Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://makronom.mandiner.hu/c...

Na, ugye nemsokara elkezdenek megtelni azok a meszesgodrok.

Ha-ha-ha!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=449002687269016&set=a.417469723755646&__cft__[0]=AZUJ5lKHk9SoeNcjSfLBZcD64MJyuWY2S4duDqTymVaL2Fe7QPH6EEUC3MjhfrfM4_Zh7ORToWkVm0XbokpAUQaiHanDoo7MW40f_tQAv-UWZp9WXpPIS3f2nnzOr0DOeF0lZ0-SzkK06toJBmfSZv7Um6W2MT4UDwhK-RuyIz9r3WMHEbV8T2E1S8UrZ9ZL8eE6RsqJgrtOV9mrKNmIlLcf&__tn__=EH-y-R
ja ez az(gondolkodós9 Ezt én is szeretem(meghajlós)
akkó most ini ingyé dógozik? Csak megfizeti az ukrajnai háború árát 😅
Jó,csak a balaton ujhullámot,mer a simát a nestle elvitte ukriba gyártani és azóta hiányzik,mer pofozkodnak a muszkával. 😂
na az meg mi a rák? 😆
A vödrös speciál is bejön ininek. :)
kérjél te is inkább balaton szeletet mint ini baszod 😅 azt gyorsan megeszed azt nincs ilyen kellemetlen félreértés 😅
😂
Neked is megy te senkiházi gechi, magyarok segglikán csak egy pörsenés! Kotródj innét te labancfasszopkodó gyapotszedő vérféreg! :)
Koszonom a választ, tehat magyarok nyakan hagytad a szuleidet, akit folyamatosan basztatsz.
A magyarok altal felepitett nyuggerlerakat az jo es neked jogod van hozza, de amugy aki felipitette, az aszemddben egy masodrendubb azoknal, ahol mosogatsz.

Ertjuk itt mindannyian.

De miert szelsojobb?
Nem, jellemzoen olcsojanos vagyok, altalaban sutemenyt szoktam kerni, de tobbszor nem lett belole semmi, mint ahanyszor igen. Nem csalodtam az emberekben.

Egyszer amugy pont kaptam es azt tomtem a fejembe, amikor a kozos haztartasban elo mama es elvalt lanyanal tortent javitast kovetoen a elvalt ferj jott a pulyat latogatni, de csak ugy beallitott es meglatta az ablakon keresztul, hogy azelvalttal kettesben voltam es a sutit pusztitom, a faszi megfordult es elrohant, amama meglatta eppen, az futott kialtozva utana, hogy alljon meg, en csak a szereLo vagyok...

:-)
Ugye az embernek VAGY baratai vannak, vagy szabadideje.

Nem, azt mondom, hogy az eheti jocselekedetemet egy MASIK emigraltgyerekes mar elhasznalta sajnos.
Ja, azok a hozzád hasonlók. A szélsöjobboldali, tudatlan, összeesküvés elmélet hívö , képzetlen, tanulatlan, csürhe. Remélem ott maradt az összes...
Miért kellene vinnem a szüleimet bárhova is? Te együtt élsz a te szüleiddel? pelenkáznak is még?
Nehezen hittem volna hogy tudod lejjebb vinni a színvonalat, de gratulálok, megy ez neked!!!
vagy úgy kezdte hogy 15ezer,mégiscsak kell a pénz a külön kasszába.
Valamiért az az érzésem téged hiába próbálnak az idős magukra maradt szomszédok segítségül hívni(gondolkodós) Szerintem az empátia nem az elsőrangú tulajdonságaid közé tartozik. Szerintem már egy jó ideje nem basztathatnak ezek a szomszédok 😆 Mit szoktál nekik mondani? - Csinálja meg magának az emigrált gyereke(meghajlós)
Végre kimondtad, fel sem fogod a visszásságot a történetben.
Téged nem, de a vírus kezdetén láttam az addig nagypofájúakat a határon állva befelé könyörögni, amikor kiderült, hogy hát a nyugati csicskáztatóknak mégiscsak fontosabb a saját biztonságuk, és egyszeriben a mosogatófiú nem kellett már nekik ilyen áron.

Eleve a logika adja magát. Aki kimenekül, azok jellemzően viszik magukkal a szüleiket? Te vitted? A mellébészéléssel ne is próbálkozz, hiszen pont itt lakom, látom, vagyis a lófaszt látom, érzem a bőrömön, hogy a nyugger szomszédok meg anyámék nyugger szomszédjai hányszor basztatnak engem, hogy favágás, meg a laptopja meg eldugult a szennyvíz, megaz elromlott ajtócsengő meg a tököm tudja mi.
És hogy csak az ország másik felébe mentek, vagy külföldre, vagy csak simán problémásnak gondolták a gyereknevelést AKKOR, az most nem is számít.

De azok fattyai legalább nem dumálnak visszafelé, engem okítván, hogy milyen jó nekik ott.
Fogalmam sincs kire gondolsz, de te biztosan ismersz ilyeneket, így aztán úgy itéled meg öket ahogy akarod...
Azért érzi ezt mert éreztetik vele ott ahol van,éreztetik vele hogy oda nem tartozik és ezért birizgál valami a lelke mélyén....
Azért nincs honvágyad, mert nektek soha nincs és nem is volt hazátok.
Pontosan ezért ilyen sekélyes, szegényes és anyagias a gondolkodásmódotok, mert csak és kizárólag a pénz az "értékmérőtök"!
De valami, valahol a "lelked" mélyén csak birizgál, hogy oda köpködsz vissza ahol megtanultad ezt a szép nyelvet.
Áldozatot nem hoznál érte, tenni sem tennél semmit, hiszen a szó jelentését sem ismered, de valami bassza azt a picinyke "agyad" , érzed, hogy ez valamit kellene jelentsen, de nem tudsz mit kezdeni a dologgal.....................hát köpködsz.
Ő az aki olyan mint aki kimegy egy fradi újpest meccsre úgy hogy fradi mez van rajta de az újpestnek drukkol és az a vége hogy a lilák el verik a pólója miatt,a zőldfehérek meg azért mert az újpestnek drukkol.Nem veszi észre hogy ott csak egy rabszolga akit kihasználnak itt meg utálják a viselkedése miatt .
Úgy gondolom, a többiek hasonlóan éreznek arról az egyedről, akik jellemzően a magyar társadalom nyakára hagyják a szüleiket, csak hogy "szabadságban" mosogathassanak nyugaton.
El nevetünk a labancfattyún... :)
Hű srácok de szar lett ez a topik 😀