Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szívós egy buzi gané az egyszer biztos ,de hát ilyen fasz fejek elszántak mert különben nincs kapcsolat
Azt besír magába és neki még ez is kapcsolat ha még magasan úszik a turha csúlába 😂 😂 😂
Egy vödör fekáliát nem ér ez a vérlény. :)
Nem kene,az ilyennek jobb ha elfelejti.
Mert már csak itt tudja használni a magyarnyelvet, senki nem áll szoba az ilyennel ha megismerik
Neked nincs is honod 😉 😂 😂 😂 te csak max állampolgár lehetsz , de jó helyen vagy ott ahol vagy 😊
Itt nem tiltalak, de hogy nem ülnék le veled egyet sörözni, az is biztos...Itt könnyen kilépek ha unom a hülyeségeiteket...
Nem mintha lett volna valaha is honvágyam, de az biztos hogy itt elég beleolvasgatni a hozzászólásokba és el is megy a kedvem mindentöl ami keletre van....
nem szart itt senki senkinek a szájába vélemény különbségek vannak és egy így természetes(kezeit széttáró)
Az a baj vele, hogy undorodik a saját nemzetétől, de erre ide jár minket pocskondiázni, okádék módon.
A magyar nemzet szégyene a hegyibarom! Inkább nyelte volna le, vagy szarta volna ki az anyukája!
Már csak az a kérdés ha pofádba szarnak ,az galamb lelkü vagy bárgyú ????? 😃😃😃😃
én nem nyalok sem neki sem neked meg sem senki másnak(kezeit széttáró) Egyszerűen csak egy galamblelkű emberke vagyok(glóriás) mondják ezt naívnak is, aki nem gyűlöl mindenkit zsigerből akivel nem ért egyet (kezeit széttáró)
Most meg nyalsz neki?Micsoda egy puha pöcs vagy.
Ott a pont!
Akkor mondd meg, a migráns barátunkban mit lehet szeretni...
Eleinte én is érdeklődve olvastam, gondoltam, ott él, talán vannak jó ötletei, ismeri a helyzetet, segíthet ebben-abban - mivel én is elég sokat járok (jártam) arra.
...de jó ideje csak magyar fröcskölésben merül ki minden tevékenysége, azt meg tartogassa az anyjának, aki ide szülte - okolja őt! 😅
hegyibarom 😄 Jó a hegyvidékes fényképek állandóan nekem is sok egy kicsit de azért elviselhető 😅
Nekem sem, de amit művel itt a hegyibarom az sem! :)
hát nekem ez az utálkozás sem jön be(kezeit széttáró) Persze aki akarja csinálja nem az én dolgom előrébb azzal sem vagyunk(kezeit széttáró)
Pedig eléggé ledegradált (fajtáddal) ez a senkiházi magyarokat leköpködő, labancbérenc faszcibáló mélytorkos kis törpe.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3455912911400531&set=gm.629505278423824&__cft__[0]=AZU_BAfDF8DrI1kMYD278XaHJdQojdTinijr_ihX73j2HpxfM--OeoKJBuE-uQTvpLSd4td93Dmehxvkq6DjzWT1duBckLMyYry0PewarY7QdI91Fz4bMGD2cJ-5BIAG5_URDWh1IEOR9e-mmu9F2P7-fX-Pr02WudWJ1IFAQ5cohVCxoo6dUJz_veVLEnAJP0Z1oPxgNO4O-h2ZICmJ4k-r--fVODomhFWNfdb28WpkzQ&__tn__=EH-y-R
na mondjuk ha az Ő fizikai erejére támaszkodnak soká tűnik el az a hegy 😁
gondolod még mindig a t5-el szaladgálnak? Van már T6-os is egy ideje(gondolkodós)
Lehet újból nyitották recsket(szemeit körbeforgató) Bogyóka ott töri a követ egy új haza reményében 😆
Szerintem a TEK volt.A foni figyelt ra osz megjelent a fekete T5. 😂
(kezeit széttáró) Lehet
még téged se tiltalak pedig elüldözted bogyót 😆
Nemááááá pipi............szívd fel magad és ticcsad. 😂
Előre...... 😂
Megértelek, még alsó általánosban magyarázta ilyen szépen az ofő és többünk pityergett kissé, és lám Te megmaradtál annak az érzékeny lelkü kicsiny lénynek aki a világra nézve ámultan látja, hogy, de mé' nem jók az emberek? (és apró lábával dobbant erősen.........2x) 😄