaporodott.
de még mindig nem érted amit mondok 😆
a kata pont azoknak lett kitalálva akik csak magán embereknek dolgoztak, minimális anyag és eszköz igénnyel
akinek ez nem felekt meg és a magas költségeket annak ez nem volt jó adózási forma
tipikusan azokra volt igazítva akik eddig feketén dolgoztak
csak senki sem erre használta.....
Én meg felismertem, hogy nincs örök fiatalság. Nálam még tart, de már látom, nem örökké.

:-)
Én csak a korom miatt mert ma már nem tudok és akarok annyit dolgozni mint 20 éve így ma közel annyi tb-t nem tudok fizetni mint akkoriban tudtam volna ha az kellett volna.
Igen, fiatalként másképpen lát bizonyos dolgokat az ember.
Ahogy múlik az idő, pár dolgot átértékel az ember, én sem vagyok kivétel ez alól.
(Mondjuk cigány meg nigger nő most sem kéne, de ez off.)
Nagyon nem, de mindegy, olyan igen kevés volt aki csak magánembereknek dolgoztak volna, még egy műkörmös is adhatott olyannak aki el tusta számolni mert olyan más vállalkozása volt.
Na, faszcibáló,

most direkt rákerestem, mennyi terminál használata az OTP-nél.
Bár nem értek hozzá, de szerintem van a készülék bérleti díja és a tranzakciós díj.
A bérlet havi 990,- forint, a tranzakciós díj 1% a kezdő vállalkozásnak

https://www.otpbank.hu/portal/...

Amúgy havi 5 ezer és 1,2% -1,5% között.

Ez lenne az elvitt haszon? Én inkább azt gondolom, hogy a feketén beszerzett áru teljes értéke kéne a boltosnak.
(Mínusz a beszerzési ár.)
Ez au amcsi út legalábbis az eü terén, valamikor itt is be akarták vezetni amit akkor fiatalabbként támogattam volna, de ma már nem.
Most vagy felhívod vagy elméz és viszel neki orias milkát. 🤔
ez a megszokott sablon szöveg
de egy körmös-pillás-fodrász stb ugyanúgy elvan mint eddig
de akár még a kőműves-festő stb is csak annyi van hogy a gazdával megvetetik az anyagot kicsit drágábban mintha ő venné
pl az asztalos hozta az anyag számlát a nevemre+ adta mellé a munkadíj számlát
szóval akinek eredetileg szánták az ugyanúgy elvan
a többi 90% sumák meg sír pedig évekig negyede adót se fizettek mint kellett volna
Dehogyisnem... tudod, micsoda kárt csinált az azzal, hogy szaporodott?
Nincs baj a bogyóval........mert nincs itt
Bogyónak az amnesztia lesz a veszte.