Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megteszik maguktól a léminősítést, nem igénylenek segítséget, azért is üldözték el bogyót...
Így meg itt sem. Egy féreg csóka, és mekkora kis mazsola lehet az életben. Nem fikáztam itt soha senkit, rajta kívül még a tárkányi pondrót jó régen. Bogyónál meg elpattant valami, vagy jön majd újra, vagy nem majd kiderül idővel...
Az a helyzet hogy ezt nem tudja levetkőzni,pontosan tudják ezt róla kint is.sosem lesz egyenlőklnt kezelve
Ennyi álszent embert egyrakáson,mikor itt volt a bogyó nagyon tudta hülyézni mindenki,most meg,jaj szegény bogyó.Én a legkevésbé sem sajnálom,ő döntött így.Mégis mit képzelt,mindenkibe beleáll és nem kapja vissza?Ha nem bírja a kritikát akkor ne ossza az észt egy ilyen helyen.
Amúgy meg jó hogy ez a viccek topik. Még okosak is vagyunk 😀
Ámen!
Vannak itt nagyon nagy arcok! Az lesz a jó, hogy a végén majd írogatnak egymásnak. Az a 3 tag.
Bogyó is olyan mint mindenki más... Ki ilyen ki olyan. Csak mikor már megy a k.anyázás kamion matricázás...
A labancok csicskája meg jön és fikázza a saját népét. Zoli írja jól nem kell neki itt lenni ha nem akar. Rühell magyarnak lenni, akkor tegyen ellene... :)
Te is ezt tetted éppen most
még így is különb nálad!
Az itt firkalo tobbieket?
Ja és van aki nap mint nap írogat ide, de csak azért hogy leminősítse a többieket. De sajnos ilyen a világ.
Volt ilyen?
Hasonlóképpen gondolom ezt én is. Nem sűrűn írok ide, de annál gyakrabban olvasom a hsz-eket. Bogyót én is sajnálom.
De mekaptunk téged,kicsi buzis,kicsit sorosos,kicsit gyurcsányos,nagyon billgétszes,és a sanyarú sorsodért sosem magad okolod csak a magyart. 👍️
Csak jelzem,nem kötelező itt fórumozni.
ha annyi 5 ezresem lenne ahányszor lehülyéztem holnap mennék robogót venni
de
bármilyen testi hiba miatt én senkivel sem viccelnék, pedig okleveles g..i vagyok 😂
ezt mondom mióta
a nép 90% nem arra használta mint kellett volna....
Vagy mindenki más lépett át egy határt...
Nem lehet hogy az egész világ megy szembe az autópályán csak az árja magyar megy a jó irányba...
Nem csoda mikor ide ilyen lény mint te jár, magyart gyűlölő leköpö, leokádó, hogy szarnám tele a kalapod te labancfasszopó korcs féreg! ;)
Csak o atlepett egy hatart. Es meg nem is volt alacsonyan az a hatar.
Koszonheti maganak.
Amilyen az adjon Isten, olyan lesz a fogadj Isten.
A saját döntése volt a távozás,nem lett elüldözve.
Így szép a világotok, szinte a világon egyedülállóan még állami segítség sem kell hozzá, hogy sok bírka egy követ fújva, egymás seggébe bújva, tudatlanul , nagy szeretetben és összetartásban kiírtsa az írmagját is annak ami egy kicsit más, szines...
Egy olyan Orwell-i társadalmat alkottatok magatoknak, amihez még karhatalom sem kellett, semmi eröszak, semmi felsö hatalom...csak és kizárólag a mérhetetlen butaság és sötétség!

De hála a kitartó szorgalom és mérhetetlen butaság szerencsés öegyüttállásának, lehet közösen imádni Orbán királyt és nemes főispánjait, Putyint, Kim Jong Illt. lehet együtt gyülölni Sorost, Gyurcsányt, Bill gatest, a buzikat, külföldieket és bárkit akik miatt éppen sanyarú a magyar sors....
A facebookon nincs ilyen szar színvonal!!!
én nagyon sajnálom, hogy bogyó így döntött, hogy kiírja magát innen én bírtam a fejét(meghajlós) Mondjuk spec az okát nem tudom konkrétan, hogy mire rágott be amiért dobbantott. (kezeit széttáró) Olvasgattam a fórumot semmi olyan megszokottól eltérő esemény nem történt ami akár már 5-10 éve folyamatosan ne történne csak a szokásos piszkálódás volt és semmi komoly(kezeit széttáró) Hogy nála otthon a háttérben történhetett e valami azt nem tudom(kezeit széttáró) Csak bízom benne, hogy visszatér még az öreg 4 balherés(meghajlós)